• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Який автомобільний відеореєстратор краще вибрати?

Автомобільними відеореєстраторами зараз користуються все більше і більше водіїв. Чому? По-перше, вони стали доступні за ціною, а по-друге - зручна, а іноді і дуже потрібна річ. Різні бувають випадки в дорозі, і різні питання доводиться вирішувати: хтось когось «стукнув», «підрізав», «дряпнув», ДТП - коли, де, на яке світло світлофора, чи була витримана безпечна дистанція, інтервал? І це не весь перелік, багато ще інших конфліктних питань виникає в дорозі.
Звичайно, приїжджають ДАІ, звичайно, встановлюють частку провини кожного з учасників, але чи завжди це робиться по справедливості? Часто буває і так, що у кого довше прав, більш високий статус - той і правий. А якщо немає ніяких фактів, доказів, то судиться - взагалі справа безнадійна.
З іншого боку, відеореєстратори, сильно спрощують роботу і самим даішникам, хоча є і мінуси, заважають брати хабарі і діяти протиправно. Загалом - відеореєстратор, це та «кістка в горлі» для нечесних на руку людей.
Тепер про самих відеореєстраторах. Купуючи такий прилад, потрібно враховувати ряд моментів, розглянемо їх нижче.
Автомобільними відеореєстраторами зараз користуються все більше і більше водіїв На даний момент, в продажу, є різні види автомобільних відеореєстраторів, з різним функціональним набором і можливостями. Наприклад, є пристрої, які мають функцію перегляду відео, є - з можливістю нічної зйомки (зі світлодіодним підсвічуванням або з підсвічуванням інфрачервоними датчиками), є з різною кількістю відеокамер, з різною якістю відеозапису і т. Д.
Якщо вам часто доводиться їздити ввечері або вночі, то краще вибирати відеореєстратор з HD форматом запису. Роздільна здатність такого відео краще, що дозволить, при необхідності, визначити номер машини, розгледіти обличчя, отримати більше інформації про те, що сталося.
Все відеореєстратори циклічно записують навколо відбувається. Що це означає? Виставивши цикл, наприклад 30 хвилин, відео, після закінчення цього часу записується поверх старого запису, т. Е. Пишеться «по колу». Час відеозапису (тривалість ролика) можна встановлювати будь-, настільки дозволяє пам'ять відеореєстратора, зазвичай це від 5 до 20 хвилин. Зроблене відео потім можна переглянути, знайти потрібний момент, збільшити окремі фрагменти на екрані, скопіювати і т. П.
Наступний момент, на який треба звернути увагу при покупці - відеореєстратори можуть мати одну, або декілька відеокамер і знімати одночасно в різних ракурсах, наприклад, крім виду спереду, знімати вид ззаду і вид з боків. Звичайно, чим більше камер, тим пристрій буде дорожче, але тут вже кожен може орієнтуватися по своєму гаманцю. В ідеалі добре було б мати 4 камери.
Тепер про носіях інформації відеореєстраторів, вони теж бувають різні, зазвичай це flash -карта, SD або Micro SD. Вони відрізняються за своїми характеристиками: за обсягом, швидкості запису, швидкості зчитування. І чим краще ці характеристики, тим, звичайно, карта пам'яті буде коштувати дорожче. Зараз є відеореєстратори, які дозволяють ставити карти пам'яті до 32 Gb.
Далі - кут огляду камери, цей параметр теж важливий. Чим більше кут огляду, тим краще, тим більше інформації можна записати. Зазвичай, на більш дорогих відеореєстраторах, кут огляду камер великий і може досягати 120-180 градусів.
Наступний параметр - роздільна здатність камери. Що це означає? Багато таких питань вже не задають, але хто не знає - це кількість пікселів (точок) в матриці відеокамери. Чим їх більше, тим звичайно краще: на зображенні можна буде розрізнити більш дрібні деталі, зйомка буде більш чітка, що дає можливість значно збільшувати знімок без втрати якості. Всі ці можливості можуть вирішити конфлікти в спірних питаннях. Найбільш поширені камери на даний момент з дозволом 1280/720 і 1920/1080 пікселів.
Стандарти запису відеореєстраторів теж бувають різні, це SD і HD, вони перш за все впливають на якість відеозапису. Стандарт SD має роздільну здатність запису 640х480 пікселів, і частоту кадрів зйомки - 25 к / с. Зазвичай це матриця 1.3 Mpix. Стандарт HD якісніший, він розрахований на кращу матрицю і використовує частоту кадрів 30 к / с.
Крім усього іншого деякі відеореєстратори мають функцію GPS навігатора. Зараз багато хто користується такими навігаторами, це набагато полегшує прокладку маршруту, не треба використовувати паперові карти, відстежувати маршрут, все робиться автоматично, а стрілочка на дисплеї вказує, де і в якому місці треба зробити поворот і т. Д.
Можливість запису звуку також іноді буває дуже корисною функцією при вирішенні якихось спірних питань в дорозі. Але, якщо потрібно в певний час дотримати конфіденційність, її можна відключити. Тому, наявність мікрофона в відеореєстраторові, є теж хорошим плюсом.
Як правило, більшість відеореєстраторів обладнані рідкокристалічними дисплеями, але в більш дешевих варіантах дисплей може бути відсутнім. На мій погляд, краще купувати відеореєстратор з дисплеєм, це дозволить безпосередньо в автомобілі переглядати відзняте відео, нехай не в повний розмір, але все ж.
Джерело живлення пристрою, це теж важливий фактор. Від нього залежить, настільки довго прилад може працювати автономно. Чим більша ємність акумулятора, тим довше він буде працювати. Зазвичай, в відеореєстратори ставлять літієві акумулятори, такі ж, як і в мобільних телефонах, з ємністю 600-1000 міліампер / год і вище. Крім автономного живлення, більшість відеореєстраторів мають можливість живитися і від бортового харчування автомобіля (12 В), через прикурювач.
Відеореєстратор - це компактний мобільний прилад, його можна легко знімати з автомобіля, щоб переписати відео на комп'ютер або використовувати в інших делікатних випадках. Тому, вибираючи відеореєстратор, треба звертати увагу на надійність його кріплення, а також на те, щоб він легко відстібається.
Якщо підсумувати, то на сьогоднішній день самим оптимальним варіантом можна вважати відеореєстратор з декількома камерами, вбудованим мікрофоном і дисплеєм. А якщо можна дозволити собі трохи більші розтрати, то і з навігатором GPS.

Віктор Донський
www.masteru.org.ua

Чому?
Звичайно, приїжджають ДАІ, звичайно, встановлюють частку провини кожного з учасників, але чи завжди це робиться по справедливості?
Що це означає?
Що це означає?
Новости