• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибираємо термос правильно!

Практично у кожної господині в кухонному арсеналі посуду є термос. Його ми беремо на прогулянки і пікніки, заварюємо в ньому лікувальні трави, носимо на роботу обіди. Без термоса важко уявити наше повсякденне життя.
Але іноді буває так, що зігрітися гарячим чаєм або кавою не виходить. Напій в термосі ... охолов. Як вибрати термос, щоб він добре тримав тепло?
Сьогодні у продажу є термоси для їжі і для пиття , Для великих компаній і маленьких дітей. Навіть є термоси з помпою. І всі ці термоси об'єднує одна ознака - наявність колби.
Які бувають колби
Колби в сучасних термосах буває скляні і з нержавійки.
Термоси з колбою зі скла тримають тепло краще, але скло - предмет крихкий і може розбитися. Тому фахівці для активного повсякденного застосування рекомендують нержавійку. Такий термос можна без побоювання носити в сумці, кинути в машину і рідина не проллється, як з термоса зі скляною колбою.
Чому? Тому що скляний термос закривається пробкою-затичкою, яка рідко коли герметично закриває горло колби. В металевому термосі використовуються загвинчуються кришки, які прекрасно підігнані по діаметру горловини термоса.
Якщо ви припускаєте використовувати термос тільки в домашніх, так званих стаціонарних, умовах, то є резон придбати скляний. Все-таки, в таких традиційних, скляних колбах є свій плюс. Тепло в будь-якому термосі тримається за рахунок вакууму між колбою і стінками корпусу. Чим більше відстань, тим довше зберігається тепло. А скло - матеріал тонкий.
тонкощі вибору
вибираючи термос , Подивіться: чи міцно закріплена колба. Потрясіть термос на вазі. Якщо колба ворушиться в термосі - вибирайте інший. Колба повинна сидіти в корпусі як влита.
Після цього - увага на пробку. Перевірте, як щільно прилягає (закручується) пробка. Особливо перевіряйте ущільнювальне кільце. Воно повинно бути точно підігнано під розмір горловини: ніяких просвітів і легких прокручувань.
Також ви повинні знати, для яких цілей берете термос: для зберігання гарячих або холодних продуктів. Шукайте напис на упаковці, скільки часу термос тримає вихідну температуру.
Якщо на термосі є напис «24 години» це не означає, що і через добу ви будете пити з термоса обпалює гарячу каву. Виробники цілком обгрунтовано заявляють температурний режим - від +70 градусів до +40 градусів С. Знайте це і при покупці питайте у продавця заявлену «ступінь гарячність».
Перевірка якості
Купивши термос, будинки перевірте його на герметичність і збереження тепла. Залийте в нього окріп і залиште на хвилин п'ятнадцять. Після цього знову візьміть в руки і перевірте.
Якщо термос нагрівся, то це добре. Значить, він тримає тепло. Якщо зовнішня сторона корпус тепла - пропускає тепло. Такий термос треба міняти.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент термосів і термокружек . Ви з легкістю зможете підібрати саме те, що вам потрібно!

Удачі у виборі!

Матеріал підготовлений експертами Інтернет-магазину Купіталон.ру. При копіюванні матеріалів з сайту, гіперпосилання обов'язкове

Як вибрати термос, щоб він добре тримав тепло?
Чому?
Новости