• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Дорожній несесер Victorinox - помічник мандрівника

Сучасний турист навіть не уявляє, з яким складнощами стикалися мандрівники ще сто років тому, коли транспорт пересувався значно повільніше, а звичних нам зручностей не було і в помині. Але в усі часи люди намагалися витягти максимум комфорту з будь-яких обмежених можливостей.

Сьогодні, подорожуючи, наприклад, на поїзді, ви можете прокинутися вранці, взяти в руки дорожній несесер і попрямувати в санвузол, щоб вмитися, почистити зуби, поголитися або зробити макіяж - в залежності від статі. Ось ця маленька сумочка вміщає в себе все необхідне, щоб привести себе в порядок і в будь-який момент виглядати бездоганно.

Важко повірити, але дорожній несесер - це аж ніяк не винахід наших днів. Подібні набори існували ще в XVII столітті. Звичайно ж, мали їх тільки багаті люди. Бідняки, перш за все, не дуже дбали про свою зовнішність, та й подорожувати часто їм не дозволяли кошти. На зорі своєї появи несесери сильно відрізнялися від сучасних. Сьогодні під цим словом ми розуміємо невелику сумку-косметичку, в яку можна покласти предмети особистої гігієни, необхідні в поїздці. У минулому несесер був величезний набір з найрізноманітніших предметів, і користуватися ним можна було не тільки в подорожі, але і вдома. Сама назва «несесер» утворено від французького слова «необхідність».

Як це було раніше

Набори-несесери представляли собою досить місткі скриньки з відділеннями, в яких кріпилися найнесподіваніші предмети від манікюрного набору, гребенів і щіток, засобів для гоління, помади і пудри до глечиків для вмивання, які в той час також належали до числа засобів особистої гігієни. Оскільки всі предмети для набору виготовлялися з срібла або золота в єдиному стилі, несесери були дуже дорогими. Їх навіть включали в заповіт, залишаючи у спадок комусь із родичів або друзів. Звичайно, такі речі робилися виключно на замовлення, і дуже часто кожен предмет був прикрашений гербом власника або його ініціалами. Це сьогодні кожен може просто купити Victorinox і покласти всередину будь-які предмети.

Багато набори представляли собою справжні витвори мистецтва і до сих пір збереглися в музеях. Найбільш відомий золотий несесер Наполеона, який імператор брав з собою навіть на полі бою і зберігав у своєму наметі, щоб привести себе в порядок після битви.

Несесер Бонапарта повністю зроблений із золота. У нього входить глечик і чаша для вмивання, невелика чашечка для збивання піни при голінні, безпосередньо бритва, пензлик для збивання і нанесення піни на обличчя (аналог сучасного помазка), гребінець, дзеркало, манікюрні приладдя. До речі, Наполеон приділяв догляду за нігтями дуже багато уваги, і його манікюрний набір був настільки великий і різноманітний, що будь-яка сучасна жінка могла б йому позаздрити. навіть професійний набір для манікюру Zinger не завжди включає в себе стільки ж інструментів, скільки було у імператора. І він використовував регулярно абсолютно все! І пилочки, і ножиці, і щипчики, і палички незрозумілого призначення. Що ж, як писав великий А. С. Пушкін, «бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів». А також про красу всього іншого, бо несесери не обмежувалися приладдям для вмивання, гоління і манікюру.

У XVIII столітті, коли представники вищого суспільства носили перуки, за ними необхідно було доглядати, регулярно пудрити їх. Всі необхідні для цього пристосування обов'язково були в несесері. Дами зберігали там коробочки з мушками, які клеїли на обличчя, щоб підкреслити аристократичний ю блідість шкіри. Помадами, рум'янами і сурмою для брів в ті часи користувалися і жінки, і чоловіки, так що баночок з косметикою і притираннями вистачало у всіх. Особливе місце займали духи - їх завжди було дуже багато, і для них спеціально відводилося місце в несесері.

Сучасний несесер для подорожей

Створюється враження, що представникам вищого суспільства пару століть назад доводилося тягати з собою цілу скриню різних речей, щоб завжди виглядати на належному рівні. На щастя, сьогодні все набагато простіше, можна взяти в дорогу лише невеликий рюкзак Victorinox і знати, що компактний несесер з усім необхідним туди обов'язково поміститься.

Що ж являє собою сучасний несесер? Це невелика сумка з кількома відділеннями, які відкриваються окремо. Вона призначена для зберігання особистих речей і засобів гігієни, які завжди повинні бути під рукою. Гребінець, дзеркало, бритвений набір Dewal , Дорожній манікюрний набір в шкіряному чохлі, вологі серветки, зубна щітка і паста, крем для рук, косметичка - все, що може стати в нагоді в поїзді, у відпустці, у відрядженні або просто в гостях у родичів. Звичайно, можна просто розіпхати все необхідне по кишенях рюкзака або дорожньої сумки. Але це не завжди зручно - кожен раз згадувати, де саме знаходиться той чи інший предмет, вишукувати його серед інших, не менш корисних речей ... Навіщо зайвий клопіт, якщо можна скористатися прикладом Наполеона і купити несесер ? Все необхідне завжди буде в одному місці, ви нічого не втратите і не зашкодить.

несесер Victorinox - відмінний вибір для подорожей, він виготовлена ​​з щільного матеріалу (нейлону або поліестеру), добре тримає форму, не промокає і не деформується від спеки або морозу. При компактних розмірах він дуже місткий, а велика кількість відділень і кишень дозволяє розмістити всі необхідні в дорозі речі.

Зручна кришка сумки-несесера відкидається таким чином, що його можна повісити на гачок у відкритому вигляді і не виймати вміст. Сумка перетворюється в поличку або шафа в готельному номері або купе поїзда. Всі предмети особистої гігієни завжди будуть доступні, і ви нічого не забудете і не втратите при зборах додому.

Не дарма навіть Міністерство Оборони нашої країни прийняло рішення роздати всім солдатам і офіцерам за особистим несесерів з усіма необхідними предметами. Адже це зручно, просто і практично. Так що, якщо ви хочете, щоб ваша подорож була комфортною, несесер вам дійсно необхідний. Вибирати і замовити стильний і зручний дорожній несесер можна на нашому сайті. Ви також можете підібрати до нього додаткові аксесуари, наприклад, обкладинку для паспорта або сумочку для документів. Несесер Victorinox прослужить вам довго і виручить у багатьох поїздках.

Що ж являє собою сучасний несесер?
Новости