• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати соковижималку для цитрусових?

Незважаючи на швидко зростаючий попит на здоровий вид харчування, свіжий вичавлений сік, на жаль, поки ще можна купити не в кожному барі або кафе. А адже саме вичавлені свіжі соки є не тільки джерелом вітамінів, але і смачним продуктом, який дуже цікавий як покупцеві, так і продавцеві. Для отримання цього "чудо" продукту на щастя потрібен не диво апарат, а проста професійна соковижималка. за нашими спостереженнями поки основна частина продажів доводиться на соки з апельсинів (або їх суміш з іншими цитрусовими), тому статті ми спробуємо розібратися як вибрати соковижималку для цитрусових.

Купуючи соковижималку для барів, кафе а також для будинку потрібно звернути увагу на якість, надійність і функціональність соковижималки. Наша Компан ія представляє в своєму переліку лише ті соковижималки, які зарекомендували себе такими протягом декількох років.

Соковижималки для цитрусових

За допомогою цитрусових соковижималок можна вичавити сік тільки з відповідних фруктів. соковижималки для цитрусових бувають механічними (ручний прес для цитрусових) і електричними. У свою чергу електричні діляться на моделі з ручним притиском (продукт притискається вручну до обертального конусу-насадки) і з притиском (присутня спеціальна кришка, якою притискається цитрус до обертової насадки). Останні користуються більшою популярністю. Особливо добре зарекомендували себе Соковижималка P206 (C10 сер.), виробник: Macap, Італія і Соковижималка для цитрусових AGRL , Виробник: Fimar , Італія, і Соковижималка для цитрусових QUAMAR T94 виробництва тієї ж країни. Ці моделі вже не один рік завойовують ринок своєю простотою, надійністю і відмінним дизайном. Всі робочі органи виготовлені з харчової нержавіючої сталі, лоток для зливу соку з харчового пластику.

З механічних ручних пресів найбільш добротним і якісним варіантом З механічних ручних пресів найбільш добротним і якісним варіантом   є   соковижималка для цитрусових і граната механічна Maskot   (А також її аналог - модель   Cancan   ) Вона ідеально підходить як для домашнього використання так і в кафе, бари і ресторани є соковижималка для цитрусових і граната механічна Maskot (А також її аналог - модель Cancan ) Вона ідеально підходить як для домашнього використання так і в кафе, бари і ресторани. Багатий і солідний вигляд соковижималки також дозволяє використовувати її в будь-яких елітних закладах. Вага соковижималки близько 8 кг, що робить її стійкою на поверхні столу, а так само забезпечує необхідну міцність при вичавлюванні граната, апельсина та інших продуктів. Будь-який з перерахованих продуктів вичавлюється повністю. Особливо цінним такий варіант для гранат, так як на електричних соковижималках продукт просто розбризкує при вичавлюванні соку. У механічної соковижималці цей процес відбувається природно і максимально зручно. Подивитися відео роботи ручного преса можна тут . Соковижималка Hamilton Beach 932 поставляється під замовлення, так як її ціна в 2 рази вище турецьких аналогів, а якість при цьому не перевищує існуючу цінову різницю.

Побутові преси, які продаються в супермаркетах годяться хіба що для домашнього використання, так як часто їх виготовляють не з міцного металу, а з пофарбованого силуміну, який навіть в домашніх умови прослужить не довго.

Для цитрусових є ще один тип соковижималок - автоматичні. Найбільш широко вживаються виготовляються компаніями ZumeX і Zumoval, Іспанія. Такі соковижималки потрібно ставити в точках великої прохідності, так як вартість соковижималки на порядок вище ран Для цитрусових є ще один тип соковижималок - автоматичні її згаданих. Характерною особливістю таких соковижималок є те що видавлювати сік ці апарати повністю автоматично. Людині залишається тільки завантажити продукт, натиснути і вимкнути кнопку. Все інше соковижималка робить сама.

Найбільш популярною моделлю є Автоматична соковижималка Zumex Minex

У наступній нашій статті ми розглянемо універсальні професійні соковижималки.

Авторство на статтю належить Магаль Руслану і порталу food-service.com.ua, копіювання без вказівки на джерело заборонено.

Новости