• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Вибір хорошої індукційної варильної панелі

 1. Принцип роботи
 2. Особливості індукційних плит
 3. Функції плит індукційних
 4. Безпека
 5. Поради щодо вибору плити
 6. контрольна панель
 7. потужність
 8. Посуд для індукційної плити
 9. Що варто пам'ятати при використанні індукційного плити
 10. Часто задавані питання
 11. Робота індукційних варильних панелей шкідлива?
 12. висновок

Індукційні плити повільно витісняють традиційні газові плити. Багато аспектів такої вручений панелі виявилися більш привабливим вибором для сучасної кухні. Але не поспішайте відразу купувати індукційну плиту. Пропонуємо вам перед покупкою ознайомитися з декількома порадами які дозволять зробити ваш вибір найбільш оптимальним.

Пропонуємо вам перед покупкою ознайомитися з декількома порадами які дозволять зробити ваш вибір найбільш оптимальним

Принцип роботи

В індукційних плитах, використовується принцип швидко змінює електромагнітного поля, яке створюється котушкою яка розміщена прямо під поверхнею стільниці. Після установки посуду на поверхню варильної панелі, виготовленої з феромагнітного матеріалу, слідують перетворення електричної енергії в теплову, викликаються вихрові струми.

Зверніть увагу! Купуючи індукційну плиту потрібно придбати також спеціальний посуд для неї.

Особливості індукційних плит

Навіщо купувати додаткову кухонний посуд? Задумаються багато перед придбанням вручений індукційної панелі. Але переваги індукційних плит переважують негативні сторони такого рішення.

переваги:

 • приготування їжі проходить шляхом прямого нагрівання, сама стільниця залишається прохолодною. Крім того, на відміну від побутового газу ємність для приготування не має контакту з полум'ям;
 • економічність - споживання енергії відбувається тільки на тому ділянки вручений панелі на якому розміщена посуд (сковорода, каструля і т.д);
 • легко чиститься - завдяки плоскій поверхні і відсутності важкодоступних місць;
 • швидке приготування їжі - ефективність досягає 90%;
 • здорова їжа - через пряму дію тепла на продукти харчування і можливістю регулювання температуру овочі не втрачають вітамінів і м'ясо виходить соковитіше;
 • варильні панелі оснащені багатьма додатковими і корисними функціями;
 • простота у використанні - біля такої плити нестрашно залишити навіть дитини.

мінуси:

 • необхідність купити посуд виготовлену з феромагнітної сталі;
 • висока ціна.

Функції плит індукційних

Виробники обладнати індукційної варильної панелі безліччю додаткових функцій, які роблять процес приготування їжі більш якісним:

 • датчики виявлення краю тарілки регулюють потрібну кількість енергії;
 • Виявлення присутності посуду на поверхні варильної панелі - завдяки цій функції плита автоматично включається / вимикається;
 • програмований час - після певного періоду часу, панель вимикається автоматично і сигналізує про закінчення приготування їжі за допомогою звукового сигналу;
 • контрольний датчик для приготування їжі - контролює температуру всередині посуду і т автоматично регулює;
 • датчик який сповіщає коли можна почати смажити продукт;
 • індикатор тепла - вказує, чи є плита ще теплою;
 • стоп і пуск - функція зберігає параметри приготування їжі. Це корисно, якщо є ситуації, які змушують вас покинути кухню під час приготування їжі.

Безпека

Завдяки відсутності полум'я знижує ризик опіку. Поверхні залишається прохолодною навіть при процесі приготування їжі.

Зверніть увагу! Деякі виробники використовують додаткові замки що запобігають випадкове включення панелі під час збирання стільниці або гри на кухні дитини.

Поради щодо вибору плити

вид

З величезним вибором, які пропонують виробники часто важко вирішити яку модель вибрать.Індукціонние варильні панелі відрізняються за формою, кольором, конструкції.

Виробники намагаються зробити незвичайні і оригінальні форми панелей. У магазинах можна знайти як традиційні - квадрата і прямокутник, але є також більш оригінальні, наприклад, у формі кола. Перш ніж прийняти рішення, варто задуматися, яка конфігурація є оптимально зручною, і як плита буде відповідати візуально інтер'єру кухні.

контрольна панель

У цьому випадку більшість виробників використовують інтуїтивне рішення. Деякі застосовують механічно регульовані ручку або сенсорні повзунки (слайдери електронні). також можна придбати індукційну плиту яка контролюється за допомогою кольорового РК-дисплея.

потужність

В Інтернеті ви можете почути думки, що індукційна плита вимагає підведення 3 фаз. Це не правда! Всі панелі працюють від мережі 220. Проте, їх споживана потужність перевищує «одну фазу». Щоб правильно встановити вдома плиту скористайтеся послугами фахівців .

Посуд для індукційної плити

Для того щоб використовувати плиту повноцінно необхідно придбати набір спеціального посуду з феромагнітної сталі.

Що варто пам'ятати при використанні індукційного плити

Незважаючи на високий рівень безпеки, не всі можуть використовувати індукційні варильні панелі:

 1. Люди, які використовують кардіостимулятор, слуховий апарат перш ніж купувати панель для приготування їжі повинні зв'язатися з виробником і з'ясувати, чи не втручатися чи в роботу медичних виробів магнітне поле плити.
 2. Щоб запобігти помилкове спрацьовування індукційного плити не слід ставити на мокру поверхню посуд, робоча поверхня повинна бути ідеально чистою.
 3. Посуд має бути виготовлена ​​з феромагнітної сталі і мати плоске дно, щоб відповідати зоні нагріву.

Часто задавані питання

Як очистити індукційної плиту?

Після виключення і охолодження панелі, вся грязь віддаляється за допомогою м'якої тканини. Виробники рекомендують не використовувати миючі засоби, а спеціальну пасту. Завдяки агов плита довше залишається повністю працездатною.

Робота індукційних варильних панелей шкідлива?

На даний момент немає підтвердженої інформації та результатів досліджень про шкоду електромагнітного поля, що генерується індукційної плитою.

висновок

Якого виробника вибрати? Яка компанія і який бренд є кращим? Вибирати вам, як і те панель купити чи ні. Ми тільки констатуємо. До популярні виробникам індукційних варильних панелей відносяться: Siemens, MasterCook, Gorenje, Bosch, Whirlpool, Electrolux, Hotpoint, Beko, Samsung. Кожен з перерахованих виробників має як і кращі так і гірші моделі індукційних плит. Ми ж бажаємо вам вибрати таку модель яка буде відповідати вашим запитам і буде служити вірою і правдою не один рік.

Читайте також:

Робота індукційних варильних панелей шкідлива?
Яка компанія і який бренд є кращим?
Новости