• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Головний убір для чоловічого дафлкот

 1. Дафлкот з твіду кепкою
 2. Дафлкот з беретом
 3. Дафлкот з в'язаній шапкою
 4. Які вибрати брюки для дафлкот

Такий різновид чоловічого пальто як дафлкот була відома ще в шістдесяті роки минулого століття. Цікаво, що про нього знали і в СРСР, правда, під ім'ям «монтікот». Сьогодні цей предмет верхнього одягу впевненими темпами завойовує популярність серед населення пострадянського простору. І все більше чоловіків різних вікових категорій воліють дафлкот іншим видам верхнього одягу.

Але якщо ви стежите за модою, прагнете слідувати її правилами до кінця. Купуючи дафлкот, безсумнівно, варто підібрати до нього відповідний головний убір.

Втім, дафлкот можна носити і зовсім без головного убору. Капюшон великих розмірів, який дістався йому в спадок від «батька» - військової уніформи англійських моряків, буде служити чудовим захистом і від вітру, і від дощу, і від снігу.

Саме через наявність такого капюшона з дафлкот категорично не рекомендується носити капелюх. Але який же головний убір буде гармоніювати з цим пальто? Є три види:

 • твідова кепка;
 • бере;
 • в'язана шапка.

Дафлкот з твіду кепкою

Якщо ви - шанувальник стилю casual, вам обов'язково підійде ця злегка плеската кашкет з маленьким козирком. Цей головний убір дуже затребуваний в європейських країнах, його вважали за краще носити навіть англійські аристократи.

Кепі має кілька переваг. По-перше, воно досить зручно. Де б ви не знаходилися - на прогулянці або в транспорті, ви не будете відчувати дискомфорту від його носіння. Підходить воно і для періоду міжсезоння, і в зимові холоди.

По-друге, кепі відрізняється універсальністю: прекрасно виглядає на чоловіках з будь-яким типом зовнішності і будь-якого віку.

По-третє, компактність розмірів дозволяє прибрати його в сумку або ящик столу, не боячись, що воно втратить свою форму.

Провідні стилісти вважають, що далфкот і твіду кепі поєднуються один з одним. Ця комбінація логічно довершує образ джентльмена.

Дафлкот з беретом

Саме бере з дафлкот вважав за краще носити фельдмаршал Монтгомері під час Другої Світової. До речі, на честь знаменитого воєначальника пальто отримало свою другу назву - монтікот.

Сьогодні бере - улюблений головний убір серед представників богеми: художників, поетів, режисерів. Але, як не дивно, далфкот прижився і в богемному стилі. Так що той, хто захоче надіти бере з дафлкот, однозначно не помилиться.

Дафлкот з в'язаній шапкою

Якщо ви ведете рухливий спосіб життя, любите спорт і активний відпочинок і стиль одягу відповідає захопленням, ваш вибір неодмінно повинен лягти на в'язану шапку.

Сучасний ринок пропонує безліч їх різновидів: обтягуючі шапки-гумки і більш вільні, шапки з козирком і інші. Головне - вибрати ту, яка б гармоніювала не тільки з пальто, але і з типом вашої зовнішності. Єдина модель в'язаних шапок, яку не рекомендують носити з дафлкот, - це вушанка.

Єдина модель в'язаних шапок, яку не рекомендують носити з дафлкот, - це вушанка

Як бачите, вибір досить широкий, але все ж змушує задуматися. Адже правильно підібраний головний убір не тільки зігріває в холоду , Але і дає можливість виглядати стильно, а значить - відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

Читайте також:

Читайте також:

Які вибрати брюки для дафлкот

Все частіше на подіумах і на міських вулицях по всьому світу можна зустріти чоловіків і жінок (і навіть дітей), одягнених в пряме однобортне ...

Але який же головний убір буде гармоніювати з цим пальто?
Новости