• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Понад 25 тисяч осіб відвідали Дні Далекого Сходу в Москві (ФОТО)

У столиці вдруге пройшов фестиваль «Дні Далекого Сходу в Москві». За три дні заходу освітньої програми, яка стала центральною подією фестивалю, і виставку в «Експоцентрі» на Красній Пресні відвідали понад 25 тисяч осіб. У заходах програми взяли участь усі регіону Далекого Сходу, повідомили в Мінвостокразвітія РФ.

Фестиваль пройшов під девізом «Далекий Схід - молодість Росії». З 13 по 16 грудня на майданчику «Експоцентру» молоді люди змогли познайомитися з регіонами, зустрітися з роботодавцями та представниками вузів Далекого Сходу, відвідати лекції провідних спікерів і блогерів, пройти профорієнтаційні тести, отримати консультації з побудови кар'єри.

Як раніше відзначив заступник Голови Уряду Росії - повноважний представник Президента Росії в Далекосхідному федеральному окрузі Юрій Трутнєв, експозиція цього року вийшла на новий рівень. На думку віце-прем'єра, виставка вийшла інформативною. Було багато людей, їм цікаво.

- Хочеться відзначити, що відвідувачів у нашого фестивалю «Дні Далекого Сходу в Москві» в цьому році стало більше майже на п'ять тисяч. У минулому році їх було близько двадцяти, в цьому році понад двадцять п'ять тисяч. Великий інтерес у відвідувачів викликала виставкова експозиція. Гості та учасники фестивалю змогли переконатися, що сьогодні Далекий Схід може запропонувати не тільки унікальні туристичні пам'ятки, це місце, де створюються передові технології, розвиваються нові освітні програми, будуються сучасні підприємства, які дають можливості для кар'єрного та професійного росту. Розраховую, що когось із відвідувачів фестивалю ми незабаром приймемо в гості на Далекому Сході, - сказав Міністр Російської Федерації з розвитку Далекого Сходу Олександр Козлов.

За три дні москвичі і гості столиці змогли познайомитися з природними та туристичними пам'ятками Далекого Сходу на стендах далекосхідних регіонів і Мінприроди Росії, дізнатися про історію та сучасність Далекого Сходу від стародавніх держав до космодрому в Амурській області на мультимедійних панелях Інтерактивного музею історії, придбати вироби народних промислів і сувеніри з далекосхідним колоритом, а також скуштувати страви регіональної кухні з меню, розробленого відомим шеф-кухарем Дмитром Шуршаковим.

Кожен день на майданчику давали концерти музичні колективи з далекосхідних регіонів. Хедлайнерами музичної частини фестивалю стали популярні «Therr Maitz» і «Моя Мішель», які починали свою діяльність на Далекому Сході, а тепер відомі не тільки у всій Росії, але і за кордоном.

Регіони були представлені експозиціями в залах «Освіта» і «Робота». Так, в освітній експозиції Камчатського краю гостям фестивалю розповіли про професії судноводія, іхтіолога і багатьох інших. Можна тут було і приміряти на себе роль капітана судна.

На стенді «Робота» - Камчатка знайомила гостей фестивалю з шістьма найбільш затребуваними в краї професіями: вулканолога, іхтіолога, геолога, судноводія, грохотувальники і оленяр, а співробітники Кроноцкого заповідника розповідали про можливості роботи волонтером в унікальних особливо охоронюваних природних зонах півострова. У зоні, присвяченій туризму, можна було сфотографуватися з собаками породи хаскі.

У зоні, присвяченій туризму, можна було сфотографуватися з собаками породи хаскі

На стенді Амурської області відвідувачі могли поспілкуватися зі штучним інтелектом - Амурботом. Особливу увагу у гостей стенду викликав симулятор корабля «СОЮЗ», практично кожен спробував себе в ролі космонавта. Тут же за допомогою Виар-технології можна було здійснити прогулянку в космос і відправити лист справжньому космонавту.

На стенді Сахалінської області гостей виставки зустрічали полярна лисиця і олень - талісмани Перших зимових Міжнародних спортивних ігор «Діти Азії», які пройдуть в столиці області вже в лютому наступного року. Родзинкою сахалінської майданчика в зоні «Туризм і відпочинок» став атракціон «Колесо огляду», який знайомив гостей з визначними пам'ятками області: краєзнавчим музеєм, маяком на мисі Анива, мисом Велетень, зимовою риболовлею і спортивно-туристичним комплексом «Гірське повітря».

Варто зазначити, що спеціально до фестивалю Мінвостокразвітіем спільно з Поштою Росії випущена унікальна колекція з 11 листівок по числу далекосхідних регіонів. В основу серії лягли малюнки дітей з усього регіону. Всі гості та учасники фестивалю могли отримати ексклюзивну листівку і тут же відправити її рідним і близьким. Перші поштові картки, підписані главою Мінвостокразвітія Росії, були відправлені великим інвесторам, які планують реалізувати свої проекти на території Далекого Сходу.

Перші поштові картки, підписані главою Мінвостокразвітія Росії, були відправлені великим інвесторам, які планують реалізувати свої проекти на території Далекого Сходу

Нагадаємо, раніше в рамках фестивалю, на Тверській площі Москви пройшла «Далекосхідна ярмарок» . Свою продукцію представили всі 11 далекосхідних регіонів. За тиждень було продано понад 4,5 тонни рибної продукції, 4 тонни солодкої продукції, 2 тонни дикоросів і горіхів, тонна ікри.

10 грудень в рамках фестивалю на станції метро Виставкова відкрилася фотоекспозиція «Неповторний Далекий Схід». Фотографії виставки представляли всі регіони Далекого Сходу з їх унікальними екосистемами, різноманітністю видів диких тварин і птахів, що мешкають в природному середовищі, екзотичними рослинами, різними природними зонами від арктичної тундри до широколистяних лісів.

У листопаді на Кільцеву лінію Московського метрополітену вийшов другий «далекосхідний експрес», який буде перевозити пасажирів протягом шести місяців. «Далекосхідний експрес» складається з 10 вагонів. Дев'ять присвячені далекосхідний регіонах. У дизайні використовуються зображення регіонів, пов'язані з природними та культурними пам'ятками.

Додатково в продаж в каси Московського метрополітену надійшли тематичні карти «трійка» і єдині проїзні квитки з інформацією про Днях Далекого Сходу. Карта «трійка» вийшла обмеженим тиражем 10 000 примірників, а єдині квитки - 400 000 примірників.

Новости