• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати телевізор для кухні

  1. Малий та молодецький
  2. Що він повинен вміти?
  3. Особливості телевізора для кухні

Для нас кухня - найголовніше місце в будинку. Тут ми і їжу готуємо, і за столом збираємося, і близьких друзів приймаємо. Без телевізора не обійтися, тому все частіше він займає місце на кухні. Який телевізор вибрати для кухні та на що потрібно звернути увагу?

Малий та молодецький

Як правило, телевізор, що купується на кухню, не перший в квартирі Як правило, телевізор, що купується на кухню, не перший в квартирі. Цілком ймовірно, в кожній кімнаті вже живуть його побратими. Тому в даному випадку головним параметром є зовсім не «просунутість» моделі. Вишукування виробників набагато більше припадуть до двору в найбільшому приміщенні, де можна обладнати повноцінний домашній кінотеатр. Що ж принципово важливо для кухонного телевізора? З огляду на українські реалії, можна з упевненістю сказати, що для кухонного телевізора важливий розмір. А якщо бути точними - діагональ екрану.
Основне правило вибору - співвідношення площі кухні і розмірів телевізора. Не варто для маленької кухні вибирати телевізор з великим екраном - це і кухню візуально зменшить, і місце займе, і - найголовніше - буде шкідливо для очей.
Наші кухні не бальні зали, де можна розмістити все, що душа забажає. Як правило, це зовсім невеликі приміщення, в яких і так вже знаходиться чимало приладів і меблів. Тому варто зупинити свій вибір на порівняно мініатюрних моделях.
Конкретні параметри залежать від того, як Ви плануєте «вписати» телевізор в інтер'єр. Якщо для нього передбачається навішування кронштейна на стіну, можна вибрати і великий розмір екрану - до 20 дюймів. Але найчастіше окрему поличку під ТВ зробити неможливо: несучі стіни, наприклад, не так просто просвердлити, щоб вкрутити необхідну фурнітуру. Та й розташування телевізора тоді може виявитися незручним. У такому випадку доводиться використовувати одну з вільних поверхонь - пожертвувати обробним столом або вже існуючої поличкою. Для таких випадків у більшості виробників існують зовсім маленькі моделі - з діагоналлю до 15 дюймів. Якщо ситуація з вільним простором зовсім критична, зверніть свою увагу на ЖК-телевізори - їх корпуси вузькі і мініатюрні. Ще один приємний бонус - витончений дизайн, який впишеться в інтер'єр сучасної кухні. З мінусів варто відзначити порівняно високу ціну, а також необхідність розщедритися на сучасну модель. Представники старих, перше лінійок ЖК-апаратів мають дуже маленький кут огляду: варто відійти трохи в сторону і дивитися ТБ стане неможливо (картинка «пропаде», кольори і кордони спотворюються). Краще якщо кріпленням буде обертається кронштейн - тоді екран можна буде повертати під потрібним кутом. Крім цього, кронштейн значно економить місце.
Ще один параметр - захищеність від вологи, при виборі моделі звертайте увагу на стійкість телевізора до присутності водяної пари. Спочатку такі моделі створювалися для ванної кімнати, але сьогодні технологію захисту від випарів застосовують і для інших моделей телевізорів.

Що він повинен вміти?

Функціональність телевізора залежить від Ваших потреб, але так як це не єдиний і не «головний» телевізор в будинку, не варто гнатися за дуже складною "начинкою": найпростіших функцій буде досить, навряд чи Ви вирішите насолоджуватися технологічними вишукуваннями під час приготування обіду. Зате є сенс звернути увагу на вимогливість ТВ до рівня сигналу - адже апарату, «живе» на кухні, доводиться користуватися своєю, а не центральної антеною. В даному випадку важливо знати наступне: багато цифрові телевізори дуже і дуже вимогливі до цього показника: якщо сигнал хоча б трохи не відповідає стандарту, подивитися і послухати улюблену передачу ви вже не зможете. Нецифрові моделі теж почнуть «вередувати» - знизиться якість картинки і звукоряду, але перегляд буде можливий.

Особливості телевізора для кухні

Не мале значення у виборі телевізора має і колір Не мале значення у виборі телевізора має і колір. Зверніть увагу на колірну гамму інтер'єру своєї кухні, і відповідно до неї підберіть колір панель для телевізора. Якщо Ваша кухня світлих тонів краще вибрати телевізор з білою панеллю. Для темних кухонь ідеально підходить чорний колір. Можна також вибрати дизайнерський червоний, зелений або синій колір панелі. Така панель обійдеться Вам набагато дорожче звичайної, зате привнесе яскраві фарби в інтер'єр Вашої кухні.
Перед тим, як купити телевізор на кухню, визначитеся з місцем, куди Ви його поставите. Це може бути спеціальний столик, тумба або ж Ви вирішите, що треба вішати його на стінку. Телевізор не повинен заважати, він повинен розташовуватися на тому місці, де його можна було б зручно дивитися сидить за столом.
Місце розташування телевізора має бути подалі від плити, так як жирні випаровування дуже шкідливі для техніки. Також не слід ставити телевізор навпроти вікна, інакше його екран буде відсвічувати, і Ви не зможете нормально дивитися телевізор. Вам для цього доведеться завішувати вікна темними шторами, що зовсім не бажано для інтер'єру кухні. Відповідно до обраному місцем визначте розмір потрібного Вам телевізора.


З огляду на всі нюанси Вашої кухні, зробіть свій безпомилковий вибір.


Вдалої покупки!

Який телевізор вибрати для кухні та на що потрібно звернути увагу?
Що ж принципово важливо для кухонного телевізора?
Що він повинен вміти?
Новости