• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

«Піжамна вечірка» з дітьми середньої групи

Катерина Артамонова
«Піжамна вечірка» з дітьми середньої групи

Піжамна вечірка - оригінальна і весела ідея проведення веселого дитячого свята. За правилами піжамної вечірки всі учасники повинні бути одягнені в піжами.

Мета: Вчити дітей творчо використовувати свій руховий досвід в умовах емоційного спілкування з однолітками та батьками;

завдання:

- залучати до здорового способу життя;

- розвивати у дітей активність, прагнення до досягнення успіху, витримки і наполегливості;

- зміцнювати всередині сімейні відносини за допомогою фізичного дозвілля.

Після тихої години діти одягнули свої піжами, які заздалегідь принесли з дому, і вирушили на вечірку в зал. Участь брали батьки вихованців. Для початку діти розповіли від куди у них такі піжами. Хто купив? Хто зшив? Чим подобається? Чи добре спиться? Що сниться?

Потім почали грати: для розминки "півнячі бої", естафета з повітряною кулькою, "жаднюги" зібрали всі кульки, веселі танці, релаксація "ловимо метеликів", піжамна загальна фотографія.

Захід вийшов захоплюючим і забавним, залишив масу позитивних емоцій і вражень. З випробуваннями все діти і батьки справилися гідно.

Щасливі від захвату очі дітей - краща нагорода для організатора заходу.

Катерина Артамонова  «Піжамна вечірка» з дітьми середньої групи  Піжамна вечірка - оригінальна і весела ідея проведення веселого дитячого святаПублікації по темі:

Фотозвіт «Піратська вечірка»  Наші дітки дуже люблять розваги Фотозвіт «Піратська вечірка» Наші дітки дуже люблять розваги! А скільки радості вони їм приносять! Адже розваги проходять у формі змагань між групами.

Фотозвіт з виготовлення колективного панно «Сніговик» для прикраси групи до Нового року дітьми середньої групи  Кутенкова Олена Всі діти з трепетом і захопленням чекають чарівний Новорічне свято і ми, дорослі, як діти чекаємо новорічного дива Фотозвіт з виготовлення колективного панно «Сніговик» для прикраси групи до Нового року дітьми середньої групи Кутенкова Олена Всі діти з трепетом і захопленням чекають чарівний Новорічне свято і ми, дорослі, як діти чекаємо новорічного дива! Дід.

Конспект заходу «Піратська вечірка» Піратська вечірка. «Побий тебе грім, кого принесло!» «Пришвартовують швидше, чорт забирай!» «Тисяча чортів! Старина, тебе зачекалися! ».

Квест «Піратська вечірка»  31 березня 2017 року нашому МДОУ Малечкінскій дитячий сад (п Квест «Піратська вечірка» 31 березня 2017 року нашому МДОУ "Малечкінскій дитячий сад" (п. Малечкіно Череповецкого району) проводився квест «Піратська вечірка», присвячений.

Майстер-клас для дітей «Іграшки-шумелки для другої молодшої групи, зроблені дітьми середньої групи»  У нашому Дошкільному закладі реалізується робота діти-волонтери Діти дітям Майстер-клас для дітей «Іграшки-шумелки для другої молодшої групи, зроблені дітьми середньої групи» У нашому Дошкільному закладі реалізується робота діти-волонтери "Діти дітям". Спочатку з дітьми проведена бесіда "Хто такі волонтери?".

Проект город з дітьми середньої групи. ПРОЕКТ ГОРОД з дітьми середньої групи. Учасники проекту: вихователі, діти середньої групи і їх батьки. Термін виконання: два місяці. Мета :.

Сценарій «Піжамна вечірка» Піжамна вечерінкаЦель: Вчити дітей творчо використовувати свій руховий досвід в умовах емоційного спілкування з однолітками. Атрибутика.

Сценарій свята до 8 березня для дітей підготовчої групи і їх мам, бабусь «Хет вечірка» Хет вечірка (свято 8 березня для дітей підготовчої групи і їх мам, бабусь) Мета: Розвиток у дітей емоційної чуйності.

Спортивне дозвілля на 23 лютого з дітьми середньої групи Під музику діти заходять в зал з прапорцями, маршируючи, стають півколом. Завдання: Виховні: підвищити інтерес до спорту, розвивати патріотизм.

Вечірка у клоунів (фотозвіт)  Один з найулюбленіших свят дітей моєї групи стало свято День сміху, який прийнято відзначати в перший день другого весняного місяця Вечірка у клоунів (фотозвіт) Один з найулюбленіших свят дітей моєї групи стало свято День сміху, який прийнято відзначати в перший день другого весняного місяця.

Хто купив?
Хто зшив?
Чим подобається?
Чи добре спиться?
Що сниться?
Спочатку з дітьми проведена бесіда "Хто такі волонтери?
Новости