• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Годинники Схід представили нову колекцію К-34.

Легендарні годинник Схід знову на піку популярності. Тим, хто цінує традиційне радянське якість, надійність, точний хід, лаконічний дизайн і додаються до нього бездоганне виконання, безсумнівно, повинні сподобатися нові моделі Схід К-34.
Завдяки державній програмі імпортозаміщення, Чистопольську завод сьогодні має можливість порадувати своїх шанувальників новинками, максимально адаптованими під переваги сучасного покоління. Зовнішній вигляд серії К-34 багатоликий і різноманітний, тут кожен чоловік зможе підібрати для себе командирський годинник , Що відповідають положенню в суспільстві, фінансовим можливостям і естетичним перевагам.
Годинники Схід представили нову колекцію К-34: моделі, які вже надійшли в продаж.
Схід 346609 - дуже стильний чоловічий аксесуар на браслеті з текстилю. Зовнішній вигляд моделі строгий і брутальний. Темний корпус і ремінець в кольорі хакі виконані в кращих традиціях наручних пристроїв для військових. Виріб забезпечений люмінесцентними стрілками і мітками, водостійкість 100 метрів, мінеральним склом і механічним калібром з автоподзаводом. Легендарні годинник Схід знову на піку популярності

Схід 346609

Схід 470611 - оригінальна модель на шкіряному браслеті. Командирський годинник в ретро-стилі, де елементом вінтажності виступає яскраво-червона строчка на чорному ремінці. Світлий корпус і білий циферблат доповнені червоними акцентами, що гармонують з браслетом. Функціональна складова розрахована на чоловіків, які не звикли розпорошуватися на дрібниці: автоподзавод, люмінесцентне покриття індексів і стрілок, вологозахист до 10 АТМ, енергетична автономність близько 30 годин, протиударний конструкція вузлів балансу.

Схід 470611

Схід 476613 - механічне наручні пристрій з автоподзаводом. Ремінець нейлоновий, корпус зі сталі. Аналоговий циферблат має дизайном минулих років: великі арабські цифри, витончені стрілки, прямокутні довгі індекси, незвичайний наконечник у вигляді стріли на секундної стрілкою і колірна палітра, яка застосовувалася в перших моделях Командирських годин. Герметичність корпусу-10 Бар, стрілки і індекси - люмінесцентні.

Схід 476613

Схід 480514 - респектабельні Командирський годинник К-34 в класичному стилі. Сталевий корпус і металевий ремінець чудово підійдуть до ділового образу і не стануть «вибиватися» із загальної концепції повсякденного іміджу. Шляхетний відтінок синього циферблата переливається на сонці і чудово виглядає в тандемі зі сталевим тоном корпусу. Широкий безель з нанесеними цифрами додає моделі необхідної серйозності. Технічна характеристика: водозахист 100 метрів, автоподзавод, календар, люмінесцентні стрілки, цифри і мітки.

Схід 480514

Новости