• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

DHGate.com (Китай, гіпермаркет)

 1. DHGate.com (Китай)
 2. Країна виробник
 3. Інші закордонні онлайнові гіпермаркети
 4. також шукають

Китайський гіпермаркет DHGate.com отлічтается від звичних інтернет-магазинів звичному розумінні і більше нагадує по організації і правилам відомий американський торговий портал Амазон. Це торгова площадка де свої товари пропонують тисячі продавців. У кожного з низ є свій рейтинг, відгуки.

асортимент DHGate

DHGate.com (Китай)

 • Мережевий гіпермаркет. Сотні категорій товарів.

Сотні категорій товарів

Опис інтернет-магазину DHGate

Якщо в поле будь-якого пошукача помістити назву DHGate, то за результатами запиту на форумах Інтернету знайдеться маса відгуків про сайті DHGate.com, причому найбільш суперечливих. Багато любителів віртуального шопінгу діляться своїми позитивними враженнями про низькі ціни, величезному виборі товару і швидкій доставці замовлення. Але є і незадоволені - ті, хто не дочекався замовлення вчасно або змушений був його повернути. Справа в тому, що DHGate.com - це не інтернет-магазин як такої, а торгова площадка, що надає широкі можливості як для численних продавців, так і для покупців - те саме реального ринку, наявного в кожному місті. Цей китайський портал багато в чому схожий на вже добре відомий багатьом eBay.

Компанія DHGate.com розпочала свою роботу в 2004 році. Засновник проекту, вона ж діючий виконавчий директор - відома китайська бізнес-леді Діана Ван, вже має відношення до згаданого часу успішний досвід роботи на керівних посадах в декількох великих корпораціях. Підтвердженням її заслуг є отриманий почесний титул «Видатна жінка Китаю» - безсумнівно, це дещо говорить про її творчих і професійних якостях.

Завдяки Діані Ван DHGate.com швидко зайняв провідні позиції в сфері віртуальної комерції. Представники малого і середнього бізнесу відразу оцінили можливості сайту, що допомагають вигідно продавати свою продукцію практично безпосередньо, без плати за оренду торгових залів і відрахування відсотків численним посередникам. В результаті, на сьогоднішній день на сайті зареєстровано майже 650 тисяч постачальників, а в перелік пропонованих товарів в каталогах DHGate.com входить понад 20 мільйонів найменувань. Понад три мільйони покупців з 230 країн світу користуються послугами сайту, який відрізняється зручною перевіреної системою пошуку товару, відстеження статусу замовлення та оплати з гарантією повернення грошей у разі порушення умов угоди.

DHGate представляє товари самого різного асортименту і якості за дуже низькими цінами. Тут можна вибрати чоловічий та жіночий одяг, взуття, аксесуари і кожгалантерею, ювелірні вироби, товари для дітей, для дому, для спорту, для мистецтва і для здоров'я, телефони, комп'ютери та іншу цифрову техніку, автозапчастини, музичні інструменти, дизайнерські предмети, в тому числі і ручної роботи, офісне приладдя.

Для того, щоб знайти у всьому цьому різноманітті потребується саме вам продукт, іноді можна витратити кілька годин. На щастя, на сайті є дуже зручна опція - фільтр, задавши в полях якого ключове слово або слова, категорію, ціну або ім'я продавця, можна значно скоротити час пошуку. Відмінність DHGate від звичних інтернет-магазинів полягає ще і в тому, що відправка замовленого товару тут здійснюється безпосередньо самим продавцем. Тому доставка може бути як платною, так і безкоштовною - це теж визначає продавець. І, як на будь-якому ринку, де одні торговельні намети користуються популярністю і мають постійних клієнтів, а до інших підходять лише випадкові покупці, так і на сайті пропонують свій товар продавці з різною репутацією, в тому числі і ті, хто колись за якою -або причини не зумів вчасно виконати свої зобов'язання.

Відкривши сторінку з докладним описом товару, праворуч на ній можна побачити інформацію про продавця: його рейтинг, відгуки покупців, а також посилання для переходу до переліку всіх запропонованих ним товарів. Звичайно, рекомендується замовляти товар тільки у тих постачальників, відгуки про яких на 100% позитивні. Це дає більше гарантій, що ви отримаєте товар без затримки, і він буде належної якості. Якщо у вас виникли питання до продавця, то ви можете зв'язатися з ним в онлайн-режимі, використовуючи функцію «чат». Якщо продавець знаходиться в мережі, то кнопка виклику вікна чату має помаранчевий колір.

Система оплати, що практикується на сайті, надійно захищає ваші гроші на випадок будь-якої непередбаченої ситуації. Коли покупець оформив замовлення і оплатив його, гроші надходять на DHGate.com, де зберігаються до тих пір, поки товар не буде доставлений за призначенням. Отримавши посилку, покупець підтверджує, що товар за кількістю і за якістю відповідає замовленому ім. Підтвердження здійснюється шляхом заходу на сайт і натисненням завершальній команди «Complete Order», після чого вам буде запропоновано відповісти на кілька запитань, що стосуються оцінки дій продавця. Лише після цього гроші перераховуються постачальнику товару.

У разі виникнення будь-яких спірних питань за допомогою команди «відкрити диспут» (Open dispute) - в цьому випадку ваше запитання буде взято на контроль адміністрацією DHGate.com, яка, звичайно ж, максимально зацікавлена ​​в тому, щоб покупці залишилися задоволені результатами роботи сайту.

Країна виробник

Практично всі пропоновані на сайті DHGate.com товари виготовлені в Гонконзі, Тайвані, Китаї.

Рівень цін

Ціни інакше, як «неймовірно низькими» не назвеш. Це основна перевага товарів виготовлених в Південно-Східній Азії.

доставка

Переважна більшість продавців, які торгують на DHGate.com, без проблем відправляють товар по всьому світу. Які способи доставки пропонувати покупцям, кожен продавець вирішує самостійно. Цю інформацію Ви відразу знайдете на будь-якій сторінці з описом товару. Зазвичай різноманітність велике: від бюджетної HongKong Post , До набагато більш дорогих кур'єрських служб EMS , UPS , DHL , TNT і FedEx .

оплата

Безпосередньо продавцю кошти Ви не перекладайте, прийомом платежів займається безпосередньо DHGate, яка перераховує їх за призначенням, як тільки покупець повідомляє, що отримав товар, який відповідає заявленому при продажу опису. Можна таким чином оплати:

 • Платіжні картки Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB.
 • Платіжна система PayPal .
 • Міжнародний банківський переказ.
 • Система грошових переказів Western Union.
 • Система грошових переказів MoneyGram.

Зверніть увагу, що оплата за допомогою платіжної системи Paypal і платіжних карт приймається виключно в тому випадку якщо в якості способу доставки обрана одна з кур'єрських служб: EMS, DHL, Fedex, TNT чи UPS.

як придбати

Товари, представлені на DHGate відправляються по всьому світу в т.ч. в РФ, Україні, Казахстан і ін., оплата приймається багатьма способами, отже Ви без проблем можете придбати будь-який товар самостійно. Але якщо на якомусь з етапів покупки Вам знадобиться допомога, можна звернутися до послуг посередницької компанії .

Служба підтримки

Щодо товарів, що продаються Ви можете зв'язатися з продавцем, за допомогою онлайн чату (коли він доступний) або ж спеціальної форми, для відправки повідомлень (Contact Seller).

Щоб зв'язатися зі службою клієнтської підтримки DHGate, з тих чи інших питань, використовуйте посилання «Contact Customer Service».

диспути

У разі якщо товар не отримано або не відповідає опису, покупець може відкрити диспут. Як тільки він зробить це, уплаченнеи кошти блокуються в системі Escrow Buyer Protection і не потраплять на рахунку продавця, поки диспут не буде закритий. Сторони попросять надати всі наявні докази: документи, квитанції, фотографії і т.д. Якщо протягом перших 5-ти днів сторони не прийдуть до взаімномому згодою, тоді всі обставини справи, будуть розглянуті в DHGate і буде винесено третейське рішення (не пізніше 10-ти днів з моменту відкриття диспуту). Можливі варіанти вирішення по диспуту:

 • Повне повернення коштів.
 • Повернення коштів в обмін на відправку товару назад.
 • Закриття диспуту без будь-яких компенсацій та повернень.

Відгуки

Ознайомитися з враженнями інших користувачів і поділитися своїм досвідом роботи з DHGate Ви можете на форумі нашого сайту .

Інші закордонні онлайнові гіпермаркети

Крім китайського порталу DHGate , Про який ми розповіли вище, широкий асортимент товарів усіх напрямків Ви знайдете і зможете придбати в наступних зарубіжних інтернет - гіпермаркетах:

Інструкції з купівлі на eBay
Інструкції з купівлі на Amazon

також шукають

ДХГате, ДХГейт, DHгейт, DXGate, DGate.

DHGate.com в соціальних мережах

Тут можна знайти найостанніші новини про магазин, промо-коди, отримувати повідомлення про розпродажі.

Новости