• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

опалення фанкойлом

  1. Системи повітряного опалення Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ Повітряно...
  2. Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЄ (електричний нагрівач)
  3. фанкоїл
  4. Які радіатори опалення краще

Системи повітряного опалення

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ

Повітряно опалювальний агрегат з водяним теплообмінником тепловою потужністю до 45 кВт і витратою повітря 3850 м3 / год. Застосовується для організації економічного і ефективного повітряного опалення (охолодження) в промислових приміщеннях. Являють собою теплообмінник з осьовим вентилятором здійснює рециркуляція повітря в приміщенні.

Повітряно-опалювальні агрегати з водяним теплообмінником

Найменування

потужність,

кВт

Примітка

вартість грн.

АОВ-25 25 температурний перепад 90/70 ° С 7020 00 грн. АОВ -30 30 температурний перепад 90/70 ° С 7600, 00 грн. АОВ -45 45 температурний перепад 90/70 ° С 8100, 00 грн. АОВ -45 тстд 45 температурний перепад 90/70 ° С 11500, 00 грн

Використовують високоефективні водяні нагрівачі з додатковим оребереніем що в значній мірі збільшує площу теплообмінника

Для підбору повітряно-опалювального агрегату скористайтеся таблицею розрахунку підбору потужності

брошура Вентс

Детальніше ВЕНТС АОВ

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЄ (електричний нагрівач)

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЄ (електричний нагрівач)

ВЕНТС АОЄ (електричний нагрівач)

Найменування

потужність,

ел.нагревателем

кВт

Витрата повітря м3 / год

вартість

грн.

АОЄ-9 9 2300 4650, 00 грн АОЄ -12 12 2300 4700, 00 грн АОЄ -15 15 2300 4800, 00 грн АОЄ -18 18 2300 6500, 00 грн АОЄ -24 24 4000 6580, 00 грн АОЄ -30 30 4000 6950, 00 грн

Повітряний агрегат з електричним теплообмінником тепловою потужністю до 30 кВт і витратою повітря до 4000 м3 / ч. Застосовується для організації економічного і ефективного повітряного опалення в різних приміщеннях

Використовують високоефективні нагрівачі з додатковим оребереніем що в значній мірі збільшує теплоеффектівность при тій же витраті електроенергії використовуючи ТЕН з гладкою поверхнею.

Використовують високоефективні нагрівачі з додатковим оребереніем що в значній мірі збільшує теплоеффектівность при тій же витраті електроенергії використовуючи ТЕН з гладкою поверхнею

Для підбору повітряно-опалювального агрегату скористайтеся таблицею розрахунку підбору потужності

брошура Вентс

Детальніше ВЕНТС АОЄ

Фанкойл як активна радіаторна батарея

Фанкойл є водяний теплообмінник, на який подається теплоносій, який віддає тепло, використовуючи примусовий обдув теплообмінника. Суть полягає в тому, що примусовий рух повітря в процесі рециркуляції швидко нагріває або охолоджує приміщення в залежності від температури теплообмінника і швидкості вентилятора. Фанкойли бувають найрізноманітніших конструкцій, але суть роботи фанкойла зводиться до одного. Все повітря в приміщенні повинен пройти через теплообмінник (рециркуляція повітря) і в залежності від температури теплообмінника або охолоджує або нагріває повітря в приміщенні.

Автоматика управління фанкойлом АОВ Автоматика управління фанкойлом АОВ

Широко використовується чилер. Де чиллер займається підготовкою температури теплоносія, а фанкойл, розташований в міжстельовому просторі над підвісною стелею виконує функцію повітряного опалення-взимку нагріваючи повітря, а влітку його охолоджуючи. У такій системі додатково використовується система ізольованих повітроводів, розташованих над підвісною стелею і вентиляційні решітки.

Така система опалення є повністю прихований монтаж обладнання опиниться під простором.

Існує відкрита система монтажу фанкойла представлена ​​на фото, даний тип фанкойлів нагадує звичайну батарею опалення.

Існує відкрита система монтажу фанкойла представлена ​​на фото, даний тип фанкойлів нагадує звичайну батарею опалення

Інший вид фанкойла є готовий агрегат. Він може бути промислового і напівпромислового призначення і залежно від використання має різний зовнішній вигляд. Для красивого інтер'єру використовують фанкойли зовні нагадують радіатори опалення. Усередині такого фанкойла розташований водяний теплообмінник і відцентровий вентилятор двостороннього всмоктування, втягуючи повітря знизу, вентилятор подає його на теплообмінник і під невеликим тиском повітря спрямовується вгору.

фанкоїл

Промисловий фанкойл відрізняється більш громіздким розміром, основними елементами якого є теплообмінник по всьому периметру фанкойла і осьової вентилятор, який обдуває весь теплообмінник. Такі фанкойли використовують в промислових приміщеннях, складах, теплицях для підтримки необхідної температури в приміщенні.

Основною перевагою фанкойла є швидке досягнення потрібної температури в приміщенні до заданої температури в короткий проміжок часу. Наприклад, у вас майстерня, яка не працює у вихідні дні. У такому приміщенні взимку можна підтримувати температуру 5-7 градусів у вихідні дні, а прийшовши на роботу включити фанкойл і досягти заданої температури приміщення за 1-2 години інтенсивної роботи фанкойла.

Які радіатори опалення краще

Функція радіаторів опалення - віддавати тепло. Чим швидше радіатор опалення віддасть тепло, тим швидше нагріється приміщення. Економічно доцільно підтримувати мінімальну температуру теплоносія. Чим нижче температура теплоносія, тим менше експлуатаційні витрати. Як досягти сприятливого температури в приміщенні при мінімальних експлуатаційних витратах. Тільки збільшуючи площу радіатора. Чим більше площа, тим значніше конвекція повітря, а це означає, що температура теплоносія може бути нижче. Це добре демонструє фанкойл, який використовує замість конвекції примусову рециркуляцію повітря.

Що б досягти мінімальних експлуатаційних витрат встановіть радіатори опалення з запасом по теплоємності, і тоді злегка теплі батареї зігріють ваше желище. Якщо у вас встановлений радіатор з заниженою теплоємність то вам неминуче необхідно підтримувати високу температуру в системі опалення, і все одно можливо буде холодно. Одним словом розмір радіатора і експлуатаційні витрати мають назад-пропорційну залежність, а температура теплоносія і експлуатаційні витрати мають пряму пропорційну залежність.

Новости