• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Від ігор до екселя: вибираємо монітор для різних завдань

  1. Вісім годин в офісі, парочка - вдома і ще кілька - у вихідні: ми проводимо за монітором багато часу,...

29 серпня 2018

Вісім годин в офісі, парочка - вдома і ще кілька - у вихідні: ми проводимо за монітором багато часу, часом навіть не помічаючи цього. А значить, і до вибору пристрою потрібно підходити дуже ретельно. Давайте розберемося, на що потрібно звернути увагу при покупці монітора, і розглянемо кілька вдалих моделей-бестселерів

Для дизайнера найважливіше кольору, для геймера - частота оновлення і сумісність з відеокартою, а для офісного працівника - ергономіка і комфорт для очей. Тому в першу чергу варто зрозуміти, чим ви будете займатися перед екраном. Зрозуміло, що рідко хто обмежується одним видом діяльності, але основний напрямок виділити варто. Тоді визначитися стане простіше: кращі моделі в кожній з категорій ми вже вибрали.

для геймерів

Головна мета ігрового монітора - якомога глибше занурити користувача в віртуальну реальність, будь то зубодробильний шутер від першої особи або реалістичний гоночний симулятор. Тому геймерские монітори повинні бути максимально швидкими, щоб рух на екрані передавалося природно і плавно, а для ідеального геймплея буде потрібно ще і синхронізація з відеокартою. Розмір - параметр на любителя, який сильно залежить від переваги в іграх, але професіонали кіберспорту уникають великих моніторів, побоюючись втратити контроль в периферичних областях. Наведемо кілька прикладів.

AOC Gaming AG241QG

Дуже швидкий 24-дюймовий екран з роздільною мілісекундним відгуком, частотою 165 Гц і підтримкою технології NVIDIA G-Sync, яка синхронізує роботу монітора і відеокарти, забезпечуючи чітку картинку і плавний рух без затримок, розривів і шлейфу. Досить велика щільність пікселів, досягнута за рахунок високого дозволу на невеликій діагоналі, дозволяє відображати ігрові текстури в деталях. Монітор оснащений усіма необхідними швидкісними інтерфейсами, акустичною системою та ергономічними підставкою.

Мілісекунди відгук і підтримка технології NVIDIA G-Sync для максимально плавних рухів в іграх

ACER Predator XB272bmiprzx

Ще один монітор на базі «швидкої» ігровий матриці TN + Film з мілісекундним відгуком. Частота - до 240 Гц, і синхронізація з відеокартою теж є, однак для того, щоб всі ці опції заробили, радимо підключити монітор через Display Port (при підключенні по HDMI частота буде в два рази нижче). Дозвіл Full HD НЕ створює значного навантаження на систему, що також позитивно позначається на ігровий динаміці. У Predator XB272bmiprzx ефектний «Безрамковий

Новости