• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

FM УСИЛИТЕЛЬ НА 100 ВАТ

  1. Схема підсилювача на 100 ват
  2. Саморобний УВЧ 100 ват

Автомобільний модулятор ФМ працює в радіусі 10-20 метрів з можливістю передачі стереозвуку високої якості. Але при посиленні його вихідної потужності, можна отримати справжній міський FM радіомовну станцію. Ми розробили і зібрали тестовий зразок дуже потужного 100 W підсилювача для FM-передавачів 88-108 МГц діапазону.

Схема підсилювача на 100 ват

Схема підсилювача на 100 ват

Малюнок друкованої плати УВЧ

Малюнок друкованої плати УВЧ

Підсилювач має два каскади, використовуючи BLF244 mosfet-транзистор на першому, який вимагає від 0,5 - 1Вт вхідної потужності ВЧ, щоб отримати близько 20-ти ват. А в вихідному каскаді SD1407, що може розгойдати потужність майже до 200 Вт! Ця конструкція більш-менш Широкосмуговий, однак ми додали в схему два конденсатора змінної ємності після кожного каскаду, для оптимального узгодження вихідної потужності. Чесно кажучи, звичайний модулятор від авто не забезпечить навіть 0,1 ват, тому бажано посилити сигнал ще одним каскадом.

Саморобний УВЧ 100 ват

Саморобний УВЧ 100 ват

При виготовленні підсилювача, переконайтеся в тому, що конденсатори на виході SD1407, на високу напругу, з не менш 200 вольт. Харчування підсилювача можна змінювати, регулюючи напругу зміщення. Ми додали стабілітрон щоб стабілізувати харчування і для захисту транзистора від занадто великої напруги зсуву.Поділіться корисними схемами

ЛИМОННИЙ АКУМУЛЯТОР

День добрий колеги День добрий колеги! Моя стаття багатьом може здатися дивною, а багато хто скаже, що це не новина. І ті й інші мають рацію, стаття про те, як з лимона отримати електричний струм. Лимонов можна купити багато, але ще дешево купити в магазині пальчиковую батарейку, але стаття створена для любителів і новачків, впевнений радіомайстрів навіть не звернуть на нього уваги.

ІОНІЗАТОР ДЛЯ АВТО

Конструкція іонізатора повітря досить проста Конструкція іонізатора повітря досить проста. Складається з високовольтного перетворювача напруги. На виході пристрій утворюється висока напруга з номіналом в кілька десятків тисяч Вольт.

Датчики протікання ВОДИ

Саморобний автономний Мікроконтроллерні датчик протікання води для кухні та ванної Саморобний автономний Мікроконтроллерні датчик протікання води для кухні та ванної. Використовує батареї 9 вольт або блок живлення.


Новости