• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чому Білорусь голосувала проти резолюції ООН по Криму

У Білорусі пояснили відмову підтримати резолюцію Генасамблеї ООН по Криму / фото УНІАН

Міністерство закордонних справ Білорусі пояснило відмову підтримати на засіданні Генеральної асамблеї ООН резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)».

Про це йдеться в повідомленні на сайті МЗС Білорусі.

"Дійсно, ми проголосували проти цієї резолюції", - заявив начальник відділу прес-служби МЗС Білорусі Андрій Шупляк.

Читайте також Оновлена ​​резолюція ООН по Криму: хто голосував проти (список)

"Білорусь завжди голосувала проти будь-яких країнових резолюцій. Це наша принципова позиція. Ми на власному досвіді знаємо, що таке спроби штучної політизації, роздування проблем, яких в реальності немає в суспільстві і державі", - додав він.

При цьому дипломат сказав, що Генасамблея ООН не є місцем для обговорення і прийняття подібних країнових документів.

"Голосування проти країнових резолюцій - не свідчення бездушності Білорусі до заклопотаності їх ініціаторів. Наше голосування проти цього інструменту - спроба привернути увагу до його не тільки неефективності, але до його руйнівності. Без наполегливої ​​пошуку шляхів і можливостей до зближення позицій, за рамками обвинувальних резолюцій, вирішення існуючих проблем не знайти ", - підсумував він.

Як повідомляв УНІАН, за оновлену резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)" проголосували 70 країн , Утрималися 76 країн, проти проголосували 26, в тому числі Росія, Вірменія, Білорусь, Сербія, Китай, Індія Казахстан.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости