• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вечірки швидких знайомств в Москві, відповіді на найчастіші запитання

 1. 1. Чи є розмежування вечірок швидких знайомств за віковими категоріями?
 2. 2. Який контингент бере участь у вечірках швидких знайомств в Москві?
 3. 3. Де в Москві проводяться вечірки швидких знайомств?
 4. 4. Як я дізнаюся про взаємну симпатію?
 5. 5. У чому приходити на вечірку швидких знайомств?

DUET CLUB проводить вечірки швидких знайомств в Москві вже не один рік поспіль

DUET CLUB проводить вечірки швидких знайомств в Москві вже не один рік поспіль. За цей час ми виробили певні правила проведення вечірок знайомств. Наші швидкі побачення допомагають знайти свою половинку, знайти друзів, однодумцями.

Вечірка швидких знайомств в Москві - можливість розширити коло свого спілкування. При цьому такий спосіб знайомства має ряд переваг перед знайомствами на вулиці або інтернет-порталами знайомств. На вечірці Speed ​​dating ви зможете поспілкуватися в невимушеній обстановці з кількома людьми. Згодом, при збігу симпатій, ви продовжите спілкування.

Вечірка швидких знайомств - це гарантія вашої безпеки, захист від небажаних контактів. Організатори побачення не дадуть ваші дані тим людям, які не сподобалися вам з якихось причин. Тільки взаємна симпатія передбачає обмін контактною інформацією.

Як проводяться вечірки швидких знайомств в Москві? Який дрес-код і як подати заявку на участь у вечірці Speed ​​dating? Це найбільш часті питання, які задають нам бажаючі знайти свою половинку.

У цій статті ми відповідаємо на основні питання про вечірки швидких знайомств в Москві.

Також ви можете дізнатися всю інформацію, зателефонувавши за телефонами Duet-club, зазначеним на сайті.

1. Чи є розмежування вечірок швидких знайомств за віковими категоріями?

Duet Club проводить вечірки швидких знайомств в Москві для будь-якого віку. Виходячи з загальноприйнятої практики та керуючись нашим досвідом в проведенні Speed ​​dating, ми розділили швидкі побачення приблизно на п'ять вікових категорій:

 1. Молодіжні вечірки. Це швидкі побачення для дівчат від 21 до 29 років і молодих людей у ​​віці від 23 до 32 років.
 2. Вечірки для середнього віку. У таких швидких побачення в Москві можуть взяти участь жінки від 30 до 37 років, чоловіки від 33 до 40 років.
 3. Швидкі знайомства для старшого віку. На ці вечори ми чекаємо жінок у віці від 38 до 45 років і чоловіків від 41 до 49 років.
 4. Знайомства "Третій вік" проходять для жінок 46-55 років і чоловіків 50-57 років.
 5. Нова група, додавання на прохання гостей вечірок підійде для чоловіків старше 58 років і жінок старше 54 років.

Для участі в вечірці вам необхідно вибрати в календарі заходів бажану дату відповідно до своєї вікової категорії. Вікові межі побачення можуть трохи зрушуватися в ту чи іншу сторону.

В тиждень ми проводимо в Москві 3 або 4 вечірки. Вікова категорія швидкого побачення вказана в анонсі заходу. Знаходьте відповідну для себе вечірку, реєструйтеся і приходьте. Буде дуже цікаво і весело!

2. Який контингент бере участь у вечірках швидких знайомств в Москві?

Будьте впевнені, що в наших заходах беруть участь відповідальні, які розуміють важливість стосунків чоловіка і жінки. Найчастіше це люди із середнім і високим достатком, вищою освітою, що відбулися в професії. На вечірки приходять менеджери, лікарі, фінансисти, підприємці, викладачі та юристи. Ви можете зустрітися на швидкому побаченні і з представником якоїсь іншої професії. Адже вечірка Speed ​​dating - відмінний шанс познайомитися з протилежною статтю для тих, чий день розписаний буквально по хвилинах.

Молодіжні вечірки - місце зустрічей молодих людей і дівчат, які ведуть активний спосіб життя, зацікавлених в нових знайомствах. Навіть якщо ви не зустрінете на вечірці Speed ​​dating свою долю, цілком можливо, знайдете прекрасного друга і однодумця.

3. Де в Москві проводяться вечірки швидких знайомств?

Duet Club проводить вечірки швидких знайомств в кращих московських ресторанах , Що знаходяться в межах Садового кільця. Це ресторан «Історія», боулінг-клуб "Висотка" та інші.

4. Як я дізнаюся про взаємну симпатію?

Кожен з учасників вечірки швидких знайомств отримує карту симпатій. Він ставить просто + або мінус напроти імені свого співрозмовника. У фіналі вечірки організатори збирають карти симпатій.

Протягом одного-двох днів анкети обробляються. Дізнатися про збіги можна в своєму особистому кабінеті на сайті. При збігу симпатій співробітники Duet Club надають контакти чоловіків і жінок, що сподобалися один одному. У разі декількох збігів вам будуть доступні контакти тих людей, з ким у вас виникла взаємна симпатія на вечірці.

5. У чому приходити на вечірку швидких знайомств?

Вечірки проводяться часто в будні дні, і учасники приїжджають на них після роботи. На вечірці Speed ​​dating доречний стиль casual. Він не передбачає використання занадто ошатною і формальної одягу. Одягайтеся так, щоб в одязі ви відчували себе максимально комфортно і розкуто. Чоловікам для швидких побачень підійде як діловий костюм, так і джинси з сорочкою і кардиганом. Неприйнятно з'являтися на вечірці швидких знайомств в спортивному одязі. На жаль, ми будемо змушені відмовити вам у відвідуванні заходу.

Дівчатам ми рекомендуємо приходити на вечірку швидких побачень в сукнях або спідницях.

Спідницю можна поєднувати з блузою або сорочкою в чоловічому стилі, джемпером або топом.

Вечірки швидких знайомств завжди проходять насичено і весело. За короткий час спілкування з одним співрозмовником (близько 6-8 хвилин) ви повинні встигнути розповісти багато про себе, подати себе з вигідного боку. Це змушує мобілізуватися, включити всю свою чарівність.

Вечірка швидких знайомств являє собою не тільки спосіб пошуку супутника життя, а й варіант для знайомства з однодумцями, новими друзями і діловими партнерами.

Отримати відповіді, а також задати своє питання можна в спеціальному розділі FAQ .

1. Чи є розмежування вечірок швидких знайомств за віковими категоріями?
2. Який контингент бере участь у вечірках швидких знайомств в Москві?
3. Де в Москві проводяться вечірки швидких знайомств?
4. Як я дізнаюся про взаємну симпатію?
5. У чому приходити на вечірку швидких знайомств?
Як проводяться вечірки швидких знайомств в Москві?
Який дрес-код і як подати заявку на участь у вечірці Speed ​​dating?
1. Чи є розмежування вечірок швидких знайомств за віковими категоріями?
2. Який контингент бере участь у вечірках швидких знайомств в Москві?
3. Де в Москві проводяться вечірки швидких знайомств?
Новости