• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Спроба номер два. Про що розповість Назка по декларації мера Краматорська?

У жовтні 2017 року дещо Краматорська сайтів опублікували інформацію про те, що Краматорський міський голова Андрій Панков не показав у своїй декларації частки в ТОВ «Східно-українська компанія». Ця інформація стала підставою для прийняття Національним агентством щодо запобігання корупції рішення про повну перевірку декларації Панко ва.

«Перевірка декларації триватиме 60 календарних днів і буде розпочато на наступний день за днем прийняття відповідного рішення», - повідомили тоді в Назка.

29 листопада 2017 року на «острові» була опублікована стаття « Про що розповість декларація краматорського міського голови? ». Питання викликали як не зазначені в декларації цінності, так і походження деякого майна чиновника, який з 2010 року працював на посаді заступника міського голови. Занадто явним виглядало невідповідність матеріальних благ зарплати держслужбовця.

Минуло півроку. У зв'язку з відсутністю будь-якої інформації про результати перевірки декларації Панкова, "ОстроВ" звернувся в Назка із запитом про її результати. Отримана відповідь виявився шедевром бюрократичної відписки, типу перевірка пройшла, "готуються заходи з підготовки проекту рішення про результати повної перевірки зазначених декларацій".

Але найцікавіше: термінів для прийняття рішення за результатами перевірки "Порядком проведення контролю тра-ла-ла", який встановлений Назка, - "не визначено"! ... Так що готувати рішення можуть довго, дуже довго, і дуже-дуже довго.

Так що готувати рішення можуть довго, дуже довго, і дуже-дуже довго

Крім явної невідповідності матеріального добробуту родини Панкова рівнем зарплат членів сім'ї, в статті піднімалося питання про належні дружині Краматорського голови, Галині Панкової, ДВОХ земельних ділянках по 1000 кв.м. і «садовому будиночку» площею 204,4 кв.м. в курортній зоні Лиманського району.

У паперовій декларації А. Панкова за 2015 рік у графі «Майно, що перебуває в праві користування членів сім'ї декларанта» були вказані тільки квартира площею 40,2 кв.м. і гараж 20,6 кв.м .. Земельні ділянки і «садовий будиночок» вказані не були .

Про їх існування автор статті дізналася з електронної декларації Панкова за 2016 рік, поданій ним 31.03.2017. У ній вказані ДВА земельні ділянки по 1000 кв.м. При цьому вартість земельних ділянок і «садового будиночка» - як на момент реєстрації права власності, так і за останньою оцінкою - «НЕ ВІДОМА» - зазначено в декларації.
Всього в електронному вигляді розміщено чотири декларації Панкова.

перша, щорічна, за 2015 рік - розміщена 13 жовтня 2016 року, повністю відповідає письмовою варіанту декларації, розміщеній на сайті Краматорської міської ради .

друга декларація , Уточнена, за 2015 рік розміщена через 7 днів після першої, - 20 жовтень 2016 року.

У ній вказані земельні ділянки та «садовий будиночок». Ось тільки ділянок - ТРИ!

Подача цих двох декларацій в жовтні 2016 виглядає досить дивно, оскільки подача основної маси е-декларацій відбулася в січні-березні 2017. Але, якщо подумати, то це логічно з точки зору вирішення проблеми з різницею майна в деклараціях.

В третій декларації за 2016 рік у 31.03.2017 земельних ділянок ДВА.

А в е-декларації за 2017 рік знову ТРИ.

Тобто 2015 рік - три ділянки, 2016 рік - дві ділянки 2017 знову три ділянки по 1000 кв.м. в заповідній зоні Лиману.

У всіх деклараціях вартість ділянок і вартість «садового будиночка» з гаражем, лазнею і альтанкою - НЕ ВІДОМІ. Втім, як і вартість ряду іншої нерухомості, що належить родині Краматорського голови. Наприклад, вартість гаража в центрі міста, що належить Панкової Галині Шавкатовне, НЕ ВІДОМА. При цьому в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно вказана його конкретна вартість - 23 837 гривень.

Тоді чому не пішли за відповідні висновки Назка?

Адже відповідно до Роз'яснень щодо застосування окремих положень Закону України "Про Запобігання Корупції», затверджених Рішенням Національного агентства від 11 серпня 2016 року № 3 (зі змінами), суб'єкт декларування повинен відобразити в декларації вартість нерухомого майна, якщо вона відома йому або може бути отримана з офіційних джерел, наприклад державних реєстрів. І відповідні рішення в аналогічних випадках Назка вже виносив о.

Оскільки відповідальність за таке правопорушення передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України, тому що інформація про вартість нерухомості є в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно.

А продають одну «голу" сотку землі в Озерному за 15 тисяч гривень .

Помножимо на тридцять і отримаємо комерційну вартість ділянок землі, що належать дружині Краматорського міського голови Панкова А.В.

І ще. З урахуванням проведених Назка «заходів з підготовки проекту рішення». Хочеться вірити, що Краматорський міський голова, відповідно до вимог Закону України «Про Запобігання Корупції», брав і буде вживати всіх заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів. Це коли особисті інтереси чиновника НЕ ​​ПОВИННІ впливати на об'єктивність і неупередженість в прийнятті управлінських рішень. Але ...

Безпосередньо в підпорядкуванні Краматорського міського голови А. Панкова знаходиться успішне комунальне підприємство «МОСТ». Після обрання Панкова мером, місце заступника директора «МОСТа» зайняв Сімашов Роман Шавкатович - рідний брат дружини Панкова - Галини Шавкатовни.

А в прямому підпорядкуванні у заступника директора СІМАШОВА Р.Ш. начальником відділу термомодернізації КП «МОСТ» працює ... його рідний племінник - Панков Віктор Андрійович - син міського голови. Такий ось сімейний підряд c об'єктивністю і неупередженістю. «Родичі ... forever! »

А безстрокова підготовка Назка «заходів з підготовки рішення» по Панкова, вибачте, здається упередженої, навіть корупційної, інакше як пояснити, що за один і той же, одного «страчують», а іншого «милують»? Або це політика, тому що дірки в декларації - непоганий гачок для мера обласного центру!

PS. 4 травня 2018 року Назка прийняло рішення про повну перевірку декларації міського голови Краматорська Панкова А. В. ЗНОВУ! Що б це значило?

Вікторія Максимова, Краматорськ, спеціально для "Острова"


Тоді чому не пішли за відповідні висновки Назка?
Що б це значило?
Новости