• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Розбирання вручений панелі electrolux. Варильна панель не працює - ремонт своїми руками. Варильні панелі з нагрівальними елементами

 1. Конфорки варильні поверхні
 2. Проблема 1: Несправність полум'я в газовій плиті
 3. Проблема 2: Витік газу з газової плити
 4. Вартість ремонту варильних панелей
 5. Проблема 3: Запалювання не працює
 6. Проблема 4: Включення електричної плити відключає електрику
 7. Завдання 6: Проблеми з нагріванням за допомогою індукційної плити
 8. Проблема 7: Неможливо відрегулювати температуру
 9. Терміновий ремонт варильних панелей на дому в Москві допоможе врятувати незамінну побутову техніку
 10. Сервісне обслуговування варильні поверхні всіх моделей:
 11. Коротке знайомство з типами варильних панелей і їх роботою
 12. Ремонт вручений панелі електричної
 13. розбирання плити
 14. ремонт
 15. огляд цін

Варильна панель - це вже стандартний пристрій для сучасної кухні . Адже дуже зручно, коли вбудована духовка і варильна поверхня рознесені, так як можна підняти духову шафу вище, щоб постійно до нього не нахиляться в процесі приготування їжі.

Варильна панель також дуже зручна, якщо духова шафа не потрібен зовсім. Таке буває не завжди, але іноді зустрічається. Ці пристрої зарекомендували себе з дуже хорошого боку, так як дуже надійні і займають мало місця.

Конфорки варильні поверхні

Велика частина вашої кулінарії виконується на вручений панелі, тому це може бути дуже незручно, коли вони починають давати вам проблеми. Існує кілька різних типів варильних панелей, які мають різні функції і функції. Знати, який тип вручений панелі ви використовуєте, допоможе вам звузити потенційну причину несправності.

Проблема 1: Несправність полум'я в газовій плиті

Давайте розглянемо вісім типові неполадки, так що, коли ви повинні зателефонувати інженеру, ви можете правильно пояснити, в чому проблема. Газова плита повинна забезпечувати стабільне синє полум'я, якщо пальник працює правильно. Якщо вогонь з вашої газової плити виглядає жовтим або нерівним, або якщо полум'я виглядає менше звичайного, це вказує на наявність сміття в газових пальниках або струменях.

Але в нашому житті трапляється всяке і навіть самі надійні пристрої можуть вийти з ладу. Саме для таких ситуацій і стане в нагоді послуга термінового ремонту варильних панелей на дому в Москві. Ми пропонуємо будь-який тип сервісного обслуговування, тому що знаємо, що з поламаною варильною поверхнею важко підтримувати домашнє вогнище.

Технік повинен видалити модуль пальника і оглянути заслінки навколо струменя і головки пальника. Потім вони повинні ретельно очистити ці частини водою і видалити бруд. Не намагайтеся очищати завали жорсткими хімікатами або проводами, так як ви можете збільшити отвори в пальнику і погіршити проблему.

Проблема 2: Витік газу з газової плити

Якщо у вас є газова плита, ви повинні встановити детектор природного газу або детектор окису вуглецю, який буде звучати, якщо рівень газу перевищує їх поріг безпеки. Невеликий запах газу поширений в газових плитах, але якщо запах газу сильніше звичайного, у вас може бути витік газу десь у конфорки. Відкрийте вікна і двері, щоб впустити повітря і вимкнути газову плиту. Не вмикайте будь-які вогні або запалюйте сірник, якщо запах газу зберігається на кухні. Негайно зателефонуйте в газове агентство і не намагайтеся самостійно вирішити проблему.

Вартість ремонту варильних панелей

Тип робітВартість

Виїзд майстра всередині МКАД 0 руб Дрібний ремонт вручений поверхні / заміна шнура харчування, клемної колодки, ламп індикації / заміна 1 конфорки, 1-2 перемикачів, 3-контактної розетки / розблокування сенсорного управління від 1200 руб Профілактичний ремонт склокераміки / заміна 2-3 конфорок, блоку управління, реле потужності, термостата, сенсорів, датчиків / ремонт внутрішньої проводки, електросхеми від 1500 руб Капітальний ремонт вручений панелі / ремонт електронного блоку управління / заміна 4 і більше конфорок / виконання робіт одночасно по декількох категоріях від 1900 руб Будь-який ремонт індукційної / комбінованої / промислової вручений панелі від 2500 руб Діагностика при відмові від ремонту 300 - 800 руб Виїзд за МКАД 1 км = 40 руб Ціна запасних частин НЕ входить у вартість ремонту

Щоб заощадити ваш час, наведемо кілька найпоширеніших причин поломок варильних панелей:

Проблема 3: Запалювання не працює

Якщо пальники не працюють, це може бути пов'язано з несправністю воспламенителя, пальники або електронної системи запалювання. Щоб дізнатися більше про цю проблему, прочитайте наш.

Проблема 4: Включення електричної плити відключає електрику

Проблема 5: Варильна панель електричної плити не нагрівається. Якщо одна з варильних панелей вашої електричної плити не нагрівається, елемент кухонної плити може бути несправний, і вам необхідно зателефонувати техніку приладу для заміни.

Завдання 6: Проблеми з нагріванням за допомогою індукційної плити

У вас також можуть виникнути проблеми з плитами для приготування їжі, якщо ви використовуєте сковорідки з нерівними підставами, тому замініть старі пом'яті сковороди новими. Індукційні плити трохи відрізняються від інших електричних варильних панелей тим, що вони переносять тепло через магнетизм. Це підвищує їх ефективність і робить їх більш безпечними для використання, але це означає, що на них будуть працювати тільки каструлі з чорних металів.

 • Чи не працює одна або кілька конфорок. Якщо конфорка - індукційна, то це може бути через банального використання неправильного типу посуду. При вірною експлуатації приладу з відповідною посудом, потрібно перевірити відповідні датчики і електроніку. Якщо ж склокерамічна панель - звичайна електрична з нагрівальними спіралями, то причина автоматично ускладнюється. Несправність будь-якої конфорки, швидше за все, пов'язана з деякими основними вузлами електроприладу. До таких належать: самі нагрівальні елементи (конфорки), реле перемикачів, пікетники або проводка всередині самої поверхні. Загалом, цей неоднозначний дефект потрібно діагностувати, щоб зрозуміти як слід проводити ремонт вручений панелі на дому.
 • Не працюють паралельні конфорки: або дві ліві (верхня і нижня), або дві праві - відповідно. З великою часткою ймовірності вийшла з ладу одна з контактних груп клемної колодки або десь йде витік напруги. Рідше виходять з ладу компоненти блоку управління (все залежить від конкретної моделі склокерамічною панелі). Передбачити хід ремонту варильної поверхні складно, потрібно попередньо продіагностувати все пристрій.
 • Несправні керуючі елементи. Залежно від типу органів управління (механічні або сенсорні), причина може бути, як легко виправляється, так і навпаки. У випадку з сенсорними панелями доведеться виконати повну діагностику панелі для визначення причини несправності, тоді як механічні перемикачі найчастіше потрібно просто замінити, в цьому і буде полягати ремонт варильних панелей.
 • Не працюють органи індикації на конфорки. Причина може критися в самій платі індикації (перегоріли діоди або лампочки підсвічування). Ще одним з варіантів нерідко стає вихід з ладу блоку цілком. У такій ситуації необхідно сервісне обслуговування вручений поверхні, щоб точно визначити причину несправності і виконати необхідний ремонт.

Це найпоширеніші проблеми, але буває і так, що виявляється прихований дефект. Щоб точно локалізувати несправність вручений поверхні, потрібно провести повну діагностику з розбиранням усього пристрою.

Щоб перевірити, чи перебуває ваш каструля з тканини чорного кольору, тримайте магніт холодильника на дні і подивіться, чи не застряг він. Якщо так, то він буде працювати на індукційній плиті. Якщо ваша каструля або каструля складається з залізного матеріалу, але нагрів все ще не працює, проблема пов'язана з самою поверхнею і може знадобитися ремонт плити.

Проблема 7: Неможливо відрегулювати температуру

Якщо пальник включається, але рівень нагрівання не може бути відрегульований, це може бути результатом несправного перемикача запалювання. Щоб визначити, чи є проблема з самим комутатором, вимкніть усі перемикачі, вимкніть пальник від розетки і встановіть її в іншу розетку. Увімкніть плиту і спробуйте відрегулювати перемикач на цій пальнику, щоб переконатися, що вона працює. Будь-які несправні перемикачі повинні бути замінені.

Тільки так можна не тільки знайти поломку, але і усунути її. Тому, якщо ви помітили, що панель працює не в штатному режимі, краще відразу запросити фахівця з сервісного центру для проведення діагностичних робіт і термінового ремонту вручений панелі на дому.

Терміновий ремонт варильних панелей на дому в Москві допоможе врятувати незамінну побутову техніку

Варильна поверхня - це вбудована в меблі техніка. Тому первинний огляд техніки завжди проводиться на дому у клієнта. При будь-якого ступеня несправності, ремонт варильних панелей відбувається на місці, практично завжди в день приїзду фахівця. Крайня необхідність замовників в цьому типі бітових приладів підстьобує майстра діяти швидко і рішуче.

Ви можете спробувати очистити плиту, щоб видалити бруд, яка може викликати помилку. Зверніть увагу, однак, що очищення також може викликати проблему, якщо будь-які області вручений панелі все ще мокрі, тому спробуйте використовувати фен, щоб позбутися від вологи.

Якщо жоден з цих рад не працює, спробуйте перезавантажити вимикач харчування для конфорки. Якщо у вас все ще є проблеми, вам може знадобитися заміна сенсорної панелі. Ви можете зателефонувати техніку, щоб встановити заміну сенсорної панелі або зробити це самостійно, якщо ви впевнені в своїй здатності ремонтувати електронні пристрої.

По-перше, терміновий ремонт вручений панелі допомагає врятувати вашу кухню від тривалої неможливості приготування їжі. По-друге, майстру самому лагодити прилад відразу, ніж розтягувати цей процес на кілька етапів.

Крім того, щоб зробити ремонт вбудованих варильних поверхонь в сервісному центрі, потрібно спочатку їх правильно демонтувати, дбайливо транспортувати, а потім встановлювати назад. Це додаткові незручності для всіх, адже буквально один невірний рух і можуть з'явитися і інші, більш серйозні проблеми - механічні пошкодження , Подряпини на кераміці і т. Д.).

Тепер давайте швидко розглянемо деякі типи варильних панелей і проблеми, які ви, швидше за все, відчуєте. Газові плити забезпечують рівномірний розподіл тепла негайно. Вони бувають двох типів: що стоїть пілот і електричне запалювання. Загальні проблеми з обома включають в себе кільця газової плити, не займисті, і в цьому випадку це, ймовірно, викликано сміттям, або з їжі, або з волокон вашої тканини для чищення. Вам потрібно буде зняти кришку пальника і витерти кільця. Використовуйте спеціальну тканину, яка не збирається залишати волокна або прясти.

Але і це не найбільша проблема, з якою доводиться стикатися фахівцям. Набагато гірше, коли в сервіс-центр потрапляють варильні панелі після спроб самостійного ремонту «домашніми майстрами».

У кращому випадку, склокерамічна поверхня потрапляє до нас в руки в первозданному вигляді з первинної поломкою. Але найчастіше - це не так. Часто домашні умільці роблять ще гірше, тільки посилюючи ситуацію, що робить ремонт побутової вручений панелі більш складним і дорогим.

На цих виручених панелях встановлені газові пальники, встановлені поверх керамічного скла, що додає їх стиль і спрощує їх очищення. Вони займають більше часу, щоб забезпечити тепло, але вони також більш точні. На жаль, скляне керамічне скло легко забарвлюється, тому вам доведеться використовувати спеціальний очищувач для плитки на основі крему. Скло також може бути забарвлене в поршень або навіть розтріскуватися шляхом розбризкування гарячим маслом або розливу цукру або при проходженні їжі.

Ці огляди нових дуже елегантні і дуже прості в чищенні. Це електричні плити, тому у них є додатковий елемент безпеки, якщо у вас є маленькі діти. Вони швидко нагріваються, а сучасні варильні панелі оснащені сенсорним управлінням. Проте, загальні проблеми включають в себе розтріскування і руйнування скидаються кришок або навіть горщиків, а поверхня легко дряпається. В даний час вони досить дороги для ремонту, і ви повинні інвестувати кошти в спеціальні засоби для чищення, щоб не пошкодити поверхню будь-яким абразивним матеріалом.

Сучасна вбудована варильна поверхня - це дуже складне, з технічної точки зору, пристрій. Майже всі елементи управління підключені до електронних блоків, мікросхеми яких обробляють сигнали і створюють комфортний інтерфейс. Будь-яка найменша помилка виведе з ладу складну електроніку.

У зв'язку з цим, ми настійно просимо не намагатися виконувати ремонт варильних панелей на дому самостійно. Простіше і швидше звернутися до професіоналів, які мають досвід, необхідні навички і інструмент для проведення якісної лагодження. Це гарантує позитивний результат в короткі терміни.

Можливо, вам також доведеться купувати новий посуд, тому що вони не працюють зі скляними або медовими дном і каструлями. Ви можете вважати свою вірну піч цілком очевидним; ще простіше отримати його виправлено. Незалежно від того, який тип печі у вас є, ми можемо допомогти.

Ми є фахівцями з ремонту плиток і ремонту духової шафи в Брістолі. Ми також можемо відремонтувати варильні панелі і витяжки від всіх відомих виробників. Наші тарифи є жорсткою конкуренцією і дуже високою якістю, використовуючи оригінальні запасні частини. Ваш прилад може бути відремонтований в той самий день, коли ви телефонуєте нам, як швидше, так і дешевше, ніж купувати нову машину.

Варто згадати і про те, що самостійний ремонт електричних варильних панелей - це ще й небезпечне заняття. Неправильна робота з електроприладами загрожує не тільки коротким замиканням всієї проводки, але і пожежею або поразкою струмом. Ніяка економія не варто власного здоров'я.

Сервісне обслуговування варильні поверхні всіх моделей:

Ситуації, коли не можна зробити терміновий ремонт вручений панелі з виїздом по Москві

Часто буває так, що до нас звертаються люди з вже застарілими моделями варильних панелей. На них дуже складно знайти деякі деталі. Тому доводиться робити запит виробнику. Іноді такі запити обробляються досить швидко і доводиться почекати всього пару тижнів. Але частіше час розтягується до місяця або двох.

Фіксація печі з недостатньою продуктивністю може заощадити вам час і гроші. Ви зможете готувати швидше і при більш низькій температурі, а це означає, що ви будете витрачати менше на електроенергію і газ. Ми часто закликаємо до випадків, коли ми не потрібні. Це може здатися простим, але якщо ваша піч не включається, перевірте джерело живлення! Проблемою може бути несправний запобіжник.

Також непогано перевірити свій таймер. Якщо він налаштований на автоматичний, це може пояснити, чому ваша піч не включається. Щоб звести до мінімуму необхідність в ремонті в майбутньому, найкраще, що ви можете зробити, це зберегти ваші прилади в чистоті. Ви повинні проявляти особливу обережність при роботі з варильними панелями - переконайтеся, що ваш продукт повністю охолов, перш ніж ви його очистіть, і не використовуйте продукт для чищення або дротяною вовни.

У такій ситуації дуже складно говорити про термінове сервісному обслуговуванні. Можна піти й іншим шляхом - спробувати підібрати схожу деталь від інших виробників, але немає гарантії, що вона ідеально підійде і буде функціонувати, як рідна запчастину. Така невідповідність може призвести до нової поломки. Тому ми не любимо практикувати подібний метод в нашому сервісному центрі.

Коротке знайомство з типами варильних панелей і їх роботою

Хочете отримати більше від своєї плити? Мідні каструлі і сковорідки зроблять найкращу роботу по передачі тепла вашої їжі. Щоб усунути проблеми з запалюванням для пальників на сучасній газовій плиті , Важливо зрозуміти основи. Коли ви включаєте пальник, електронний запальник генерує іскру, яка запалює газ, що надходить на пальник. Як домовласник, ви можете усунути загальні проблеми проблеми з запалюванням з простою процедурою, використовуваної професіоналами.

Дайте грат пальника охолонути на дотик і зніміть їх з плити. Перевіряйте воспламенители по одному за раз. Підніміть передню кромку вручений панелі і розташуйте кріпильний стрижень поруч з передньою частиною відсіку пальника. прикріпіть верхню частину в піднятому положенні, встановивши кінець стержня в невеликий отвір на нижньому боці верхньої частини. Зверніть увагу на металеві трубки, які є запальник для кожного пальника.

Ми беремося за роботу тільки тоді, коли результат буде гарантовано позитивним. В іншому випадку, щоб не розчаровувати клієнтів, ми або не беремося за ремонт електричних варильних панелей взагалі, або заздалегідь попереджаємо про можливі наслідки.

Крім якості роботи, в нашому сервісному центрі ви зустрінете прозорі умови роботи. Ми завжди чесно розповідаємо про проблему і те, що потрібно замінити або полагодити для усунення поточної поломки.

Перевірте малі дроту, Які з'єднуються между воспламенителем, яка НЕ ​​іскрівся, и модуль управління поруч з переднім частина відсіку пальника. Якщо провід відключений натисніть металевий роз'єм на язичок в запальник або модулі і включіть цю ручку пальника як і раніше. Якщо запальник іскроет і запалює газ, проблема полягає в отсоединенном дроті. Альтернативно, якщо дроти підключені і запальник НЕ іскроет, запальник несправний і його необхідно замінити. Приступайте до усунення неполадок воспламенителей, які запалюються, але пальник не загоряється.

Ми не перебільшуємо проблему, з метою більше заробити. Набагато важливіше, щоб будь-який ремонт вручений панелі був виконаний якісно, а клієнт залишився задоволений. Це наш принцип і ми йому слідуємо.

Для приготування їжі можуть використовуватися різні пристрої, але через частого застосування та інтенсивної роботи вони особливо схильні до поломок. Ремонт електроплит можна провести своїми руками на дому, не вивозячи громіздку техніку в сервісний центр.

Увімкніть ручку пальника наполовину. Утримуйте полум'я бутан запальничка поруч з цією пальником. Якщо газ не загоряється, зверніться до техніку, щоб перевірити газопровід на пальнику. Якщо пальник спалахує, вимкніть ручку і приступайте до налаштування воспламенителя.

Відпустіть маленькі гвинти з шестигранною головкою, які закріплюють металеву основу воспламенителя в відсіку пальника, використовуючи гайковерт. Якщо газ не загоряється, може виникнути проблема з виходом напруги з модулем управління. Зверніться до техніка приладу, щоб перевірити напругу і при необхідності замінити модуль.

Незважаючи на зовнішню складність, цей пристрій має дуже просту конструкцію. Всі робочі елементи встановлені в спеціальному жароміцних шафі, виконаному з легованої сталі.

Фото - конструкція електроплити

Принцип роботи електроплитки заснований на нагріванні Тена за допомогою протікання по ньому електричного струму. Пристрій оснащений нагрівальними конфорками, які необхідні для приготування їжі. Вони бувають керамічними, трубчастими, галогенними, суцільними.

Ремонт вручений панелі електричної

Якщо іскра жовта або помаранчева, електронні елементи в запальник несправні і не можуть запалити газ. Чи не вдавлюють в відсік пальника при усуненні проблем із запалюванням пальника або ви ризикуєте спалення.

 • Бутан камін запальничка Викрутка або гайка.
 • Ігнорують іскри повинні бути майже білого кольору з синім відтінком.
 • Отримайте новий запальник на основі марки і моделі печі.
 • Зверніться до інструкцій по установці і процедурам установки воспламенителя.

Керамічна плита є одним з найбільш популярних варіантів для поверхонь варильних панелей.


Фото - будова конфорок

 1. Керамічні конфорки представлені у вигляді трубки, тому вони можуть використовуватися для будь-яких електроплит та предметiв особистого вжитку дуже просто провести самому. Спіраль укладається в отвір в плиті і закріплюється за допомогою спеціальних деталей. Зараз все частіше використовується склокераміка, яка більш доступна і довговічна, крім того, вона піддається миття;
 2. Галогенні конфорки вважаються економними, вони працюють за рахунок галогенних ламп з відбивачами. Ці освітлювальні пристрої встановлені в різних ділянках вручений поверхні і забезпечують швидке нагрівання і невелика витрата електричної енергії;
 3. У старих вітчизняних плитках (Мрія, ЗВИ та інші) часто встановлювалися чавунні спіральні Тени. Вони повільно нагрівалися, але після відключення дуже довго віддавали тепло. Окремо потрібно відзначити їх довговічність і стійкість до вологи і впливу високих температур;
 4. Трубчаста спіраль виконана з порожнистої труби. При нагріванні вона не тільки віддає тепло, але і сприяє циркуляції теплого повітря всередині себе, що дозволяє підвищити ефективність роботи приладу. Цей тип конфорок найскладніше відремонтувати самому.

Для харчування плити використовується силовий провід, який підключається до всіх конфорок. Крім цього, вони з'єднуються також з регуляторами і термостатами, які виступають в якості системи безпеки приладу. Після включення провід починає передавати енергію на ТЕН, який необхідний для приготування їжі. Контролювати рівень нагріву і конфорку потрібно за допомогою відповідної ручки. У багатьох побутових плит Ardo (Ардо), Indesit (Індезіт), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі) та інших крім цих приладів вбудовані також таймери і сигналізатори. Вони допомагають контролювати час приготування їжі.


Фото - сучасна плита з галогеновими лампами і сенсором

На відміну від газових, електроплити вважаються досить безпечними в повсякденному використанні. Їх ремонт і обслуговування можна легко виконувати самостійно, а по довговічності вони значно краще, ніж газові моделі. Зокрема, це тому, що їх можна чистити в домашніх умови, а не чекати приходу фахівця.

Типові несправності:

 1. При роботі з'являється запах горілого. Якщо турбує запах горілої їжі, то ремонт не потрібен, потрібно прочистити поверхню готування. Якщо ж смердить пластмасою або гумою, то потрібно терміново викликати електрика;
 2. Конфорка не гріє. Причина може полягати у відсутності напруги, проблеми спіралі або керуючої рукоятки. Буде потрібно ремонт конфорки або її проводу;
 3. Чи не налаштовується температура нагріву. Тут однозначно потрібно ремонт перемикача режимів;
 4. Конфорка не гріється. Часта проблема настільних і стаціонарних плит в тому, що у них тріскаються спіралі. Вони можуть зруйнуватися в результаті удару або від різкого перепаду температур (наприклад, спіраль нагрілася, а на неї випадково потрапила холодна вода). Саме в цьому полягає причина відсутності нагріву конфорки або нерівномірного обігріву їжі. Самостійний ремонт спіралі дуже легко провести без допомоги майстра - хащ всього її просто потрібно замінити;
 5. Погана робота духовки. Швидше за все, проблема криється також у поломці спіралі.

Відразу потрібно зазначити, що фірмовий сервіс не візьметься виконувати гарантійний ремонт після стороннього втручання. Тому якщо у Вас немає подібного досвіду, то краще відразу звернутися в спеціалізовані майстерні.

розбирання плити

Перед тим, як починати ремонтувати пристрій, потрібно розібрати корпус і дістатися до основних елементів. Залежно від конструкції, на панелі або на задній стінці електроплити Ariston (Арістон), Beko (Беко), Bosch (Бош) та інших можуть розташовуватися з'єднання. Їх потрібно акуратно відкрутити і зняти. Стіл прикріплений за допомогою чотирьох гвинтів, якщо їх зняти, то панелі можна буде підняти і прибрати в сторону.

Ви побачите дроти, які підходять до конфорці - це кабелю живлення і перемикачів. Вони обов'язково знімаються, т. К. В іншому випадку, подальша розбирання буде неможлива. Схема зняття конфорок має наступний вигляд:

 1. Спочатку відвертається притискна гайка заземлення;
 2. Вона акуратно знімається;
 3. Під заземленням може перебувати кільце або скоба, які служать для максимально щільного притиснення деталі до основи;
 4. Конфорка може встановлюватися як на різьблення, так і просто вставлятися в отвір. Вам потрібно в залежності від її конструкції, змастити різьбовій елемент маслом і вивернути деталь з корпусу або просто підчепити її плоскою викруткою і дістати.

Після Вам відкриється доступ до внутрішніх з'єднань пристрою. Потрібно відзначити, що основні елементи вручений поверхні розташовані безпосередньо під нею, нижче (на днище, під ним, на задній стінці) розташовані запчастини духової шафи.


Фото - панель

ремонт

Розглянемо, як проводиться чистка керамічних конфорок фірми Hansa (Ханса), Gorenje (Горіння), AEG та інших. Обов'язково потрібно відключити прилад з мережі, інакше Вас може вдарити струмом. Вологою ганчіркою потрібно намочити бруд на поверхні конфорки і почекати кілька хвилин, після цього губкою або м'якою щіткою акуратно зчистити наріст. Ні в якому разі не можна використовувати металевий йоржик, інакше можна пошкодити цілісність спіралі і порошкового напилення.


Фото - чистка

Покрокова інструкція, як проводиться заміна або ремонт перемикача у побутових електроплит:


Що робити, якщо тріснула спіраль:

 1. Вимкніть електроплитку з мережі. У більшості випадків, ремонт спіралі недоцільний, тому її потрібно буде замінити;
 2. Зніміть верхню плиту;
 3. Під нею знаходиться або отвір для керамічних ТЕНів, або поглиблення для суцільних чавунних або галогенних;
 4. Вам потрібно дуже обережно підчепити деталь і вийняти її. Попередньо від'єднайте контакти від перемикача і провід живлення;
 5. За аналогічною схемою встановіть спіраль на заміну.


Попередньо від'єднайте контакти від перемикача і провід живлення;  За аналогічною схемою встановіть спіраль на заміну

Фото - конфорки для електроплит

Відео: заміна конфорок на електроплиті

огляд цін

Вартість ремонту електроплит залежить від проблеми і марки пристрою. Розглянемо ціни на ремонт перемикача в різних містах Росії і країн СНД:

При виклику ремонтна служба проведе діагностику і ремонт на дому, або вивезе електроплиту в свій офіс.

Новости