• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Склокерамічна варильна панель Coloniale - P864P

Склокерамічна варильна панель в стилі COLONIALE

Всі чарівність старовини, теплу і затишну атмосферу приносить з собою техніка в цьому стилі Всі чарівність старовини, теплу і затишну атмосферу приносить з собою техніка в цьому стилі. Нова робоча поверхня P864P - це перша склокерамічна поверхня, виконана в стилі Coloniale, одна з найуспішніших ліній техніки Smeg. Доступна в двох колірних рішеннях - крем і антрацит, модель P864 підносить одночасно з класичною елегантністю, функціональність і різноманіття режимів приготування, прекрасно поєднується з іншими приладами даної серії (духовими шафами, витяжками та холодильниками).

Поворотні перемикачі, розкішні і вишукані за формою, можуть бути як позолоченими, так і виконаними з латуні: в комплекті до вручений поверхні додаються обидва ці варіанти. Кожен клієнт може вибрати в залежності від потреб, який з комплектів йому вибрати.

Використання склокерамічних панелях більш ефективно і займає набагато менше часу, ніж приготування на газу. Модель P864 Smeg, шириною 60 см, має 4 варильні зони надшвидкого нагріву "High-light", дві з яких є до того ж двоконтурними.

Використання склокераміки також більш безпечне: як і всі інші склокерамічні варильні панелі Smeg, модель P864 оснащена системою відключення в цілях безпеки, має індикатори залишкового тепла, що не згаснуть, поки поверхня повністю не охолоне. Кожна конфорка має свій дисплей, який відображає задану ступінь нагріву

Варильна панель P864 володіє блокуванням вимикачів, що дає додаткову безпеку - це функція захисту від дітей.

Завантажити pdf>

Новости