• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

В Ідлібі можуть знову з'явитися отруйні речовини

В районі Ідліб відзначається підвищення активності бойовиків "Ан-Нусра" * і "Білих касок". Можлива нова хіматака, або інсценування. Як вважає заступник постійного представника Росії в ООН Володимир Сафронков, терористи налагоджують доставку в Ідліб отруйних речовин. В районі Ідліб відзначається підвищення активності бойовиків Ан-Нусра * і Білих касок

"У той же час базуються там бандформування не припиняють порушувати умови угоди, обстрілюючи прилеглі населені пункти, знову з'являються повідомлення про підозрілих переміщеннях" нусровцев "* і" Білих касок "з отруйними речовинами", - заявив російський дипломат.

Він зауважив, що всі домовленості по ситуації в Ідлібі успішно реалізується.

"Наші турецькі партнери роблять все від них залежне для виведення угруповань і їх важкого озброєння з цієї зони", - пояснив Сафронков.

"Домовленості щодо деескалації спочатку носили тимчасовий характер і завдання ліквідації терористичного присутності в Сирії ніхто не знімав з порядку денного", - сказав зампостпреда.

Він також додав, що в разі продовження провокацій, Росія залишає за собою право на здійснення підтримки дій Сирії зі знищення незаконних збройних формувань.

Раніше ліванський телеканал "Аль-Маядін" поширив повідомлення, що бойовики разом з членами організації "Білі каски" перенаправили колони з отруйними речовинами з міста Джіср-аш-Шугур в поселення Хірбет Амуд провінції Ідліб.

Нагадаємо, в кінці вересня заступник глави зовнішньополітичного відомства РФ Сергій Вершинін заявив, що "бойовики в Ідлібі за допомогою псевдогуманітарних спільників терористів з" Білих касок "планують організацію інсценівок застосування хімічної зброї".

Організація "Білі каски" здобула популярність завдяки роликам в інтернеті, в яких активісти в характерній уніформі рятують мирних жителів з-під завалів. Однак паралельно з'являлися і відеозаписи, де видно, як члени тієї ж організації знімають постановочні кадри. У МЗС РФ заявляли, що діяльність "Білих касок" - частина інформаційного проекту, спрямованого на дискредитацію сирійської влади і армії.

Крім цього сирійське державне агентство SANA, повідомляє про те, що по місту Хаджінов на сході сирійської провінції Дейр-ез-Зор були нанесені авіаудари силами міжнародної коаліції на чолі з США. Причому авіагрупи західних союзників використовували заборонені до застосування боєприпаси з білим фосфором. Раніше Правда. Ру повідомляла про те, що є докази інсценівок хіматак .

"Міжнародна коаліція завдала авіаударів по місту Хаджінов на південному сході провінції Дейр-ез-Зор з використанням білого фосфору", - йдеться в повідомленні сирійського агентства.

* Терористичні організації, заборонені в РФ.

Фото: News Front

Читайте також:

"Хімічна провокація" в Сирії почалася?

США перетворять Сирію в море вогню за фальшиву хіматаку

Новости