• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Провідні автошколи «Credo» і «Autoprieks» об'єдналися з метою створення першого в Латвії університету автоводіїв

Провідні в Латвії автошколи «Credo» і «Autoprieks» об'єдналися з метою створення в Латвії першого університету атоводітелей. Надалі «Credo» і «Autoprieks» працюватимуть під назвою «Credo Autoprieks». В результаті об'єднання альянс автошкіл «Credo Autoprieks» планує активну діяльність по організації і розвитку галузі автошкіл, а також щодо підвищення стандартів якості ринку, рівня кваліфікації автомобілістів і культури водіння на латвійських дорогах.

В результаті об'єднання альянс автошкіл «Credo Autoprieks» планує активну діяльність по організації і розвитку галузі автошкіл, а також щодо підвищення стандартів якості ринку, рівня кваліфікації автомобілістів і культури водіння на латвійських дорогах

Після об'єднання «Credo Autoprieks» став найбільшим в Латвії установою з навчання автомобілістів. Об'єднана автошкола пропонує пройти навчання автоводіння в 19 відділеннях по всій Латвії. На даний момент «Credo Autoprieks» є лідером також за кількістю студентів, які успішно склали іспити і отримали водійські права. Загальна кількість абітурієнтів за рік перевищує 5000 осіб. Підприємство щодня укомплектовує дві нові групи студентів.

Викладаючи своє бачення подальшої діяльності підприємства, директор альянсу провідних автошкіл «Credo Autoprieks» Максим Рапопорт каже: «За минулий рік, з тих пір як почали об'єднання автошкіл, ми працювали над реструктуризацією та оптимізацією ресурсів підприємства. Основний принцип нашої діяльності в подальшому - підвищення стандартів якості галузі, об'єднавши їх з накопиченим за більш ніж 15 років досвідом. Будучи найбільшим навчальним закладом галузі, в майбутньому плануємо приділяти більше уваги заходам, спрямованим на підвищення безпеки дорожнього руху, а також на підвищення кваліфікації початківців і вже досвідчених автомобілістів. З метою розвитку та удосконалення ринку автошкіл ми плануємо і готові співпрацювати як з відповідальними установами, так і з іншими учасниками ринку. У підсумку ми хотіли б бачити себе не просто автошколою. Наша мета - дати початківцям автоводіям все найкраще від шкіл «Credo» і «Autoprieks». В майбутньому ми бачимо «Credo Autoprieks» як платформу і співтовариство, в якому початківці автоводії завжди зможуть отримати пораду професіоналів, зможуть ділитися своїми знаннями та своїм досвідом автоводіння. »

Слід підкреслити, що при виборі установи з навчання автоводіїв істотну роль грає можливість знайти найближчим, найбільш зручне місце розташування автошколи, а також найбільш прийнятні годинник навчання. «Credo Autoprieks» гарантує майбутнім автоводіям навчання в сучасно обладнаних класах, широкий вибір груп і відповідно часу навчання.

«Credo Autoprieks» стане першим в Латвії університетом автоводіїв

Пріоритети університету автоводіїв: забезпечити якісну і сучасну систему навчання початківців автомобілістів, а також підвищити рівень кваліфікації автомобілістів і культуру водіння на латвійських дорогах. Будучи найбільшим навчальним закладом галузі в Латвії, Університет автоводіїв Credo Autoprieks це - 19 відділень по всій Латвії, більше 40 навчальних груп щомісяця, понад 60 проффессіонально інструкторів з водіння, найбільший вибір навчальних автомобілів, а також більше 5 000 успішних випускників щорічно.

Максим Рапопорт продовжує: «Ми хочемо створити сучасну і комфортне середовище навчання, в якій студенти зможуть швидко і якісно засвоїти як теоретичні знання, так і отримати практичні навички під керівництвом професійних викладачів. «Credo Autoprieks» - відкрите для нововведень підприємство, тому влітку закликаємо і клієнтів поділитися своєю думкою і порадами, які допоможуть нам у створенні нашого університету таким, де навчання в радість ».

Про альянсі автошкіл «Credo Autoprieks»

Альянс автошкіл «Credo Autoprieks» створений при об'єднанні двох автошкіл - «Credo» і «Autoprieks» і є найбільшим установою галузі. Credo Autoprieks - навчальний заклад, який пропонує теоретичне і практичне навчання водінню транспортними засобами на 10 автоводітельскіх категорій: A1, А, B, ВЕ, С1, C, РЄ, D, D1 (+ 95код) і ADR на латиською та російською мовами.

Будучи найбільшим навчальним закладом галузі в Латвії, «Credo Autoprieks» це - 19 відділень по всій Латвії, більше 40 навчальних груп щомісяця, понад 60 проффессіонально інструкторів з водіння а також більше 5 000 успішних випускників щорічно.

Альянс автошкіл «Credo Autoprieks» співпрацює з CSDD, Державним агентством з працевлаштування, аеропортом «Rīga», Поліцейським коледжем, Національними збройними силами, а також з іншими державними організаціями та приватними підприємствами.

Новости