• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ Волзький ТРУБНОГО ЗАВОДУ ВІДЗНАЧЕНО Урядом РОСІЇ

Вхідний в Трубну металургійну компанію (ТМК) Волзький трубний завод (ВТЗ) став лауреатом премії Уряду Росії в області якості в сфері виробництва сталевих труб і трубної заготовки.

Премію керуючому директору підприємства Сергію Четверикова вручив глава кабінету міністрів Дмитро МЕДВЕДЄВ.

Звання лауреата премії в області якості ВТЗ отримав за підсумками масштабного відбору номінантів, який проходив протягом всього 2016 року.

В ході конкурсу, що складається з трьох етапів, експертна комісія провела на підприємстві всебічну оцінку за такими критеріями і показниками як стратегія, лідерство, внутрішні процеси, персонал, ресурси, інфраструктура, рівень задоволеності замовника, фінансові результати і т.д.

ОЛЕКСАНДР Ширяєв

«Присудження ВТЗ премії Уряду Російської Федерації в області якості - це висока оцінка роботи багатотисячного колективу підприємства. Працюючи в нових економічних умовах, ТМК успішно вирішує завдання по імпортоопереженію, створює нові високотехнологічні, високоефективні і комплексні трубні рішення, що дозволяють найбільш повно задовольнити запити наших споживачів », - вважає генеральний директор ТМК Олександр Ширяєв.

Найпрестижніша державна нагорода в сфері якості присуджується з 1996 року і є загальнонаціональним проектом в області менеджменту якості в Росії. Премія спрямована на залучення вітчизняних організацій до діяльності щодо вдосконалення управління якістю та досягнення реального підвищення конкурентоспроможності продукції та послуг.

Новости