• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вибираємо сучасний кулер для води

 1. Класифікація кольорів для води
 2. Основні функції кулера
 3. Популярність моделей з нижньої завантаженням

На початку свого існування питні апарати могли тільки роздавати чисту воду. Завдяки прогресу і нових технологій кулери і нагрівають, і газують, і навіть фільтрують воду з-під крана. Сучасні пропозиції доступні на сайті магазина «Кулершоп». На початку свого існування питні апарати могли тільки роздавати чисту воду

Фото надане сайтом www.coolershop.ru

Придбання такого пристрою, як кулер для води, зараз може дозволити собі кожна сучасна сім'я. Вибираючи апарат, подумайте, де його встановити, хто найчастіше буде ним користуватися, який дизайн вам більше подобається.

Класифікація кольорів для води

Від величезного асортименту у пересічного покупця паморочиться голова. Вибір непростий! Ми рекомендуємо зупинитися на наступних моментах:

 • тип установки - настільний і підлоговий;
 • управління подачею води - механічні або електронні кнопки;
 • завантаження бутлі - нижня або класична верхня;
 • репутація виробника, відгуки клієнтів;
 • дизайн - хай-тек або класика.

Обов'язково враховуйте функціональність моделей і, найголовніше, - їх економічність. Деякі моделі оснащуються спеціальними фіксаторами на гарячу воду для блокування гарячої води.

Особливо корисна ця функція в сім'ях, де є маленькі діти. З такою системою малюки не обшпарити. Для своїх клієнтів ми створюємо комфортні умови вибору і покупки на офіційному сайті магазина.

Основні функції кулера

Забезпечення водою - основне завдання кулера. Кулер не доводить воду до кипіння, а нагріває її в середньому до 90-95 градусів. Така температура відмінно підходить для приготування кави та чаю, особливо зелених сортів.

Для охолодження води використовується компресор або блок електронного охолодження. Холодна вода в кулері знаходиться в діапазоні від 5 до 15 градусів. Є апарати з можливістю регулювання температур і управлінням за таймером.

Популярність моделей з нижньої завантаженням

Зараз найбільшу популярність заслужили кулери з нижньої завантаженням. Їх компактний розмір, прихована бутель з водою і наявність панелі управління температурою води - ключові моменти у виборі.

Різноманітний дизайн в сріблястій, чорній і навіть золотий гамі не залишать байдужими навіть найбільш вимогливих покупців. На такий кулер зверху можна встановити кавоварку або будь-який інший побутовий прилад.

Вибирайте краще на сайті www.coolershop.ru .

На правах реклами

Новости