• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Головний убір у жінок мусульман. Як красиво зав'язати хустку на голову мусульманці.

 1. Хустка - це і є хіджаб?
 2. Яким повинен бути головний убір мусульманки?
 3. Чи завжди мусульманка повинна покривати голову?
 4. Коли мусульманка повинна носити хустку, хіджаб з дитинства?
 5. Як називається хустку у мусульманок?
 6. ВІДЕО: Чому мусульманки носять хіджаб?
 7. Як правильно і красиво навчитися зав'язувати хустку на голову мусульманці поетапно?
 8. Способи носіння хусток на голові мусульманки
 9. Дівчата мусульманки в хустках на голові: фото
 10. Мусульманські хустки - символ цнотливості і скромності на Сході і модний предмет гардероба на Заході
 11. Як зав'язати мусульманську хустку?
 12. Мусульманську хустку - один з безлічі різновидів мусульманських жіночих головних уборів
 13. Способи зав'язування хустки по-мусульманському
 14. способ №1
 15. способ №2

Згідно священному Корану і Сунні Пророка ﷺ, жінка не повинна демонструвати стороннім свою красу. У Корані сказано (змив): «Нехай вони (віруючі жінки) не виставляють напоказ своїх прикрас, за винятком тих, які видно (тобто овал обличчя і кистей рук), і нехай прикривають своїми покривалами виріз на грудях ...» (сура «ан-Нур» 31). Айша, нехай буде задоволений нею Аллах, сказала, що одного разу Асма, дочка Абу Бакра, прийшла до Посланника Аллаха ﷺ в тонкій одязі. Пророк ﷺ відвернувся від неї і сказав: «Про Асма! Жінка, яка досягла повноліття, не повинна відкривати місця, крім цих місць », - показуючи на обличчя і кисті рук». Згідно з цим мусульманкам наказано повністю покривати свою голову разом з шиєю за виключенням особи. Всевишній створив чоловіків і жінок тягнуть один до одного, а відкритість жінки штовхає чоловіка на заборонні дії призводять до поганих наслідків. Одягнена згідно з приписом дівчина обережена від погляду сторонніх чоловіків і підкреслює своє цнотливість.

Хустка - це і є хіджаб?

Не завжди хустку можна назвати хіджабом. Так як хіджаб означає приховати все жіноче тіло крім овалу обличчя і кистей рук, одягом не прозорою не облягаючий не привертає увагу протилежної статі. Якщо ж одягнути будь хустку так щоб закривалася голова і шия крім овалу обличчя, то він теж ставати частиною її хіджабу. Іноді ж хустку не відповідає умовам хіджабу так як деякі мусульманки зав'язують його таким чином, що видно частину голови, волосся і шия. Це не відповідає канонам ісламу і якщо її бачать сторонні чоловіки вона потрапляє під гріх.

Яким повинен бути головний убір мусульманки?

Можна сказати, що відповідь на це питання вже став зрозумілим із попередніх відповідей. Однак хочу додати, що надягаючи хустку дівчата повинні розуміти, що хустку не повинен бути з яскраво виражених квітів привертає увагу сторонніх чоловіків, як і її інший одяг, з-під хустки не повинні просвічуватися її волосся або оголені частини тіла. Мусульманка повинна розуміти, що хустку покриває всю голову - це не тільки стиль її одягу, а й життєва позиція, прояв її віри. Саме віри, так як дівчина покриваючись виконує те, що їй наказано Всевишнім Аллахом. І багато дівчат визнають, що носіння хіджабу надає їм почуття захищеності і впевненості, робить її красу скромною і достойною, охороняючи і оберігаючи її.

Чи завжди мусульманка повинна покривати голову?

Жінка зобов'язана покривати голову від сторонніх чоловіків не відносяться до категорії «махрам». Вона може не покривати голову перед жінками, близькими родичами їх числа чоловіків (махрам) і чоловіком. Але якщо в гості прийде сторонній чоловік не відносяться до числа махрам, то навіть в присутності чоловіка, брата, або батька, вона зобов'язана покрити своє тіло крім обличчя та кистей рук.


До чоловіків з числа махрам відносяться ті чоловіки, які не має права по Ісламу вступити з нею в шлюб з наступних причин:

1) Кревного спорідненості, (батько, дід, син, онук, правнук, дядько по батьківській і материнській лініях, її рідні брати і сини рідних братів і сестер).

2) Молочного спорідненості (молочний брат або чоловік її молочної матері).

3) Шлюбного спорідненості (тесть або батько тестя, чоловік її матері (вітчим) або його батько, а також син або онук її чоловіка).

Коли мусульманка повинна носити хустку, хіджаб з дитинства?

Що стосується конкретного віку, з якого слід привчати дівчинку носити хіджаб, то вчені-богослови рекомендують з семи років, спираючись на хадис: «Велите вашим дітям молитися, коли їм виповниться сім років, і карайте їх, якщо вони не роблять цього, коли їм виповнитися десять років. І розділяйте їх в різних ліжках »(Абу Дауд). Сюди відносяться всі приписи Ісламу, а не тільки вчинення намазу.


В гріх через не носіння хіджабу дівчинка потрапляє з повноліття. До ознак повноліття дівчини ставляться такі як: поява волосся на статевому органі, поява полюцій або першої крові (місячних).

У статті - про способи красиво зав'язати мусульманську хустку хіджаб з фото і відео інструкціями.

Хіджаб, хустку або палантин, - елемент традиційного одягу мусульманських жінок. Вони повинні приймати його з гордістю і носити його все життя, щоб приховати свої принади (волосся). Якщо зав'язати цей хустку правильно, він перетворюється на справжню прикрасу. Прочитайте в статті, як це зробити.

Як називається хустку у мусульманок?

Згідно ісламської релігійної традиції віруюча жінка повинна носити головний убір, що прикриває волосся і шию, залишає відкритими лише обличчя. Такий хустку називається хіджаб.

Найбільш бажані тони хіджабу - світлі, ніжні. Правда, мусульмани кажуть, що насправді - хіждаб - це не тільки хустку або косинка на голову, а й всі шати мусульманської жінки, яка вільно покриває всю її фігуру. Однак все ж зараз хіджаб найбільше асоціюється саме з головним убором.
У деяких країнах Центральної і Середньої Азії мусульманської жінці наказано носити паранджу, одяг, що закриває і особа повністю, і тіло. Залишаються тільки прорізи для очей, які також виявляються прикритими особливої ​​сіткою, виготовленої з кінського волоса.


Ще один різновид жіночого вбрання в ісламських країнах - чадра. У чадрі передбачено, що очі жінки не приховані, тоді як всі обличчя закрите вуаллю чорного, рідше, темно-синього кольору.

ВІДЕО: Чому мусульманки носять хіджаб?

Шапочка під хустку мусульманки

У мусульманок, зазвичай, густі і довге волосся . Пов'язати на такі хустку красиво, щоб він не зсковзував і не спадав, неможливо. Тому під хіджаб прийнято одягати обтягуючий шапочку, яка називається боні.


Тому під хіджаб прийнято одягати обтягуючий шапочку, яка називається боні

Боні шиють з натуральної тканини, тому ще одна її функція - захищати волосся і шкіру мусульманської жінки від впливу тканини, з якої пошитий хустку або палантин.

Як правильно і красиво навчитися зав'язувати хустку на голову мусульманці поетапно?

 1. Перше, що робить жінка перед тим, як зав'язати хустку, - збирає волосся в хвіст або пучок.
 2. Далі, вона одягає шапочку-боні.
 3. Також існує спеціальний хустку, який вдягають під чадру. Він називається Міхр. При надяганні кінці міхрама перехрещуються по центру голови і заправляються ззаду. Хустка під чадру бажано вибирати так, щоб він за кольором гармоніював з основним хусткою мусульманки.
 4. Після цього надаватися основний хустку. Він прямокутної форми. Хустка надаватися таким чином, щоб одна третина його кінця була з одного боку голови, а дві третини - з іншого.
 5. Жінка укладає хустку таким чином, щоб його сторона, яка коротше, перебувала під підборіддям, а та, що довше, лежала поверх неї. Довгою частиною хустки вона обертає голову так, щоб була закрита шия і плечі.

ВІДЕО: Красиво зав'язує шарф (Хіджаб)?

Як заколюють голку на хустці мусульманки?

Щоб закріпити хустку у себе під підборіддям, мусульманка користується спеціальними шпильками.


Щоб закріпити хустку у себе під підборіддям, мусульманка користується спеціальними шпильками

 1. Найчастіше вставляють шпильку над вухом або під підборіддям.
 2. Під час закріплення хустки шпилькою, мусульманка стежить, щоб її вістря пройшло через усі тканини палантини або хустки, інакше він розпадеться.
 3. Для надійності і краси допустимо закріплювати хустку додатковими шпильками, які приколюються справа і зліва.
 4. Деякі мусульманські жінки прикрашають місця кріплення хустки спеціальними прикрасами у вигляді квіток або брошок.

Способи носіння хусток на голові мусульманки

Зазвичай, мусульманські жінки в якості хіджабу використовують палантин. Палантини бувають різних кольорів і зроблені з різних тканин. Жінка може вибрати будь-який з них, орієнтуючись на ситуацію і пору року. Також вона може вибрати з декількох способів підв'язування хустки.


Також вона може вибрати з декількох способів підв'язування хусткиДівчата мусульманки в хустках на голові: фото


Дівчата мусульманки в хустках на голові: фото
Мусульманську хустку - це предмет гардероба, в першу чергу, мусульманських жінок. Але, в останні роки він все більше завойовує серця і європейських красунь. Адже хустку на голові захищає волосся від пилу, сонця, а також виглядає дуже модно і стильно.

У багатьох країнах світу мусульманський головний убір став символом боротьби за рівноправність і демократію. Не будемо згадувати про ганебних законах, що забороняють їх носіння. Зовсім недавно в переважно мусульманської Туреччини дозволили працівникам державних установ носити традиційний ісламський хустку:

Мусульманські хустки - символ цнотливості і скромності на Сході і модний предмет гардероба на Заході

В Ісламі людина повинна не тільки дотримуватися визначені канони і обряди, а й одягатися у відповідність з релігійними нормами. Наприклад, жінкам обов'язково потрібно носити хустку. У мусульман він є символом цнотливості і скромності жінки. Хустка повинен закривати голову правильно. Мусульманським хусткою покриваються не тільки волосся, але навіть вуха і шия. Тільки особа залишається відкритим.

Звичайно, важко не погодитися, що в сучасних умовах життя не всі мусульманки дотримуються цей припис шаріату. Особливо ті, хто проживає у великих містах, більшість населення яких складають громадяни іншої релігії. Але це зовсім не означає, що хустку не потрібен їм зовсім. Кілька красивих хусток обов'язково повинні бути в гардеробі кожної мусульманки.

Зараз мусульманські хустки широко використовується і в демократичній моді Заходу. Зав'язувати хустку можна різними способами, спираючись на свої особисті переваги. До кольору хустки єдиних вимог не висувають. Але ось в Омані, Саудівській Аравії та деяких інших державах, які вважаються найбільш консервативними, арабські жінки носять хустки чорного кольору, і покривають ними навіть обличчя.

В інших країнах у жінок поширені кольорові хустки з різними орнаментами і малюнками. При виборі кольору мусульманці краще покластися на свій смак. Але, безумовно, хустку повинен відповідати ситуації і решті одязі.

Як зав'язати мусульманську хустку?

А зараз хочу висвітлити кілька способів зав'язування мусульманських хусток ...

Спочатку потрібно прибрати волосся так, щоб вони не вибивалися з-під тканини. Для цього можна зібрати їх в пучок або заплести в косу. Кінець заплетеними в косу волосся сховайте під хустку. зачіску короткої довжини найкраще заколоти невидимками.

Три цікавих способу зав'язування хустки:

 • Перший варіант досить простий і в той же час виглядає дуже красиво. Для цього знадобиться прямокутний мусульманську хустку. А також невелика шапочка ( «бони»), яка щільно прилягає до голови, і англійська шпилька. Шапочка може бути такого ж відтінку, що і сам хустку, а може і відрізнятися за кольором.

Отже, потрібно надіти шапочку і поверх накинути хустку, який закріплюється брошкою або шпилькою під підборіддям. Але цей варіант зав'язування не дуже підходить для хусток з шовку. Шовкова тканина буде легко зісковзувати.

 • Для другого варіанту потрібен мусульманську хустку квадратної форми. Будь-які додаткові аксесуари не будуть потрібні.

Спочатку хустку складіть трикутником і накиньте на голову. Довгі кінці повинні звисати уздовж особи. Краї хустки в районі скронь подверніте таким чином, щоб лоб був закритий практично до брів. Довгі кінці хустки слід обернути навколо шиї і закріпити ззаду за допомогою вузла. Коли на вулиці стоїть вітряна погода, такий варіант буде особливо зручний.

 • Якщо за допомогою хустки потрібно закрити виріз на платті, то слід звернути увагу на третій варіант.

На голову надіньте бони, зверху накиньте хустку квадратної форми. Лівий кінець мусульманської хустки потрібно заколоти у правої скроні за допомогою шпильки або шпильки. Правий же кінець потрібно завести назад і на потилиці, під хусткою, прикріпити до бони. Цей спосіб допоможе приховати вашу груди і шию.

А якщо до хустки додати різні аксесуари: шпильки, брошки, шпильки і т.п., і поекспериментувати з поєднаннями візерунків і кольорів, то ви зможете зробити унікальні головні убори. Головне в цій справі - не переборщити. Потрібно дотримуватися помірності. Адже хустку повинен відповідати канонам Ісламу і просто доброго смаку.

Вищенаведені мною варіанти зав'язування хустки далеко не всі можливі. Їх набагато більше. В одній статті про всі розповісти просто неможливо. Подивіться цікаве відео з різними способами зав'язування мусульманської хустки:

Мусульманську хустку - один з безлічі різновидів мусульманських жіночих головних уборів

Взагалі, мусульманські головні убори для жінок бувають різних видів : Хіджаб, чадра, паранджа, а також дупатта, джілбаба, бурка, нікаб, аль-Аміра, хімара, шейла. Коротко розповім про трьох з них: хіджабі, чадру паранджі.

 • Під хіджабом мається на увазі одяг, що покриває тіло жінки. Овал обличчя жінки, кисті рук і ступні не приховує. Хіджаб може бути будь-якого кольору.
 • Чадра це халат покривало, який повністю приховує жінку. Але для очей є отвір. Чадра призначається для виходу мусульманок з дому. Найчастіше чадра білого, синього або чорного кольору.
 • Паранджа. Про неї можна сказати, як про найстрогішому варіанті жіночого вбрання. Найбільшого поширення паранджа отримала в Пакистані і Афганістані. Це халат, повністю приховує фігуру. І навіть обличчя мусульманки приховано спеціальною сіткою їх кінського волоса. Класичний колір паранджі - чорний.

Як бачите, різновидів багато. Всі вони розрізняються кроєм і правилами носіння. У кожній арабській країні поширений свій варіант. Тим не менш, в більшості мусульманських країн, республік і областей найбільш популярний звичайний мусульманську хустку, який дозволяє жінкам зберігати давні ісламські традиції і правила.

Хочете купити мусульманську хустку з арабських країн? У нашому магазині представлений великий вибір красивих хусток преміум якості з Пакистану, Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Сирії. Вибирайте і замовляйте, ми доставляємо товар кур'єром в 140 містах Росії:

Вибрати мусульманську хустку!

З повагою, Алі Аскеров!

Мусульманським історіям на нашому сайті сайт присвячена значна частина статей, і не дивно, що від читачок надходять запитання щодо зовнішнього вигляду жінки в Ісламі. Одязі і моді присвячений, сьогодні ж розберемося, які існують жіночі головні убори в Ісламі.

Приміряючи цю інформацію на свою історію з чоловіком-мусульманином, пам'ятайте, що в різних країнах і культурах традиції носіння мусульманських хусток можуть разюче відрізнятися.

Традиційно хіджабом (в перекладі з арабської означає покривало) називали будь-який одяг, що покриває тіло жінки відповідно до канонів Ісламу. У більш широкому сенсі хіджаб - це не тільки одяг, але і гідну поведінку, манери, мова і думки жінки в Ісламі. Говорили, що жінка одягнена згідно хіджабу. У сучасному світі хіджабом прийнято вважати ісламська жіноча головна хустка, що закриває волосся, вуха, шию, груди. Він сьогодні є найбільш розповсюдженим головним убором.

Менш популярні, але більш суворі варіанти, це:

Нікаб - мусульманський жіночий головний убір, що закриває обличчя з вузьким прорізом для очей. Складається з трьох частин: перша зав'язується на лобі за допомогою тесемок ззаду, друга пришивається спереду по краях (щоб залишалася проріз для очей), третя - ззаду і покриває волосся і шию. Іноді додається четверта частина - легка вуаль, яка закриває очі.

Є ще паранджа, чадра і бурка, що по суті є синонімами, представляють собою халат або покривало, закриває фігуру жінки з голови до ніг. У паранджі і бурці є вуаль (в паранджі кріпиться окремо), чадра може бути як з відкритим обличчям, так і з отвором для очей.

Всі картинки по тексту клікабельніЖінка в чадрі і нікаб - нормальне явище для країн Близького Сходу (Ірак, Сирія, Судан, Саудівська Аравія) і Африки. Мусульманку в нікаб можна зустріти і на вулицях Європи, проте в багатьох країнах діють заборони на носіння нікабу. Бурка і паранджа залишилися тільки в найконсервативніших країнах - Афганістані, Пакистані. Тому основне наше увагу приділимо саме хіджабу (хустки).

Як правильно підібрати хіджаб?

Щоб правильно підібрати хіджаб, потрібно орієнтуватися на кілька аспектів: форма і риси обличчя, а також колір шкіри:

1. Жінкам з квадратною формою обличчя потрібно пом'якшити риси обличчя, округливши його. Хустка або шаль зав'яжіть вільно, відкривши лоб і вилиці і приховавши підборіддя і щелепи.

2. Якщо у вас обличчя круглої форми , Його необхідно подовжити, надавши овальну форму . Для цього максимально відкрийте лоб і прикрийте вилиці.

3. Володаркам подовження особи прямокутної форми сайт сайт радить насунути подхіджабнік якомога ближче до брів, щоб приховати частину обличчя, і візуально розширити обличчя, зробивши акцент на вилицях і скронях.

5. Жінкам з овальним особою підійде будь-який варіант.


Як одягати хіджаб Як одягати хіджаб?

Як хіджабу використовуються наріжні і квадратні хустки, палантини і шарфи. У хіджабу найчастіше є основа, на яку БуЛавочка кріпиться, власне, сам хустку:

а) подхіджабнік (hijab underscarf) - цілісна шапочка-капюшон, який доходить до грудей з отвором для особи:


б) найпростіший і універсальний хіджаб «аль-Аміра» (hijab al amira, амірка), що складається з двох частин або шапочки з капором, одна закриває волосся і вуха, друга - шию і груди:


б) шапочка бони (bonnet) або смужка у вигляді еластичного мережива (lace hijab band):Основа шиється з бавовни, шовку або віскози і може бути як самої різного забарвлення і фактури, так і прикрашена різними принтами, вишивкою, стразами.

Для мусульманської жінки процес зав'язування хіджабу на кшталт якогось таїнства, дівчаток вчать цьому мистецтву з 5-7 річного віку, а то, як жінка зав'язує сьогодні хіджаб і який вважає за краще, відображає її настрій і бажання.

Описати словами як красиво одягати і зав'язувати хіджаб практично нереально, краще подивіться нашу відеоподборку.

Щоб зафіксувати хіджаб під підборіддям, використовуються брошки або англійські булавки. У святковому варіанті для прикраси додаються шпильки зі стразами, обручі або намиста поверх хіджабу.


Стилі і форми хіджабу (виділення чисто умовно):

1. Кавказький стиль. Найбільш консервативний, що нагадує чернечий. Характерні риси - кругла голова, повністю закриті волосся і часто підборіддя.


Характерні риси  - кругла голова, повністю закриті волосся і часто підборіддя

2. Єгипетський стиль. Мода на хіджаби зазнала в Єгипті докорінні зміни за останні 10 років. Традиційний хустку (див.фото: без козирка, досить туго зав'язаний і покриває голову і плечі), незважаючи на активне використання яскравих забарвлень і нових тканин, поступово витісняється більш свіжими і розкутими варіантами - іспанським, еміратовскім, турецьким, про які піде мова нижче.


фото: без козирка, досить туго зав'язаний і покриває голову і плечі), незважаючи на активне використання яскравих забарвлень і нових тканин, поступово витісняється більш свіжими і розкутими варіантами - іспанським, еміратовскім, турецьким, про які піде мова нижче

Крім того, стилі хіджабу різняться в залежності від того, до якого соціального класу належить єгиптянка.

3. Турецький стиль зав'язування хустки. Його ви бачите на фото нижче. На турецький манер зазвичай зав'язують наріжні і квадратні хустки.Хустка в турецькому стилі

4. Однак хустина, пов'язана традиційним для Туреччини способом, зникає з жіночого гардеробу . Його місце активно займає тюрбан - той же хустку, тільки химерно зав'язаний. У турецьких перукарень, до речі, все частіше з'являється нова послуга по красивою укладанні тюрбана.


5. Також активно туркені приміряють на себе стиль індонезійських і малазійських мусульманок - яскраві трикотажні хустки з гострим козирком. У Туреччині в хустки почали вшивати спеціальну кишеньку під козирок.


6. У Єгипті набирає популярність іспанська спосіб пов'язування трехугольная хусток, що нагадує зачіску іспанок - танцівниць фламенко. Хустка не закриває шию на відміну від традиційного мусульманської хустки, тому деякі жінки не вважають його належним способом виконання вимог Ісламу.7. Еміратовкій стиль. В арабському стилі використовуються шпильки, які збільшують об'єм волосся. Ортодоксальні улеми сунізму дуже лають еміратовскій стиль носіння хустки, називаючи його «верблюжий горб» (camel hump hijab, Khaleeji style hijab). Вони вважають, що важка намотування на голові змушує жінку тримати голови надто високо піднятою, недостатньо смиренної ...

Нижче ви знайдете фото мусульманок в хіджабі на залівскій манер.


Як зав'язати хіджаб Khaleeji style hijab

8. Іранський стиль. Тут потрібно згадати відміну сунітських країн, де строго заборонено показувати волосся, від шиїтських, де дозволяється така зухвалість. Нижче ви бачите знімки іранських жінок - чітко видно волосся, що в суннізме або заборонено в принципі, або осуджується. Шиїти становлять абсолютну більшість населення Ірану, більше половини населення Іраку, значну частину мусульман Азербайджану, Лівану, Ємену та Бахрейну.


Шиїти становлять абсолютну більшість населення Ірану, більше половини населення Іраку, значну частину мусульман Азербайджану, Лівану, Ємену та Бахрейну

9. Африканський стиль. Жінки в Габоні, Гані, Намібії носять справжні тюрбани, залишають абсолютно відкритими шию, вуха і плечі. Люблять великі сережки, намиста і яскравий макіяж.


Люблять великі сережки, намиста і яскравий макіяж

Стилів пов'язування хустки безліч, мусульманки використовують всі можливості модної індустрії і винаходять все нові і нові способи.


Стилів пов'язування хустки безліч, мусульманки використовують всі можливості модної індустрії і винаходять все нові і нові способи


А тепер кілька правил і фактів, пов'язаних з носінням хіджабу:

# Іслам наказує одягати хустку на голову мусульманці з моменту статевого дозрівання (коли формуються вторинні статеві ознаки). Зазвичай це вік 11-13 років.

# Коран не вимагає від мусульманки ховати своє обличчя (24 сура Корану, «Ан-Нур»). Повинні бути закриті груди, шия, плечі, волосся, вуха - КРІМ овалу обличчя і кистей рук.

За традицією належить, щоб з-під хустки було видно лише обличчя, проте сучасні і європеїзовані мусульманки пов'язують кольорові хіджаби з принтами вільно, злегка відкриваючи волосся над чолом, підборіддя і навіть шию.


За традицією належить, щоб з-під хустки було видно лише обличчя, проте сучасні і європеїзовані мусульманки пов'язують кольорові хіджаби з принтами вільно, злегка відкриваючи волосся над чолом, підборіддя і навіть шию

Тут все залежить від релігійності конкретного суспільства. Що допустимо в Туреччині чи Ірані, вважається відступництвом, наприклад, в Омані, Саудівській Аравії чи Йорданії. Великі міста і туристичні місця, куди проникає дух Заходу, також простіше ставляться до дотримання дрес-коду. Жінки можуть ледь-ледь накинути хустку або капелюшок на голову, головне, щоб були покриті волосся. Випадково впав з голови хустку не стане причиною для істерики.

# Дуже добре мати вдома під рукою екстрений варіант хіджабу - для випадків, коли в будинок несподівано приходить чужий чоловік і немає часу на закріплення довгого палантини. Для таких цілей підійде хіджаб-накидка (хомут), він дуже зручний в одяганні і не вимагає закріплення на голові, схожий або на кругової шарф , Або має ззаду замок.


# Для того, щоб красиво зав'язати хіджаб, беріть хустку не менше півтора метрів завдовжки.

# Вибирайте тканину хіджабу по сезону. У теплу пору року можна віддати перевагу шовковим, атласним, шифоновим і бавовняним хусткою яскравих забарвлень, взимку ж розумніше вибрати вовняні тканини.

# Що стосується кольору, то тут строгих обмежень немає. Вибирайте за настроєм! Навіть традиційно чорні або нейтральні квітів нікаби сьогодні можна зустріти в самих яскравих тонах.

Наскільки гарні дівчата в хіджабах можна судити по цих картинок.


Наскільки гарні дівчата в хіджабах можна судити по цих картинок

Якщо ви, дорогі читачі, володієте іншою інформацією про культуру носіння мусульманських хусток, напишіть нам. Якщо вам сподобалася стаття, також можете похвалити нас в коментарях 🙂

Поліна, спецільно для сайту сайт

10 листопада 2016

Хустка, зав'язана на голові, - модне і стильне рішення. А ще він захищає волосся від пилу і сонця. З якою метою ви б його ні наділи, він виділить вас з натовпу і буде привертати увагу перехожих. Але якщо в Європі жінки прикрашають себе хусткою, то в мусульманських країнах жінки покривають голову хіджабом. Багато хто хотів би знати, як зав'язувати хустку по-мусульманському. Способів зав'язування хустки по-мусульманському багато, ми розглянемо найпоширеніші з них.

Як зав'язувати хустку по-мусульманському, щоб він надійно і довго тримався на волоссі? Дуже важливо використовувати спеціальну шапочку - бони. Вона надягає у вигляді вузької пов'язки і покриває повністю волосся. Хіджаб, зав'язаний зверху, не буде ковзати, втрачати форму і красу. Замість спеціальної шапочки можна використовувати шарф або нижній хустку з натуральної тканини. Для закріплення хусток використовують шпильки або англійські голки.

Способи зав'язування хустки по-мусульманському

Існує безліч способів і варіантів по-різному зав'язати мусульманську хустку. У цій статті ми розглянемо пару самих основних способів зав'язування хустки.

способ №1

Розглянемо перший основний спосіб, як зав'язувати хустку по-мусульманському. Для цього способу підійде прямокутний хустку.

 1. Розмістіть по центру голови вузьку сторону прямокутного хустки так, щоб він злегка закривав лоб. Після цього куточки хустки заведіть назад один за одного і закріпіть шпилькою. Хустка вузькою стороною повинен триматися на вашій голові, а ззаду вільно звисати.
 2. Тепер візьміть одну довгу сторону хустки, що звисає ззаду, і приколіть. Іншу довгу сторону хустки перекиньте вперед, прикрийте нею шию і закріпіть шпилькою з боку протилежного плеча.
 3. Тканина, яка залишилася висіти, можна обернути навколо шиї і закріпити з одного боку голови. Вільна тканину буде звисати над одним плечем.

способ №2

Розглянемо другий спосіб, як зав'язувати хустку по-мусульманському. Для цього способу потрібно використовувати трикутний хустку, але підійде і хустку квадратної або прямокутної форми. Цей спосіб полягає в тому, що одна частина хустки натягується, а інша в цей же час скручується.

 1. Якщо хустку буде ковзати, то спочатку надіньте бони або зав'яжіть нижній хустку. Якщо хустку нековзний, то це робити необов'язково. Квадратна хустка треба скласти навпіл по діагоналі, щоб вийшов трикутник. В першу чергу, потрібно розташувати хустку у вигляді трикутника рівно по голові, щоб з кожного боку рівно звисав один довжиною кут хустки.
 2. Великим і вказівним пальцями притримуйте обидві сторони хустки, притисніть їх до вилиць. Трохи скручуючи один кінець хустки, потягніть його вперед.
 3. Притримуючи хустку, опустіть пальці вниз під вухо і натягніть кінець хустки.
 4. Лівою рукою утримуйте один скручений кінець хустки під підборіддям, а правою обмотайте хустку навколо шиї.
 5. Правою рукою обмотайте хустку навколо голови, а потім заправте його або приколіть шпилькою або брошкою. Ліва сторона хустки буде вільно звисати.

Це основні способи зав'язування прямокутного і трикутного хусток по-мусульманському. Однак способів зав'язування існує набагато більше. Детально ознайомитися з ними ви можете.

Хустка - це і є хіджаб?
Яким повинен бути головний убір мусульманки?
Чи завжди мусульманка повинна покривати голову?
Коли мусульманка повинна носити хустку, хіджаб з дитинства?
Як називається хустку у мусульманок?
ВІДЕО: Чому мусульманки носять хіджаб?
Як правильно і красиво навчитися зав'язувати хустку на голову мусульманці поетапно?
Хустка - це і є хіджаб?
Яким повинен бути головний убір мусульманки?
Чи завжди мусульманка повинна покривати голову?
Новости