• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибираємо комбінезон: злитий або роздільний?

Кожне початок осені всі російські мами, особливо мами дітей у віці до трьох років, встають перед дилемою, який комбінезон вибрати: злитий або роздільний? Спробуємо їм допомогти.

Перша осінь-зима в колисці Перша осінь-зима в колисці

Комбінезон для хлопчика, 3719 р, купити Комбінезон для дівчинки, 3719 р, купити

Тут думка мам одноголосне: поки дитина мирно сопе в колисці, роздільний комплект йому точно не потрібен. Це тільки зайві незручні складочки! Для поки не ходять немовлят вибирайте злитий комбінезон або комбінезон-мішок: він відмінно тримає тепло, легко надівається і знімається і утворює затишний кокон навколо дитини. Ось вам варіанти від Odevaika.ru, вибирайте!

Друга осінь-зима і перші кроки Друга осінь-зима і перші кроки

Комплект куртка + комбінезон, 4190 р, купити Комбінезон злитий, 2990 р, купити

Малюки, які тільки починають ходити, багато падають. Буває, що в бруд, сніг і калюжі. Виходячи з цього факту, краще брати злитий комбінезон, в який нічого нікуди не заллється і не засипле. З іншого боку, таких малюків часто водять на профілактичні огляди в поліклініку, куди значно зручніше надягати роздільний комбінезон. Пройдемося по фактам.

Основні плюси злитих комбінезонів:

- тепліше, так як поперек завжди закрита,
- швидше надягати (мамі).

Плюси роздільних комбінезонів:

- більше можливості регулювання по зростанню
- можливість носити окремо куртку,
- якщо ненадовго зайшли в тепле приміщення можна швидко зняти куртку (це спірний пункт, так як в приміщенні доведеться знімати будь-комбінезон)

- більше можливості регулювання по зростанню   - можливість носити окремо куртку,   - якщо ненадовго зайшли в тепле приміщення можна швидко зняти куртку (це спірний пункт, так як в приміщенні доведеться знімати будь-комбінезон)

Комбінезон роздільний, 4190 р, купити

Висновок: оціните ваш спосіб життя і темперамент дитини, дайте відповідь на такі питання, як часто ви їздите по магазинах, ходите по поліклініках, катаєтеся з гірок.
Якщо дитина малоактивний, любить більше стояти, ніж валятися в калюжах і заметах, а ви часто їздите по гостям і кафе, то цілком можна обмежитися одним роздільним комплектом, для дівчаток - з подовженою курточкою-пальто, яка виглядає дуже мило.
Якщо ви багато гуляєте і мало хворієте (= ходите по поліклініках), то краще взяти злитий. У ньому ви точно будете впевнені, що ніде нічого не засипалися, та й коштують вони дешевше.
Мами з досвідом радять в ідеалі взяти два різних комбінезона на зміну. Але ця рада настільки очевидний, що ми не будемо на ньому загострювати увагу. Ми тут з вами вчимося економити і здійснювати раціональні покупки)

Третя зима і дитячий сад Третя зима і дитячий сад

Комбінезон злитий, 4590 р., купити


Третя зима дуже часто проходить у дитини в дитячому саду. Плюс у нього з'являються навички самостійного одягання і остаточно йдуть з життя памперси. Всі ці факти, склавшись разом, повинні вас наштовхнути на думку про переваги роздільного комплекту. По-перше, якщо на прогулянці дитина захотів в туалет, то розстебнути лямки у напівкомбінезона і зняти куртку - швидше і простіше, ніж повністю зняти злитий комбінезон.

По-перше, якщо на прогулянці дитина захотів в туалет, то розстебнути лямки у напівкомбінезона і зняти куртку - швидше і простіше, ніж повністю зняти злитий комбінезон

Злитий комбінезон, 4590 р., купити

По-друге, збираючись на прогулянку в саду, ваша дитина може одягнутися швидше за інших. І якщо у нього комплект, то можна швидко зняти куртку, а ось в злитому доведеться попаритися, а потім спітнілого виходити на мороз. Непорядок! Ну і трьохлітки простіше надіти самому роздільний комплект, ніж влазити, як в кокон, в "слітнік". Якщо ж дитина ще не ходить в садок, то для прогулянок з мамою можна купити і злитий. Але пам'ятайте, що в злитому діти більше схожі на малюків, а вони в цьому віці вже хочуть бути у всьому, як дорослі.

Вдалого вам вибору і приємних покупок і цін в Odevaika.ru!

Кожне початок осені всі російські мами, особливо мами дітей у віці до трьох років, встають перед дилемою, який комбінезон вибрати: злитий або роздільний?
Новости