• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибір газової варильної панелі

  1. Яку варильну газову поверхню вибрати
  2. Види газової варильної панелі
  3. Вибір газової вручений поверхні

Досить часто на сучасній кухні можна зустріти вбудовану плиту Досить часто на сучасній кухні можна зустріти вбудовану плиту. Вбудовувані варильні поверхні відрізняються один від одного в першу чергу способом нагріву, тобто джерелом тепла. Залежно від виду використовуваного джерела енергії, що вбудовуються варильні панелі діляться на газові, електричні та комбіновані поверхні.

Газові варильні поверхні являють собою плоску конструкцію з кількома закріпленими конфорками, призначеними для подачі газу. Газова панель вбудовується в робочу стільницю. Основним призначенням вбудовується газової вручений поверхні є приготування їжі на вогні.

Вбудовувані газові варильні панелі найчастіше встановлюють в будинках з централізованим газопостачанням або в приватних житлових приміщеннях, де використовуються газові балони. Також варильні газові поверхні встановлюються там, де монтаж електричної варильної панелі з яких-небудь причин неможливий, наприклад, нестача електричної напруги.

При виборі газової вручений поверхні основна увага приділяється зовнішньому вигляду газової панелі.

Яку варильну газову поверхню вибрати

За матеріалом, з якого виготовлена ​​поверхня кухонної газової варильної панелі, можна виділити кілька видів. Робоча поверхня варильної газової панелі може бути емальованому, сталевий, склокерамічною або із загартованого скла.

Робоча поверхня варильної газової панелі може бути емальованому, сталевий, склокерамічною або із загартованого скла

вибір газової варильної панелі

Види газової варильної панелі

Поверхня газової варильної панелі з емалевим покриттям виготовлена ​​зі сталі, поверх якої нанесений шар емалі. За своїми якостями емальовані поверхні міцні, мають широкий колірний вибір, коштують не дорого. При виборі емальованому газової поверхні пам'ятайте, що така панель вимагає особливого догляду, так як схильна до появи подряпин і відколів. Не всі абразивні і хімічно агресивні засоби для чищення підходять для догляду за емальованої варильною поверхнею.

Вбудовувані газові панелі з нержавіючої сталі дуже популярні і добре вписуються в сучасні кухонні приміщення. Поверхня з нержавіючої сталі може бути матовою або полірованою. Для догляду за варильною поверхнею з нержавіючої сталі рекомендують використовувати спеціальні засоби для чищення. Нержавіюча сталь легше піддається очищенню, ніж емаль, але на поверхні з нержавіючої сталі дуже добре видно різні види плям, навіть від води.

Також останнім часом особливої ​​популярності набувають моделі варильних панелей типу «газ на склі». Поверхня подібних панелей виконана із загартованого скла або склокераміки.

Газова панель з поверхнею зі склокераміки або загартованого скла міцна і виглядає привабливо. Загартоване скло, як і склокераміка стійке до перепадів температур і агресивних речовин. Такі панелі не бояться ударів важкими предметами, але можуть не витримати точкових ударів від гострих вагомих предметів.

вибір вручений газової поверхні

Доглядати за склокерамічними газовими поверхнями або поверхнями із загартованого скла можна за допомогою засобів, призначених для чищення скла. Рекомендується відразу ж очищати поверхню варильної панелі від втекла рідини і залишків їжі. Склокерамічні панелі вимагають до себе дбайливого догляду і обережного поводження, так як подряпини на поверхні дуже добре помітні.

Якщо говорити про вартість варильні поверхні з моделей «газ на склі», то склокераміка дорожче загартованого скла. Властивості і зовнішній вигляд склокераміки і загартованого скла схожі. Також склокераміка має гарну теплопровідність, але так як ніяких нагрівальних елементів під шаром склокераміки немає, то це властивість не затребуване в газових варильних панелях. Тому вибираючи варильну поверхню типу «газ на склі» та віддавши перевагу загартованого скла можна трохи заощадити.

Вибір газової вручений поверхні

Вибираючи варильну газову панель крім матеріалу поверхні важливі і розміри панелі, які залежать від кількості газових конфорок.

Найчастіше на газовій варильної поверхні розміщуються 4 конфорки. Але є моделі з двома, трьома, п'ятьма і навіть шістьма конфорками. Вибір кількості конфорок на газовій панелі залежить від кількості домочадців, розмірів кухонного приміщення та особистих уподобань.

Вибираючи газову варильну поверхню перевагу краще віддати такої моделі, де є хоча б одна експрес-конфорка або конфорка з подвійною чи потрійною короною. Експрес-конфорка має більший, ніж інші конфорки діаметр, що робить її могутніше, відповідно і часу на розігрів йде менше. Конфорки з подвійним або потрійним короною мають два ряди або три ряди полум'я. На таких конфорках дно посуду прогрівається більш рівномірно, а страви готуються швидше.

На таких конфорках дно посуду прогрівається більш рівномірно, а страви готуються швидше

газова панель

Також при виборі варильної газової поверхні варто звернути свою увагу на решітки панелі. Грати для посуду можуть бути чавунними і з емальованої сталі. Перевагу краще віддати секційним чавунним грат, вони важкі і їх складно чистити, але вони стійкі, довговічні і досить міцні. Грати можуть бути і індивідуальні, окремі для кожної конфорки.

Газові варильні поверхні можуть мати такі корисні функції:

Газ-контроль конфорок це система безпеки. При наявності цієї функції, якщо полум'я з яких-небудь причин гасне, то подача газу автоматично припиняється.

Електропідпал це можливість запалювання полум'я в газовій конфорці без запальнички і сірників, за допомогою вбудованого пристрою, який виробляє електричну іскру. Електропідпал в газових варильних панелях може бути механічним і автоматичним.

При наявності механічного електроподжіга після повороту перемикача конфорки потрібно додатково натиснути на спеціальну кнопку, розташовану на загальній панелі управління.

При Автоматичне електрозапалювання конфорка запалюється від повороту перемикача, який відкриває подачу газу.

При Автоматичне електрозапалювання конфорка запалюється від повороту перемикача, який відкриває подачу газу

газова варильна поверхня

Вибираючи газову плиту можна заощадити на матеріалі поверхні, але на таких зручних і відповідають за безпеку функціях, як електрозапалювання і газ-контроль краще не економити.

Новости