• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Ловля коропа навесні і влітку: оснащення фідера, вудки поплавця і гумки

 1. Ловля коропа навесні по холодній воді
 2. Ловля коропа влітку, особливості поведінки коропа в теплій воді
 3. Оснащення і вибір насадок
 4. Риболовля поплавковою вудкою
 5. Фидерная оснащення на коропа
 6. Як ловити на платному ставку?
 7. Маленькі секрети коропового лову
 8. Риболовля на гумку
 9. Ловля на пружину
 10. Неспортивна снасть «соска»
 11. Серія відеосюжетів «Карпова ловля просто і недорого»

Одним з найбільш привабливих і бажаних трофеїв для рибалки є короп Одним з найбільш привабливих і бажаних трофеїв для рибалки є короп. Ця сильна і хитра риба часто байдуже ставиться до наживок рибалки, а, потрапивши на гачок, нещадно рве або ріже спинним плавником найякісніші волосіні. Але все ж деякі рибалки вивчили звички цієї риби і успішно ловлять її.

Залежно від сезону року ловля коропа має свої особливості.

Ловля коропа навесні по холодній воді

Ловля коропа навесні починається приблизно в квітні-травні, коли температура води досягне позначки 10 градусів. Зазвичай весняна ловля ведеться на невеликих річках, куди риба заходить з озер і ставків. Клювання в цей час поганої, риба віддає перевагу тваринний корм.

Кращі наживки в період холодної води:

Поліпшення клювання коропа спостерігається тільки в кінці весни після нересту риби. Іноді жор настає тільки на початку літа. Зате навесні можна зловити рекордний трофей, тому снасть повинна бути міцною і надійною.

Шукати рибу потрібно на мілинах, де сонце прогріває весняну воду.

Прикормка повинна закидати невеликими порціями, щоб не наситити рибу. Застосування жирних прикормових сумішей навесні неприпустимо.

Ловля коропа влітку, особливості поведінки коропа в теплій воді

Літо - найкраща пора року для лову коропа. У міру прогрівання води риба стає більш активною, поліпшується і апетит у коропа.

Кращий час для лову влітку - ранній ранок і пізній вечір, а в найспекотніші дні - ніч.

У спекотну погоду рибу потрібно шукати в глибоких ямах, заростях очерету і очерету, біля підводних ключів У спекотну погоду рибу потрібно шукати в глибоких ямах, заростях очерету і очерету, біля підводних ключів. Тут риба ховається від палючого сонця.

Хороший клювання спостерігається під час літньої грози, в похмуру погоду з дощем, що мрячить, при падаючому атмосферному тиску. Клювання посилюється за добу до поліпшення погодних умов.

Влітку ловити коропа необхідно на глибині від 2 до 5 метрів.

Кращими приманки при лові коропа влітку стають рослинні насадки. З давніх-давен рибалки користуються:

 • кукурудзою;
 • картоплею;
 • горохом;
 • хлібом.

А останнім часом стали популярні Бойл . Влітку підгодовують коропа сумішами з великими рослинними фракціями:

 • зерна злакових;
 • горох;
 • картопля.

Оснащення і вибір насадок

Для лову коропа рибалки застосовують найрізноманітніші снасті. Це такі класичні поплавочние вудки , Як матч і штекер. У донної ловлі лідирує фидерная снасть . Крім того, є багато рибальських саморобок, які успішно допомагають коропа. наприклад:

Для лову коропа існує багато придатних приманок і насадок. Це кукурудза і горох, черви і опариші, тісто і Бойл.

Краще насаджувати на гачок кілька опаришів, горошин або зерен кукурудзи. А для насадки бойлов застосовується власний монтаж. Добре зарекомендували в короповій ловлі різні види тесту: мамалига , мастирка і т.д.

Як і раніше, ловлять коропа на молодий варену картоплю. Влітку для лову риби в водної рослинності використовуються бабки і коники, великі мухи, капустяні черви. У кожній водоймі у коропа є свої переважні наживки і насадки.

Риболовля поплавковою вудкою

Поплавочная вудка комплектується 5-метровим вудилищем з тестом від 10 до 30 гр, котушкою з розміром шпулі від 2500 з 100 метрами волосіні товщиною 0,25 мм.

Для повідця знадобиться моноліска діаметром 0,2 мм, а довжина його залежить від умов лову (зазвичай 1-1,5 м).

Вантажопідйомність поплавців вибирається в межах 2-8 гр. Найчастіше використовується ковзний монтаж. Грузила можна ставити на волосінь різних видів, будь то дробинки або свинцеві скручування.

Гачок підбирається під використовувану приманку, зазвичай це номера 10, 8 і 6.

правильна  поплавочная снасть для лову карася  - як огрузіть поплавок і вибрати насадки правильна поплавочная снасть для лову карася - як огрузіть поплавок і вибрати насадки.

Ловля дикого коропа і сазана на фідер - секрети і тактика лову .

Ще один спосіб лову коропа - на макуху , Неспортивний, але ефективний.

Фидерная оснащення на коропа

Кращою донною снастю є фідер Кращою донною снастю є фідер. Він комплектується вудилищем з штекерним з'єднанням і чутливим кінчиком. Довжина вудилища - 2,5-3 метра з тестом до 100 гр, що дозволяє робити далекі кидки оснастки.

Вага годівниці залежить від дальності закидання і глибини лову. Якщо ловля ведеться на дистанції менше 30 м, то замість годівниці монтується грузило-оливка масою 20-30 гр.

Котушка з системою байтраннер оснащується волосінню 0,25 мм. Довжина повідця знаходиться в межах 30-80 см.

Керівництво по  ловлі коропа на фідер  - як зробити оснастку, вибрати місце, кращі приманки, насадки й підгодовування для лову коропа Керівництво по ловлі коропа на фідер - як зробити оснастку, вибрати місце, кращі приманки, насадки й підгодовування для лову коропа.

Як спіймати карася на фідер - відповідь в цій статті .

Як зробити звичайну донку-закидачку трьома способами .

Як ловити на платному ставку?

Ловля в ставку має деякі особливості. За помірну плату у рибалки з'являється можливість відточити свою майстерність на водоймі багатому рибою, де короп є господарем.

Але тут не завжди вдається спокусити коропа на клювання. Справа в тому, що тут короп має можливість добре харчуватися. Тому рибалці необхідно мати близько 10-15 різних приманок, щоб підібрати ключик до риби. Не завжди підгодовування повинна бути схожа на наживку.

Іноді коропа привертає солодкий аромат прикормочной суміші, а ловиться він на хробака або опариша.

Маленькі секрети коропового лову

У процесі лову коропа багато рибалок розробили свої секретні хитрощі У процесі лову коропа багато рибалок розробили свої секретні хитрощі.

Одна з таких прийомів використовується для додання Бойл плавучості. Такими приманками краще ловити на мулистих ділянках ставків і озер. Ті, хто сам готує Бойл, домагаються плавучості додаванням в суміш пінопластових або пробкових крихт.

Якщо ж бойл придбаний в магазині, є інший спосіб надання йому плавучості. З пробки вирізаються циліндричні вставки товщиною 5 мм. У бойле робиться отвір свердлом аналогічного діаметру. Тепер залишається вставити корковий циліндрик в отвір бойла. Така принада не потоне в товстому шарі мулу.

Керівництво по ловлі коропа на Бойл , Кращі аромати і рецепти приготування.

Коропові Бойл Mainline

Коропові Бойл Mainline

Риболовля на гумку

Старий спосіб лову донною снастю з гумкою дозволяє вирішувати деякі проблеми карпятников.

По-перше, такою снастю зручно ловити вночі, а по-друге, донку можна оснастити декількома повідцями, що збільшить обловлюваних акваторію.

 1. Зазвичай донка з гумкою складається з короткого вудилища спінінга з котушкою.
 2. На кінці основної жилки монтується гумка з важким вантажем.
 3. Від гумки на відстані 40-70 см встановлюється 5-6 повідків з монолески діаметром 0,2-0,25 мм.

Довжина гумки підбирається під конкретне місце, а визначається таким параметром, як коефіцієнт розтягування. Так, при коефіцієнті рівному 3, довжина гумки 20 м здатна розтягнутися до 60 м. Готову снасть найкраще в точку лову завезти на човні. Як сигналізатора клювання може виступати дзвіночок або м'який кінчик вудилища.

Ловля на пружину

Задовго до появи фідера рибалки ловили коропа на донну снасть з пружиною Задовго до появи фідера рибалки ловили коропа на донну снасть з пружиною.

Пружина є годівницею, зробленої з дроту діаметром 1,8-2,2 мм. Усередині пружини монтується трубочка, через яку пропускають основну жилку товщиною 0,3 мм. Повідці можна прив'язувати безпосередньо до пружини або до основної жилки.

Для лову застосовуються тістоподібні каші, якими заповнюють пружину. На гачки №2-4 чіпляються кульки тесту або інший приманки. Гачки утапліваются всередину пружини, і вся пружина обліплюють кашею, щоб сховалися гачки.

Волосінь на повідках повинна мати меншу розривне зусилля, ніж основна волосінь. Вудилище і котушка можуть застосовуватися такі ж, як і при лові на гумку.

Неспортивна снасть «соска»

Неспортивна снасть «соска»

Різновидом донної снасті для лову коропа є соска. Так називають своєрідну годівницю, яка робиться з дроту, столової ложки, пробки від пластикової пляшки і т. Д.

Принцип снасті аналогічний пружині:

 1. До соску прикріплюється кілька повідків з гачками.
 2. Соска набивається густою кашею або тестом, в яке ховаються гачки.
 3. Короп всмоктує кашу з годівниці разом з гачками і засікається.

Поліпшити клювання виходить, начепивши на гачок по кульці пінопласту. Важливо добре закріпити вудилище на березі і послабити фрикціон котушки. Тоді при клюванні коропа не доведеться ловити вудку в водоймі.

Серія відеосюжетів «Карпова ловля просто і недорого»

У відео Володимир Ніколаєв, досвідчений рибалка-карпятник розповість про всі хитрощі карпфішінга і розкриє секрети успішної риболовлі на коропа будь-якому починаючому рибалці.

Вибір снастей і оснасток на коропа.

Правильні наживки і насадки, оснащення з ПВА-пакетом.

Спіймати коропа цілком реально будь снастю. Рибалка повинен визначитися, яка снасть йому до душі або по кишені, повірити в неї, і успіх рано чи пізно прийде.

Не соромтеся експериментувати з розміром приманок і їх видом.

Короп охоче клює на привабливо пахнуть Бойл і інші великі приманки і насадки.

А перед підсіканням, дайте Карпу більш впевнено схопити приманку і тільки потім підсікайте.

Як ловити на платному ставку?
Новости