• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Ostberg каталог вентиляторів і вентиляційних установок на alterair.ua

 1. Вентилятори Ostberg
 2. Вентиляційні установки Ostberg
 3. комплектуючі Ostberg
 4. підсумки

Для того, щоб система вентиляції працювала якісно і безперебійно, необхідно використовувати якісні комплектуючі і агрегати

Для того, щоб система вентиляції працювала якісно і безперебійно, необхідно використовувати якісні комплектуючі і агрегати. Компанія Альтер Ейр пропонує вам звернути увагу на вентиляційне обладнання Ostberg. Шведська компанія Ostberg, вже багато десятиліть виробляє вентиляційне обладнання. Альтер Ейр - є офіційним представником компанії Ostberg в Україні. Асортимент компанії Ostberg, досить широкий, за допомогою агрегатів компанії, Ви можете обладнати систему вентиляції будь-якої складності, для вирішення абсолютно будь-яких завдань.
Канальні Ostberg


Вентилятори Ostberg

Компанія Ostberg - представляє повний спектр побутових і напівпромислових вентиляторів, як для припливу, так і для витяжки. В асортименті представлені вентилятори в шумопоглинальному корпусі, вогнестійкі, осьові, відцентрові, канальні .

Вентилятори для круглих каналів Ostberg - компактні і продуктивні вентилятори, які використовуються в системах, побудованих на круглих повітропроводах. Ці пристрої дозволять вам переміщати великі об'єми повітря, працюючи при цьому максимально тихо. Можлива комплектація різними опціями, таймерами, для того щоб максимально ефективно вирішувати завдання повітрообміну.

Круглі вентилятори Ostberg - кращі вентилятори в корпусі з нержавіючої сталі. Значною перевагою їх є високі аеродинамічні характеристики. Принцип роботи круглих канальних вентиляторів можна подивитися на відео.

Вентилятори для прямокутних каналів Ostberg. Це обладнання являє собою потужний, високопродуктивне, але в той же час компактний пристрій для організації ефективного повітрообміну в приміщенні, яке вбудовується в вентиляційні системи / повітроводи або ховається за стелею підшивання.

Цей вентилятор можна встановити в будь-якому положенні, під будь-яким кутом. Ще одним плюсом таких установок є низькі шумові характеристики і тривалий термін експлуатації.

Ще одним плюсом таких установок є низькі шумові характеристики і тривалий термін експлуатації

Вентилятори дахові Ostberg - можуть справлятися як з витяжкою повітря, так і для витяжки диму з приміщення, для цього були розроблені, різні вогнестійкі серії. Висока якість збірки, значні робочі характеристики, ось що роками приваблює клієнтів компанії Ostberg.

Відцентрові вентилятори Ostberg - особливий вид вентиляційної техніки, вони здатні давати високий натиск повітря, осьові вентилятори такої ж потужності, не здатні з ними конкурувати. Така ефективність обумовлена ​​конструктивними особливостями відцентрового вентилятора.

Вентилятори з шумоізоляцією Ostberg. Вентиляційне обладнання Ostberg в шумоізольованому корпусі відрізняється дуже низьким рівнем шуму, яка досягається за допомогою шару мінеральної вати, покритого грубою вовняною тканиною. Чудовий приклад цьому - серія вентиляторів Ostberg LPKB, які працюють практично безшумно, забезпечуючи вам комфортні умови в приміщенні.


Вентиляційні установки Ostberg

Вентиляційні установки Ostberg

Компанія Ostberg, не бажає залишатися осторонь від сучасного вентиляційного обладнання. Все частіше люди відмовляються використовувати складальну систему і воліють приточно-витяжні установки. Тому що, така система дешевше при монтажі, обслуговувати її легше, та й зібрати складальну систему вентиляції не так-то вже й просто, що б вона коректно працювала.

Припливно-витяжні установки Ostberg Heru оснащуються функцією регенерації енергії, що дозволяє економити Вам витрачену на роботу системи вентиляції енергію. Корпус установки, має шумоізоляцію, для того що б установки Ostberg Heru, не порушувала спокій і затишок у вашому домі. Якісна збірка сертифікати якості та відповідності міжнародним стандартам, все це стає головним фактором для того щоб звернути увагу на вентиляційні установки Остберг.


комплектуючі Ostberg

Як вже говорилося вище, компанія Ostberg, може забезпечити складання системи вентиляції, будь-якої складності. Ви запитаєте, як же щодо контролерів, датчиків, і іншого приладдя, так ось, Ostberg виробляє і їх. В асортимент приладдя Ostberg входять:

 • тиристорні регулятори;
 • клапани;
 • інші приналежності.

підсумки

Компанія Ostberg виробляє кращу вентиляційну техніку в світі, звичайно ціна такої техніки трохи вище, ніж у деяких конкурентів, але все ж вона знаходиться в нормальних, ринкових цінових рамках. Тобто, щоб отримати вентиляційне обладнання дійсно високого класу, вам необхідно звернутися до фахівців компанії Альтер Ейр. За детальними консультаціями, звертайтеся до фахівців компанії Альтер Ейр.

Новости