• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чоловічі головні убори Fredrikson - стильні головні убори для чоловіків

Чоловічі головні убори - це невід'ємний елемент одягу кожного стильного чоловіка

Чоловічі головні убори - це невід'ємний елемент одягу кожного стильного чоловіка. Сучасна чоловіча мода багатогранна і включає в себе звістку спектр напрямків від класики до модерну. Компанія FREDRIKSON приділяє особливу увагу класичної моді, розуміючи що сьогоднішні чоловіки вважають за краще особливий благородний шик в одязі. В даний час, під впливом динамічного, постійно мінливого світу, класична мода стала демократичнішою.

Історія бренду FREDRIKSON налічує вже понад 120 років і за цей час наша компанія розробила колекцію чоловічих головних уборів, в яких присутні як традиційні класичні моделі, виконані в благородних тонах, так і моделі останніх модних тенденцій світлої забарвлення, різноманітної фактури і малюнка тканини. Ми десятиліттями співпрацюємо з провідними текстильними фабриками Італії, які щорічно повністю змінюють колекції випускаються тканин. Завдяки цьому головні убори для чоловіків марки FREDRIKSON придбали імідж ексклюзивного і елітарного чоловічого аксесуара. На сьогоднішній день купити оптом чоловічі головні убори марки FREDRIKSON можна і в Санкт-Петербурзі.

Важливо відзначити, що компанія FREDRIKSON має унікальну технологію виробництва чоловічих головних уборів з драпу і бондинга, що йде корінням ще в фінський період історії бренду, завдяки чому вироби прекрасно сидять на голові і не втрачають свого представницького вигляду протягом багаторічної шкарпетки. А зимова колекція головних уборів для чоловіків під нашою маркою, представлена виробами з овчини і натурального хутра, Готується з відбірної сировини, що закуповується виключно в Європі.

Новости