• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вентилятори витяжні побутові безшумні. Позбавляємося від вогкості і неприємних запахів у ванній. Статті про вентиляцію

  1. Витяжні вентилятори для ванної та санвузла: позбавляємося від вогкості і неприємних запахів 16.06.2017 12:52
  2. Як вибрати побутовий витяжний вентилятор для ванної та санвузла?
  3. Вибір побутового витяжного вентилятора
  4. Ціна витяжних вентиляторів для ванної та туалетів
  5. Хочете купити вентилятори оптом? Кращі ціни в Циклон СПб!
" Назад

Витяжні вентилятори для ванної та санвузла: позбавляємося від вогкості і неприємних запахів 16.06.2017 12:52

У сучасних багатоквартирних будинках ванні кімнати не можуть похвалитися великою площею - в більшості своїй це невеликі приміщення з поганою вентиляцією, які швидко наповнюються паром при прийнятті душа. Після водних процедур конденсат осідає на стінах, стікає на підлогу, утворюючи калюжі, а також клубами виривається в коридор, завдяки чому відклеюються шпалери, псується обробка. При цьому існуюча природна вентиляція, як правило, не справляється з підвищеною вологістю.
Наслідки цього процесу призводять до утворення грибка і цвілі, виникненню неприємного запаху, появи комах, що веде до виникнення респіраторних захворювань і алергії.
Чи можна цього уникнути? Можна, якщо використовувати примусову вентиляцію, а саме встановити безшумний витяжний вентилятор.

Як вибрати побутовий витяжний вентилятор для ванної та санвузла?

Вентилятори для ванної, туалету або кухні конструктивно діляться на осьові і канальні. Осьові вентилятори являють собою колесо з лопатями, одягнене на вісь двигуна і розташоване в циліндричному корпусі. Осьові вентилятори відрізняються високою продуктивність - до 250-300 м3 / год. Їх досить легко встановити на існуюче вентиляційне віконце вентшахти в стіні - моделі виконані у вигляді накладки.

Канальні відрізняються від осьових тим, що монтуються в пластиковий або алюмінієвий вентиляційний канал, який зазвичай прокладається за підвісною стелею або приховується за гіпсокартонними панелями. Такі прилади відрізняються не тільки підвищеною потужністю, але і високими напірними характеристиками, їх допускається встановлювати в середині, на початку або в кінці воздуховода.

Вибір побутового витяжного вентилятора

Вибираючи вентилятор для санвузла або кухні, необхідно враховувати кілька параметрів - влагозащищенность, рівень виробленого шуму, наявності додаткових функцій (таймер, датчики вологості, руху, пульт ДУ) Вибираючи вентилятор для санвузла або кухні, необхідно враховувати кілька параметрів - влагозащищенность, рівень виробленого шуму, наявності додаткових функцій (таймер, датчики вологості, руху, пульт ДУ).

- продуктивність - цей параметр показує, який обсяг повітря може перемістити пристрій за одну годину. Кратність повітрообміну завжди залежить від призначення приміщення. За сучасним нормам для ванної кімнати та туалету кратність повітрообміну становить 6-8. Іншими словами, якщо площа приміщення 5 кв.метрів, а висота стель - 3 метри, то для повноцінної вентиляції продуктивність повинна складати приблизно 120 м3 / год. Як показує практика, обладнання необхідно підбирати з невеликим запасом потужності.

- рівень шуму - важливий фактор. Якщо Ви плануєте залишати вентилятор включеним на ніч, вибирайте безшумний побутової витяжний вентилятор з рівнем шуму не більше 20-25 дБ. При використанні канального вентилятора необхідно врахувати, що якщо діаметр воздуховода менше діаметра патрубка пристрої, то така вентиляційна система буде виробляти додатковий шум або гул.

- влагозащищенность - важливий фактор, який обов'язково потрібно враховувати. Попадання вологи на незахищені частини механізму здатне привести до короткого замикання і електричних травм, тому важливо уточнювати, чи підходить пристрій для вологих місць.

- наявність зворотного клапана - дозволяє запобігти надходженню повітря з вентиляційної шахти в приміщення в той час, коли прилад відключений.

- таймер відключення - вентилятори продовжують працювати після виключення деякий час

- датчик вологості / датчик руху - вентилятори з такою функцією будуть автоматично включатися при збільшенні вологості вище заданого межі або від руху в приміщенні.

Ціна витяжних вентиляторів для ванної та туалетів

Зараз випускається величезна кількість безшумних побутових вентиляторів - як зовсім простих, так і з безліччю різноманітних функцій, вітчизняних та імпортних виробників. Вентилятори можуть випускатися в декоративному дизайнерському корпусі з різних матеріалів (пластик, дерево, металів), різних кольорів.

Всі ці фактори суттєво впливають на кінцеву вартість Всі ці фактори суттєво впливають на кінцеву вартість. Але потрібно пам'ятати, що якісний безшумний витяжний вентилятор не завжди повинен бути дорогим. У нашому магазині представлені побутові вентилятори «ЕРА» і «ВЕНТС» - асортимент дозволяє вибрати відповідний самим прискіпливим клієнтам. Простий безшумний витяжний вентилятор «ЕРА» або «ВЕНТС» буде справно працювати не менше 3-5 років. Крім цього у нас завжди в наявності широкий асортимент комплектуючих для побутових вентиляційних систем - решітки, переходи, канали, хомути - все, що необхідно для монтажу.

Хочете купити вентилятори оптом? Кращі ціни в Циклон СПб!

Наша компанія поставляє якісні побутові витяжні вентилятори оптом в усі регіони РФ і Казахстану за найвигіднішими цінами в найкоротші терміни. Доставка в регіони здійснюється транспортними компаніями безпосередньо з заводу і зі складу в Санкт-Петербурзі. Для постійних клієнтів надаються додаткові знижки!Як вибрати побутовий витяжний вентилятор для ванної та санвузла?
Чи можна цього уникнути?
Як вибрати побутовий витяжний вентилятор для ванної та санвузла?
Хочете купити вентилятори оптом?
Новости