• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У перший рейс вирушив нічний експрес, який з'єднав Схід та Захід України

Напередодні в перший рейс вирушив нічний експрес № 3/4 Запоріжжя-Дніпро-Ужгород. Зараз поїзд має 8 купейних вагонів, незабаром до них приєднаються вагони СВ.

Про це кореспонденту Укрінформу розповів начальник запорізького пасажирського вагонного депо "Запоріжжя-1" Сергій Сидоренко.

"Керівництво Укрзалізниці активно займається питаннями розвитку сполучення між східною Україною і курортними регіонами. Тепер жителі Запоріжжя і Дніпра зможуть без пересадок дістатися. Наприклад, на Закарпатті. Це дуже зручно, особливо для сімей з дітьми", - говорить Сидоренко.

Працівники запорізького вагонного депо "Запоріжжя-1" чекали на цю подію кілька місяців і сподіваються, що маршрут буде користуватися попитом серед пасажирів.

У перший рейс вирушив нічний експрес Запоріжжя-Дніпро-Ужгород / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ У перший рейс вирушив нічний експрес Запоріжжя-Дніпро-Ужгород / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

Нові вагони обладнані микроволновками, кава-машинами, холодильниками, спліт-системами і біо-туалетами. У кожному купе є розетки і софітні лампи. Верхні полиці мають захист. На вікнах - замість штор - сучасні жалюзі.

На спеціальному табло в купе провідника відображаються всі необхідні дані: починаючи від температури у вагоні і закінчуючи швидкістю поїзда.

Із Запоріжжя в Ужгород поїзд вирушив майже порожнім, більшість пасажирів купували квитки з Дніпра.

Читайте також: Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на п'ять додаткових поїздів

Проводжати в перший рейс нічний експрес прийшли і працівники вагонного депо. З собою принесли 8 кольорових кульок, кажуть: кожному вагону по кульці.

Як раніше повідомлялося, "Нічний Експрес" забезпечить повідомлення Дніпра, Запоріжжя, а також Білій Церкві з Закарпаттям . За словами в. о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова, новий маршрут стане потужним імпульсом для розвитку туристичної України. Із Запоріжжя нічний експрес вирушатиме по парних числах о 14.40.

Новости