• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

цитати великих людей про бізнесеSuperior Male

  1. Матеріали по темі:

Дональд Джон Трамп (англ. Donald John Trump; рід. 14 червня 1946, Куїнс, штат Нью-Йорк, США) - американський бізнесмен, мільярдер, відома особистість на телебаченні і радіо, письменник. Є президентом великої будівельної компанії Trump Organization і засновником компанії Trump Entertainment Resorts, яка управляє численними казино і готелями по всьому світу. Трамп став світовою знаменитістю завдяки екстравагантному стилю життя і відвертого стилю спілкування (не гребує і прямим текстом послати опонента, якщо що), а також свого успішного реаліті-шоу «Кандидат» (звідки і пішла відома і стала вже крилатою фраза: «Ви звільнені! »), де він виступає і як виконавчий продюсер, і як ведучий. Тричі одружений.

цитати: цитати:

1. Якщо ваші друзі мають таку ж упевненістю в собі, як і ви, це виключає виникнення заздрості або ревнощів до ваших успіхів.

2. Друге за значимістю подія в житті кожного чоловіка - це день, коли він купує яхту, а саме велика подія в його житті - той день, коли він її продає.

3. Я вважаю, що невміння дати адекватні за розміром чайові - вірна ознака невдахи.

4. Не звалювати на своїх дітей тяжку ношу незаслуженого багатства: це може «паралізувати» їх, відбити у них охоту багато працювати і домагатися власного успіху в житті.

5. Завжди намагайтеся зрозуміти причину свого гніву: часом він цілком обгрунтований і навіть необхідний для справи, але іноді служить тільки індикатором нерозуміння вами ситуації.

6. Тримайтеся скромно, обезоруживающе, зменшуйте свої достоїнства і досягнення. Прибережіть свою жорстокість і вміння бути грізним для тих випадків, коли це дійсно необхідно.

7. У бізнесі краще бути зухвалим, навіть нахабним, ніж жорстким і непоступливим.

8. Я ніколи не хотів, щоб на мене працював той, хто не хоче працювати в моїй компанії; ви повинні чинити так само: не залишайтеся там, де вам не подобається.

9. Ніколи не беріть відпустку. Навіщо він вам? Якщо робота не приносить задоволення, значить, ви працюєте не там, де потрібно. А я, навіть граючи в гольф, продовжую робити бізнес.

10. Найбільший успіх приходить тоді, коли пливеш проти течії.

11. Погані часи часто дають прекрасні можливості.

12. Гравець - це той, хто дні і ночі безперервно просиджує перед ігровими автоматами. Я ж вважаю за краще володіти ними.

13. Як правило, найпростіший підхід виявляється найефективнішим.

14. Немає нічого більш злочинного для фінансового благополуччя, ніж придумати відмінну ідею і не спромогтися реалізувати її.

15. Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатися слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте.

16. Я впевнений, що потрібно витрачати стільки, скільки вважаєш за потрібне. Але я також упевнений в тому, що не можна витрачати більше, ніж можна.

17. При купівлі будь-якого товару або послуги не соромтеся торгуватися, домагаючись для себе більш вигідних умов. Я вважаю гордість, яка заважає економити власні гроші, величезною дурницею.

18. Єдиний спосіб розбагатіти - це реалізм і гранична чесність. Вам потрібно розлучитися зі світом ілюзій, який існує хіба що на сторінках журналів і на екранах телевізорів. Все не так легко, як вас запевняють. Життя - жорстка штука, і люди отримують дуже серйозні травми. Тому, якщо ви хочете виграти, потрібно бути міцним як кремінь і готовим до того, щоб працювати ліктями і кулаками.

19. Ми тільки здаємося собі цивілізованими. Насправді світ жорстокий, а люди безжальні. Вони можуть вам посміхатися, але за посмішками ховається бажання вас прикінчити. Хижаки в джунглях вбивають заради прожитку - і тільки люди вбивають заради забави. Навіть друзі раді нанести удар в спину: їм потрібна ваша робота, ваш будинок, ваші гроші, ваша дружина - і ваша собака, в кінці кінців. Вороги і того гірше! Ви повинні вміти захищатися. Мій девіз: «Наймай кращих - і не довіряй їм ні в чому».

20. Будь-які «гарні часи» - завжди результат вашого наполегливої ​​праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, - запорука завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! Якщо ви хоч на хвилину ослабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад.

21. Покажіть мені людину без его, і я покажу вам лузера.

22. Неважливо, наскільки ви розумні, неважливо, наскільки всебічно вашу освіту і великий досвід, - неможливо бути настільки мудрим, щоб поодинці зробити бізнес успішним. Дивіться, слухайте і вивчайте. Ви не можете знати все. Той, хто так думає, приречений бути посередністю.

23. Фінанси і бізнес - небезпечні води, в яких ненажерливі акули ходять колами в пошуках жертви. У цій грі знання - ключ до сили і влади. Витрачайте гроші на те, щоб знати, що ви робите. Інакше хтось дуже швидко «уделает» вас. Фінансова безграмотність - величезна проблема. Люди постійно вплутуватися в небезпечні ситуації тільки тому, що як слід не підготувалися.

24. Щоб досягти успіху, вам потрібно відокремити себе від 98 відсотків населення планети. Ви, безумовно, можете потрапити в ці обрані два відсотки. Розум, працьовитість або ретельно продумані інвестиції тут ні при чому. Існує рецепт, формула успіху, по якій живуть верхні два відсотки і якій ви теж можете слідувати для того, щоб досягти успіху.

25. Я багатший, ніж був мій батько, але я почав не з нуля - на старті у мене був дуже хороший фундамент. До того ж батько завжди був для мене чудовим прикладом підприємця, і я ріс поруч з ним не тільки як його син, а й як бізнесмен. Однак члени нашої родини ніколи не змагалися один з одним, і я думаю, що ніколи не будуть цим займатися.

26. Незважаючи на те, що я бізнесмен, як то кажуть, до мозку кісток і мені доводиться часто бувати на людях, я домашня людина. Я люблю приходити додому і опинятися в колі сім'ї. Більшість моїх знайомих в це не повірять. Всі думають, що я - «акула», і я намагаюся підтримувати цей імідж. Насправді я м'який, чуттєвий і добра людина. Але це приватна інформація. Якщо мої опоненти дізнаються про мої слабкості, це піде мені в мінус.

27. Ви самі диктуєте людям, як їм слід думати про вас. Ваше ставлення до себе очевидно для всіх. Ведіть себе так, щоб всі розуміли: ви стоїте дорого. Тоді люди так вас і будуть розцінювати.

28. Як можна швидше перетворюйте ваші масштабні думки в масштабні дії. Не дозволяйте хибним відмовок загальмувати вас. Відмовки - симптоми страху.

29. Бути впевненим просто, бути сильним легко. До тих пір, поки все йде як треба. Але коли життя дає тріщину, вірити в себе все важче. І те, що ми думаємо під натиском невдач, є вся правда про нашу впевненості в собі.

30. Від наших думок залежить, утримаємося ми на плаву або загрузнемо в трясовині зневіри. Утриматися і не зірватися виходить не завжди. Таке життя. І кожен може впасти, але навіщо ж там валятися?

31. Раніше я говорив: «Знайди кращих і довірся їм». З роками я бачив стільки фокусів і махінацій, що тепер кажу: «Знайди кращих, але не довіряй їм». Не довіряйте їм хоча б тому, що, якщо ви не дуже добре розбираєтеся в тому, що відбувається, вони обдеруть вас до останньої нитки.

32. Не дозволяйте гніву оволодіти вами. Багато хто думає, що я сердитий, гнівний тип. Але це не правда. Я твердий, я вимогливий - але я ніколи не виходжу з себе. Так, твердим треба бути, але неконтрольований гнів - це не твердість, це слабкість. Він веде вас від мети і руйнує вашу концентрацію.

33. Для того щоб викликати у людей інтерес до себе, потрібно самому проявити зацікавленість. Не забувайте про це просте правило, і ви зможете з легкістю підтримати будь-яку розмову.

34. Розпоряджаючись своїм майном, ви повинні пам'ятати, що на вас лежать дві обов'язки: 1. Не звалювати на своїх дітей тяжку ношу незаслуженого багатства, яке може «паралізувати» їх, відбити у них охоту багато працювати і домагатися власного успіху в житті. 2. Залишити частину коштів суспільству у вигляді благодійних пожертв.

35. Найкраще почати збирати кошти для оплати навчання ваших дітей в той день, коли вони з'являються на світ або навіть раніше. Хороша освіта коштує великих грошей, і надзвичайно важливо гарантувати своїм нащадкам хороші можливості для старту в житті.

36. Ніколи не залазьте в борги по вашим поточних витрат; боргові кошти слід спрямовувати тільки на фінансування ділових проектів, які принесуть вам прибуток.

37. По суті, багатіти - це важка праця, і, якщо ідея, яка відвідала вас, на перший погляд здається нездійсненною, подумайте ще раз, перш ніж відмовитися від неї: а так вона божевільна? Адже не захочете ж ви, щоб хтось випередив вас і повів з-під носа призначався вам приз!

38. Приділяйте більше уваги дрібним величинам в сфері ваших фінансів - центам, відсоткам. Поступово накопичуючись, ці дрібниці роблять величезний вплив на ваш бюджет. Мої батьки з раннього дитинства прищепили мені ощадливість, я вважаю, що це найважливіше якість для того, хто займається управлінням фінансами.

39. Навчіться великому мистецтву - забувати. Рухайтеся далі і не замислюйтесь ні на секунду про все погане, що з вами колись траплялося.

40. Якщо вас зачепили і вдарили, чіплятися негідникові в горло. По-перше, це приємно. По-друге, це бачать інші. Я люблю це робити.

41. Якщо у вас з'явилися сумніви, просто вірте в себе і вважайте, що ви обов'язково переможете. Ніхто інший за вас цього не зробить. Чи не чіпляйтеся за чиїсь запевнення і не шукайте підбадьорення у інших, якщо вам здається, що завдання вам не по плечу. Розвивайте впевненість в собі.

42. Проблеми, невдачі, помилки, втрати - все це частина життя. Прийміть це як даність. Не дозволяйте собі впасти в прострацію. Будьте готові. І чим більшою мірою ви будете готові, тим менше ймовірність того, що ці проблеми виб'ють вас із сідла.

43. Труднощі трапляються у всіх. Це життя. І в катастрофічних ситуаціях ти показуєш, хто ти насправді. Стань тим, хто вміє вирішувати складні проблеми - і ти станеш тим, кому люди охоче будуть платити великі гроші.

44. Невдача може або знищити вас, або зробити вас сильніше. Я вірю в справедливість старовинної приказки: «Те, що не вбиває тебе, робить тебе сильнішим». Я відчуваю найбільшу повагу до людей, які потерпіли невдачу, але знайшли в собі сили знову повернутися в гру.

45. Якщо людина зрозуміла, що зробив помилку і вибачився, прийміть його вибачення і вибачте йому, але більше йому не довіряйте.

46. ​​Якщо ви зазнали невдачі, ніхто не прийде вам на допомогу - ні друзі, ні держава. Єдиний захист і оборона - ви самі, а ваше ставлення до того, що відбувається - ключ до того, щоб вибратися з халепи.

47. Головна умова для досягнення успіху - любити те, що ви робите. Щоб досягти успіху, потрібно витрачати масу часу і долати гігантські перешкоди. Якщо ви не любите те, чим займаєтеся, ви ніколи не проб'ється. Але якщо ви любите свою роботу, то труднощі будуть врівноважуватися радістю, яку вам ця робота дає.

48. Багаті люди багаті тому, що вирішують важкі проблеми. Ви повинні навчитися підживлювати проблемами свою енергію. Глави великих компаній отримують гігантські зарплати тому, що вони вирішують проблеми, які ніхто, крім них, не може вирішити.

49. Якщо ви хочете увійти в два відсотки обраних, вам доведеться навчитися знаходити творчі рішення для нерозв'язних на перший погляд проблем.

50. Якщо ви навіть мріяти не можете проголошують величні діла, то ніколи не зробите в житті нічого значного. І не турбуйтеся про те, чи зможете ви втілити їх в реальність. Це не важливо. Мріяти - грошей не варто. Так що якщо вже мріяти - то про великого.

51. Не варто задовольнятися малим. Завжди рвіться до вершини. Кожен видатний спортсмен і кожен відбувся мільярдер прагне до золота, а не до бронзи.

52. Якщо ви хочете досягти успіху в житті, ви повинні бути здатні витримувати тиск. Торгуєте ви нерухомістю, організуєте чи власну справу, піднімаєтеся чи по сходинках корпоративних сходів - вам доведеться жити під постійним тиском.

53. Для бізнесу важливий кожен долар і навіть кожна монета в 10 центів. Ви назвете це дріб'язковістю? На здоров'я. А я - двома руками за неї. Я завжди знайду час для порівняння цін різних постачальників, причому незалежно від того, що маю намір купити - автомобіль або зубну щітку.

54. Завжди ретельно вивчайте цінні папери, які ви купуєте. Ніколи не спокушайтеся покупкою «хітових» акцій, тобто найпопулярніших в даний момент на фондовому ринку. Вкладені подібним чином кошти в кінцевому підсумку зазвичай виявляються викинутими на вітер.

55. Щоб досягти поставлених цілей, потрібні терпіння і ентузіазм. Мислите глобально - але будьте реалістами. Щоб домогтися деяких своїх цілей, я чекав цілих тридцять років. Подивіться на медіамагната Руперта Мердока: скільки років він чекав можливості купити The Wall Street Journal. Він все життя хотів придбати це видання - і знав, що рано чи пізно його купить. Руперт - справжній геній.

56. Перешкоди виникають постійно - вже в цьому можете бути впевнені. Але розглядайте їх як виклик, а не як перешкоди. Тоді ви знайдете в собі сили їх подолати. Найважливіше - бути чіпким. І ніколи не здаватися. Рухайтеся вперед, не зводите очей з мети і не давайте збоїв або невдач зупинити себе.

57. Я ніколи не хотів, щоб на мене працював той, хто не хоче працювати в моїй компанії; ви повинні чинити так само: не залишайтеся там, де вам не подобається. Життя занадто коротке, а робота дуже важлива, щоб витрачати сили на заняття, яке не приносить ні задоволення, ні користі.

58. Найгірше, що ви можете зробити зі своїми грошима, - це залишити їх лежати мертвим вантажем на вашому депозитному рахунку. Це чистий збиток. Ваші гроші завжди повинні працювати. До них слід ставитися так само, як до свого персоналу, - вам же не захочеться, щоб люди, яким ви платите зарплату, сиділи склавши руки, тому не залишайте гроші без руху. Навіть в самій несприятливій економічній ситуації непростимо складати їх в панчоху.

59. Я дуже обережна людина, але це не означає, що я песиміст. Називайте це позитивним мисленням з оглядкою на реальність.

60. Щоб досягти успіху, вам потрібно відокремити себе від 98 відсотків населення планети. Ви, безумовно, можете потрапити в ці обрані два відсотки. Розум, працьовитість або ретельно продумані інвестиції тут ні при чому. Існує рецепт, формула успіху, по якій живуть верхні два відсотки і якій ви теж можете слідувати для того, щоб досягти успіху.

61. Фінанси і бізнес - небезпечні води, в яких ненажерливі акули ходять колами в пошуках жертви. У цій грі знання - ключ до сили і влади. Витрачайте гроші на те, щоб знати, що ви робите. Інакше хтось дуже швидко «уделает» вас.

62. Частіше дивитесь у дзеркало: ви повинні пишатися тим, що в ньому відбивається. Якщо ви виглядаєте неохайно, таким же буде і ваш бізнес.

63. Найгірше, що може зробити бізнесмен, провертають угоду, - це дозволити партнерам відчути, як сильно він бажає цього.

64. Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатися слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте.

65. Неважливо, наскільки ви розумні, неважливо, наскільки всебічно вашу освіту і великий досвід, - неможливо бути настільки мудрим, щоб поодинці зробити бізнес успішним. Дивіться, слухайте і вивчайте. Ви не можете знати все. Той, хто так думає, приречений бути посередністю.

66. Як правило, найпростіший підхід виявляється найефективнішим.

67. Завжди пам'ятайте одне просте правило: одягатися слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте.

68. Щоб досягти успіху, вам потрібно відокремити себе від 98 відсотків населення планети. Ви, безумовно, можете потрапити в ці обрані два відсотки. Розум, працьовитість або ретельно продумані інвестиції тут ні при чому. Існує рецепт, формула успіху, по якій живуть верхні два відсотки і якій ви теж можете слідувати для того, щоб досягти успіху.

69. Ми тільки здаємося собі цивілізованими. Насправді світ жорстокий, а люди безжальні. Вони можуть вам посміхатися, але за посмішками ховається бажання вас прикінчити. Хижаки в джунглях вбивають заради прожитку - і тільки люди вбивають заради забави. Навіть друзі раді нанести удар в спину: їм потрібна ваша робота, ваш будинок, ваші гроші, ваша дружина - і ваша собака, в кінці кінців. Вороги і того гірше! Ви повинні вміти захищатися.

70. Хороший інвестор - все одно що старанний студент. Кожен день я витрачаю годинник на читання фінансової преси.

71. Я лягаю о першій годині ночі, а о п'ятій ранку вже прокидаюся і приступаю до читання свіжих газет. Я не потребую в більш тривалому відпочинку, і це забезпечує мені конкурентну перевагу.

72. При купівлі будь-якого товару або послуги не соромтеся торгуватися, домагаючись для себе більш вигідних умов. Я вважаю гордість, яка заважає економити власні гроші, величезною дурницею.

73. Завжди намагайтеся зрозуміти причину свого гніву: часом він цілком обгрунтований і навіть необхідний для справи, але іноді служить тільки індикатором нерозуміння вами ситуації.

74. Для мене багатство - це інструмент, що дозволяє досягти чітко сформульованих цілей.

75. Будь-які «гарні часи» - завжди результат вашого наполегливої ​​праці та постійної самовіддачі в минулому. Те, що ви робите сьогодні, - запорука завтрашніх результатів. Якщо хочете і завтра пожинати плоди, сійте насіння кожен день! Якщо ви хоч на хвилину ослабите концентрацію, то неминуче почнете відкочуватися назад.

76. Справжні мільярдери ніколи не прагнуть квапити час, тому що життя дуже хороша штука, але, на жаль, дуже коротка.

77. Ніколи не беріть відпустку. Навіщо він вам? Якщо робота не приносить задоволення, значить, ви працюєте не там, де потрібно. А я, навіть граючи в гольф, продовжую робити бізнес.

78. При купівлі будь-якого товару або послуги не соромтеся торгуватися, домагаючись для себе більш вигідних умов. Я вважаю гордість, яка заважає економити власні гроші, величезною дурницею.

79. Росіяни дуже схожі на нас, американців. Різниця між нами тільки в тому, що ми живемо в державах з різним суспільним устроєм. Я знаю багатьох вихідців з Росії, які живуть в Нью-Йорку і в інших містах Америки. Ми однакові.

Матеріали по темі:

Топ-100 цитат Річарда Бренсона

Кращі фрази Брайана Трейсі

Цитати Лао-Цзи

Навіщо він вам?
І кожен може впасти, але навіщо ж там валятися?
37. По суті, багатіти - це важка праця, і, якщо ідея, яка відвідала вас, на перший погляд здається нездійсненною, подумайте ще раз, перш ніж відмовитися від неї: а так вона божевільна?
Ви назвете це дріб'язковістю?
Навіщо він вам?
Новости