• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

НА «Волзький трубний завод» ПРОЙШЛО ВИЇЗНЕ НАРАДА «ГАЗПРОМУ»

На Волзькому трубному заводі (ВТЗ), що входить до складу «Трубної металургійної компанії» (ТМК), відбулася виїзна нарада ВАТ «Газпром» і російських виробників труб з питань взаємодії в поставках трубної продукції. У нараді взяли участь начальник управління економіко-правового аналізу та цін на МТР ВАТ «Газпром Володимир ГОРІФЬЯНОВ, перший заступник генерального директора торгового дому ТМК (ТД« ТМК ») Андрій ПАРХОМЧУК, керуючий директор ВАТ« Волзький трубний завод »Олена Благова, інші представники газової компанії і російських трубних підприємств.

ТМК і «Газпром» пов'язують давні стосунки стратегічного партнерства. За підсумками 2011 року понад 11% відвантажених труб ТМК довелося на поставку «Газпрому», і більшу частину з них складають труби, вироблені на ВТЗ.

Відкриваючи виїзну нараду, керуючий директор ВАТ «Волзький трубний завод» Олена Благова зазначила: «Волзький трубний завод» спочатку будувався як стратегічний партнер для «Газпрому». У 1970 році був пущений в експлуатацію перший виробничий комплекс «Волзького трубного заводу» - трубоелектрозварювальний цех (ТЕСЦ) з виробництва труб великого діаметру, що вирішило для країни проблему імпортозаміщення продукції ».

В ході наради учасникам була надана можливість поспілкуватися за «круглим столом» з питань взаємодії і співробітництва. Гості відвідали електросталеплавильний, третій трубопрокатний і трубоелектрозварювальний цеху ВТЗ і змогли побачити виробничий процес від моменту виготовлення трубної заготовки до виробництва труби.

В рамках візиту ділові партнери відвідали також соціальні об'єкти Волзького трубного заводу - центр відпочинку «Бірюза», комплекс відпочинку «Волзька перлина», поліклініку. На завершення зустрічі була організована екскурсія на головну висоту Росії - Мамаїв курган.

Перший заступник генерального директора ТД «ТМК» Андрій ПАРХОМЧУК підкреслив: «Газпром» - найбільший споживач трубної продукції, і в своїй роботі ми прагнемо максимально повно враховувати потреби газового концерну. Виїзна нарада на «Волзькому трубному заводі» - найбільшому підприємстві ТМК - було інформаційно насиченим, продуктивним і показало готовність партнерів до відкритого діалогу ».

ДОВІДКА: «Трубна металургійна компанія» є найбільшим російським виробником труб, входить в трійку лідерів світового трубного бізнесу.

ТМК, об'єднуючи 24 підприємства, розташовані в Росії, США, Румунії та Казахстані, володіє найбільшими серед світових лідерів потужностями з виробництва всього спектру сталевих труб. Найбільшу частку в структурі відвантаження компанії займають високоприбуткові нарізні нафтогазові труби. ТМК здійснює поставки продукції більш ніж в 65 країн світу.

Акції компанії звертаються на Лондонській фондовій біржі, в системі позабіржової торгівлі США (OTCQX), а також на російських біржових майданчиках - ММВБ і РТС.

Новости