• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Компанія Сі Ді Сі: Декларація Митного Союзу

 1. На яку продукцію необхідно оформляти декларацію про відповідність техрегламенту МС?
 2. Чим декларація відрізняється від сертифіката відповідності
 3. Де і як оформляється декларація?
 4. Вартість і терміни оформлення декларації ТС
 5. Період дії декларації
 6. Що відбувається з товарами, що залишилися без декларації
 7. Чому оформлення декларації слід довірити групі компаній «Сі Ді Сі»?

Декларація Митного Союзу від Акредитованого органу з сертифікації

 • Вартість від 4 000 руб.
 • Термін оформлення від 1 дня

Для чого потрібна декларація про відповідність Митного союзу?

Наявність декларації про відповідність технічним регламентам Митного союзу (ДС ТР ТС) доводить, що продукція, що реалізується на територію держав ТС - Білорусії, Вірменії, Киргизії, Казахстану і РФ - відповідає всім необхідним нормам безпеки. Ці норми прописані в технічних регламентах Митного союзу, що діють на території країн-учасниць Співдружності. Товар можна експортувати і продавати в країнах Митного союзу тільки після реєстрації декларації в реєстрі Росаккредітаціі. Якщо ви імпортер, без цього документа ви не пройдете митний контроль на кордоні і не зможете провезти свою продукцію в країни економічного співтовариства. Якщо ви - вітчизняний виробник, то наявність декларації про відповідності Митного союзу дозволить вам продавати вашу продукцію на території країн МС.

На яку продукцію необхідно оформляти декларацію про відповідність техрегламенту МС?

Списки продукції, на яку необхідно оформляти декларацію про відповідність ТЗ вказані в спеціальних переліках продукції, що підлягає сертифікації. На даний момент на території ТЗ вступили в силу більш 20 технічних регламентів, що охоплюють практично всі типи продукції. Щоб визначити, чи підлягає ваша продукція сертифікації в формі декларації про соответсвия ТЗ, ви можете звернутися до сертифікованих експертам нашої компанії.

Чим декларація відрізняється від сертифіката відповідності

Декларація про відповідність має юридичну силу, аналогічну сертифікату відповідності. Проте у цих документів є відмінності. Різні типи товарів вимагають оформлення або сертифіката, або декларації ТС. Щоб з'ясувати, який документ знадобиться в кожному конкретному випадку необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Крім того Декларація роздруковується на білих стандартних аркушах формату А4, тоді як для сертифікатів використовуються спеціальні бланки жовтуватого кольору.

Де і як оформляється декларація?

Оскільки декларація про відповідність техрегламенту МС діє на всій території Митного союзу, то отримати її можна в будь-який з країн, що входять в це економічне співтовариство. Процес оформлення вельми схожий з процедурою отримання сертифіката, але займає менше часу.

Для оформлення декларації заявник повинен:

1. Подати заяву в сертифікаційний орган, який має спеціальну акредитацію.

2. Надати технічні та експлуатаційні документи на товар, паспорт продукції.

3. Виділити фахівцям зразок товару для проведення випробувань.

4. Підтвердити макет декларації.

5. Підписати документ, коли він буде готовий.

6. Зареєструвати декларацію і внести її до реєстру Росаккредітаціі, щоб підтвердити справжність документа.

Як і у випадку з сертифікацією, маркування наноситься на товар виключно після того, як номер декларації і інформація про декларованої продукції виявляться в реєстрі Росаккредітаціі.

Вартість і терміни оформлення декларації ТС

Оформлення і реєстрація документа може зайняти один день, а може зажадати і більш тривалого часу. Конкретні терміни залежать від параметрів декларованого об'єкта. Вартість оформлення аналогічним чином залежить від складності оцінки. Мінімальна вартість декларації про відповідність ТЗ становить 4000 руб.

Період дії декларації

Даний вид документів дуже зручний тим, що терміни його актуальності замовник, тобто власник товару, може визначати сам. Мінімальний період дії декларації про відповідність ТЗ - один рік, максимальний - п'ять років. Зрозуміло, декларація автоматично стає недійсною, коли термін придатності товару закінчується. Крім того, є можливість оформлення декларації про відповідність на разову поставку.

Що відбувається з товарами, що залишилися без декларації

Продукція, що залишилася без декларування, може зберігатися до двох місяців; при подачі заяви терміни зберігання продовжуються. За цей час власник зобов'язаний надати документи на товар.

Будь-російський виробник, викритий в спробі реалізувати свою продукцію без належних письмових дозволів, карається штрафом в розмірі трьохсот і більше неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При вивезенні товарів за кордон сертифікати повинні подаватися до моменту перетину кордону. Заявник також зобов'язаний пам'ятати, що саме він несе відповідальність за достовірність наданої ним документації. Якщо пізніше з'ясується, що документи були заповнені невірно, а сам товар не відповідає регламенту ТС - декларація може бути анульована.

Чому оформлення декларації слід довірити групі компаній «Сі Ді Сі»?

Експерти нашого органу з сертифікації мають великий досвід роботи в даній сфері і широку область акредитації, що дозволяє оформляти декларації для всіх основних типів товарів. Ваші документи будуть чітко і грамотно оформлені в найкоротші терміни. Важливо й те, що у нас є своя дослідна лабораторія; її наявність дозволяє прискорити оцінку товарів і встановити оптимальні ціни на супровідну документацію.

На яку продукцію необхідно оформляти декларацію про відповідність техрегламенту МС?
На яку продукцію необхідно оформляти декларацію про відповідність техрегламенту МС?
Де і як оформляється декларація?
Чому оформлення декларації слід довірити групі компаній «Сі Ді Сі»?
Новости