• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вентилятор Вентс 100 Фліп Т з таймером

 1. Розміри
 2. опис вентилятора
 3. управління
 4. Принцип роботи
 5. Як підключити вентилятор з таймером
 6. монтаж вентилятора
 7. Як задати час вимикання
 8. приклад установки
 9. Гарантія
 10. Інструкція користувача

Витяжний вентилятор Вентс 100 Фліп Т з таймером затримки відключення від 2 до 30 хвилин

Витяжний вентилятор Вентс 100 Фліп Т з таймером затримки відключення від 2 до 30 хвилин. Невеликі розміри лицьової решітки 160х160 мм дозволяє використовувати цю модель для вентиляції ванною або туалету, коли потрібно невеликий за габаритами вентилятор.

серія вентиляторів вейв , Солід і Фліп відрізняються один від одного тільки зовнішнім виглядом лицьовій решітки.

Найменування параметраЗначення

Максимальна продуктивність, м3 / год 85 Споживання, Вт 7,5 Напруга, В 220 Струм, А 0,05 Частота обертання крильчатки, хв-1 2000 Рівень звукового тиску на відстані
3 м, дБА 25 Вага, кг 0,51 Клас захисту IP 44 Розмір патрубка, мм 100

Розміри

Розміри

опис вентилятора

 • Низький рівень шуму і споживання. Якщо необхідно досягти повністю безшумною роботи, то можна використовувати регулятор продуктивності РС-1-300 (Купується окремо). Регулятор може включати, вимикати вентилятор і регулювати продуктивність.
 • Допускається цілодобова або короткочасна робота.
 • Споживання 7,5 Вт на годину.
 • Корпус, крильчатка виготовлені з АБС-пластика білого кольору. Матеріал ударопрочен, зносостійкий і не виділяє шкідливих речовин.
 • Вентилятор Вентс Фліп 100 обладнаний зворотним клапаном для запобігання потрапляння повітря з шахти в обслуговуване приміщення.

управління

Вентилятор може включатися:

 • від окремого вимикача (в комплект поставки не входить),
 • включатися спільно з освітленням
 • включатися від регулятора РС-1-300, яким також можна регулювати продуктивність витяжки.

Принцип роботи

Принцип роботи

Вентилятор з таймером активується зовнішнім вимикачем, це може бути вимикач освітлення. Після вимкнення освітлення вентилятор продовжує працювати ще час виставлене на таймер вимкнення, яке можна налаштувати в діапазоні від 2 до 30 хвилин, і вимкнеться.

Як підключити вентилятор з таймером

Як підключити вентилятор з таймером

До клемної колодки в даній модифікації вентилятора необхідно підвести такі дроти:

 • пряма фаза до клеми L
 • фаза через вимикач світла до клеми S
 • нуль до клеми N

Таким чином, для правильної роботи вентилятора до вентилятора необхідно підвести два дроти з фазою, один від вимикача, другий з постійною фазою.

монтаж вентилятора

Вентилятор можна встановити безпосередньо патрубків у вентиляційну шахту або через невеликий по довжині гнучкий або пластиковий воздуховод. Довжина воздуховода повинна бути мінімально можливою, так як вентилятор осьової і не може створювати великий напір.

При монтажі всі місця з'єднання патрубка вентилятора з воздуховодом або шахтою необхідно герметизувати за допомогою герметика, хомутів або монтажного скотча. Якщо отвір в стіні більше патрубка вентилятора, то можна використовувати настінну прямокутну пластину з круглим отвором під монтаж, яка не входить до комплекту.

До поверхні стіни або стелі корпус вентилятора кріпиться за допомогою чотирьох шурупів, які йдуть в комплекті поставки.

Як задати час вимикання

Як задати час вимикання

Зніміть лицьову кришка вентилятора. Під кришкою ви побачите потенціометр (на малюнку він позначений Toff) для регулювання часу затримки вимкнення. Для того, щоб виставити час, необхідно скористатися пластиковою викруткою, яка поставляється разом з вентилятором. Не використовуйте інші предмети для регулювання. При регулюванню не докладайте надмірних зусиль.

Поворот за годинниковою стрілкою збільшує час вимикання до 30 хвилин, поворот проти годинникової стрілки зменшує час затримки.

приклад установки

приклад установки

Гарантія

Гарантія на дану модель вентилятора - 60 місяців (5 років) за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

Інструкція користувача

Інструкція користувача

Новости