• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ЄС може скасувати безвізовий режим для громадян США

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited. The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited

Фото: Depositphotos

Європейський парламент наполягає на тому, щоб Єврокомісія тимчасово відновила візові вимоги для громадян США через відмову Вашингтона надати безвізовий режим для громадян 5 країн-членів ЄС (Польща, Хорватія, Кіпр, Румунія і Болгарія).

Про це йдеться в прийнятій 2 березня резолюції Європарламенту .

«Єврокомісія за законом зобов'язана вживати заходів і тимчасово знову ввести візи для громадян США, з огляду на, що Вашингтон як і раніше не дає право безвізового в'їзду громадянам 5 країн ЄС», - йдеться в документі.

Депутати Європарламенту закликають Єврокомісію вжити необхідних правових заходів протягом 2 місяців, тобто ще до кінця весни.

Громадяни Болгарії, Хорватії, Кіпру, Польщі та Румунії до сих пір не можуть в'їжджати на територію США без візи, в той час як громадяни США можуть подорожувати без віз по всіх країнах Європейського союзу.

За правилами механізму візової взаємності, якщо третя країна не знімає візових вимог протягом 24 місяців з моменту отримання повідомлення про невзаємність, Єврокомісія повинна прийняти акт про припинення безвізового режиму на 12 місяців.

У квітні 2014 року Єврокомісія була повідомлена, що 5 країн - Австралія, Бруней, Канада, Японія і США - не виконують своїх зобов'язань про взаємність безвізового режиму по відношенню до ЄС. Австралія, Бруней, Японія і Канада скасували візові вимоги для громадян всіх країн ЄС. США на даний момент залишаються єдиною країною, що не виконує зобов'язань про взаємність безвізового режиму.

Читайте також на ForumDaily:

ЄС назвав політику Трампа загрозою для всієї Європи

10 дешевих рейсів з США в Європу

Щоденник емігрантки: Європа VS Сан-Франциско

Шановні читачі ForumDaily!

Спасибі, що залишаєтеся з нами і довіряєте! За останні чотири роки ми отримали масу вдячних відгуків від читачів, яким наші матеріали допомогли влаштувати життя після переїзду в США, отримати роботу або освіту, знайти житло або влаштувати дитину в садок. Ми раді, що допомагаємо вам в період імміграції, який може бути досить складним.

Зараз ми хочемо попросити ВАС про підтримку. Якісна журналістика достаточнo витратна. Після різкого скорочення рекламних надходжень від Facebook, наші доходи не покривають витрати на утримання редакції, що ставить під загрозу безперервну роботу сайту. Ми не вводимо платну підписку, як це роблять багато американських ЗМІ, і надаємо доступ до всіх наших матеріалів безкоштовно, оскільки розуміємо, наскільки важливо для російськомовних іммігрантів отримувати перевірену інформацію рідною мовою. $ 5, $ 10, $ 20 - будь-яка сума, якої ви зможете поділитися з нами, допоможе вижити сайту, а значить, ми зможемо і далі надавати корисну інформацію тисячам іммігрантів. Підтримайте якісну журналістику! Ми віримо в силу наших читачів!

Завжди ваш, ForumDaily!

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку?
Новости