• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Караганді вибрали міс краси - 2011 (фото)

BNews.kz - У шахтарській столиці пройшов конкурс «Міс Караганда - 2011», де обрали найкрасивішу дівчину. Нею стала вісімнадцятирічна мешканка Теміртау, Анна Попова, передає кореспондент агентства.

Самій «чарівною і привабливою» дівчиною Караганди журі конкурсу одноголосно обрало 18-річну студентку Ганну Попову.

«Я так хотіла перемогти. І ось моя мрія збулася. Було дуже нелегко, адже тут всі такі красиві. І їх так багато! Поставити мету і домогтися її - це головне, і у мене вийшло », - поділилася радістю А. Попова.

Минулий в Караганді конкурс краси, став відбірковим туром на конкурс «Міс Казахстан». Організатори «Міс Караганда 2011» - міський акимат і найбільша косметична компанія «Мері Кей», відійшли від звичних стандартів, вирішивши зробити мінімум офіціозу і більше драйву. Але нова форма конкурсу нітрохи не зіпсувала змісту. Девіз «Міс Караганди 2011» - «Ми рушимо стереотипи».

«Ми хочемо підняти трошки рівень конкурсу - в тому плані, що забули люди про нього. Якось він відбувається стандартно в концертних залах, помпезно. А сьогодні ми показали, що є друга сторона - що можна провести це ось так от - під дощем. На піску і всім було весело і здорово! », - повідомила директор модельного агентства« SAN BELL »Наталія Монохіна.

Конкурс «Міс Казахстан-2011» проходив в будинку відпочинку «Лісова казка. У цьому році на титул Міс Караганда претендували 15 дівчат: 3 з Теміртау, 2 з Джезказгану, інші з Караганди.

Тепер новоспеченої Міс Караганди належить боротися за звання найкрасивішої дівчини Казахстану.

«Буду прагнути далі. Потрібно дуже постаратися, докласти всіх зусиль для перемоги в республіканському конкурсі краси! Головне цього захотіти », - впевнена Ганна Попова.

Нагадаємо, дорогоцінний кольє з білого золота з 37 діамантами отримає переможниця національного конкурсу краси «Міс Казахстан-2011» від генерального спонсора - компанії «Мері Кей».

Така нагорода заснована вперше за всю історію конкурсу. Діамантове прикраса стане символом успіху і гідною нагородою за прагнення бути кращою, а декоративна косметика Mary Kay, за допомогою якої буде виконаний макіяж всім учасницям, допоможе їм підкреслити свою природну красу.

В рамках цієї масштабної події «Мері Кей» - генеральний спонсор і офіційна косметика конкурсу - надає можливість кожному жителю Казахстану вибрати «Міс Mary Kay-2011». Кандидати для відкритого інтернет-голосування, яке пройде у вересні-жовтні 2011 року, будуть обрані з числа учасниць регіональних конкурсів «Міс Казахстан».

Боротьба найкрасивіших дівчат країни за корону королеви краси почалася з 1 травня. Учасниць конкурсу «Міс Казахстан» визначать на перших регіональних конкурсах 2011 року. Крім Караганди, регіональні конкурси пройдуть в Актобе, Павлодарі, Таразі, Кизилорда, Кокшетау, Талдикоргані, Семєї, Атирау, Уральську, Астані, Костанай, Усть-Каменогорську.


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости