• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Посуд для індукційних плит - сковороди і каструлі, які їй підходять.

Збережіть статтю для себе або поділіться нею в улюблених соц.сетях:

Посуд для індукційних плит - сковороди і каструлі, які їй підходять Посуд для індукційних плит - сковороди і каструлі, які їй підходять.

Ну ось ми і дісталися до посуду. У попередній статті ми вибирали індукційну плиту для кухні:

Як вибрати індукційну плиту?

У цій статті я докладніше розгляну питання про те, що ж робити з посудом. Так як багатьох саме метушня з новими каструлями і сковорідками зупиняє від покупки. Насправді все простіше, ніж вам здається, і я покажу це на практиці і власної посуді і своїх заморочках.

Посуд, що підходить для такої плити

Як я вже згадувала в попередніх статтях, індукційна варильна поверхня реагує тільки посуд з металевим дном. А значить, що у такого дна повинні бути феромагнітні властивості. Звичайно ж пробувала включити плиту зі звичайною каструлею, і логічно, що плита не працювала.

З приводу матеріалів, з яких виготовлена ​​така посуд. Матеріали, насправді можуть бути різними. А не тільки ті, які звикли згадувати в стандартних статтях більшість сайтів. Найголовніше - це дно. Яке нам також радять перевіряти магнітиком. Насправді, такі рухи тіла з магнітом зовсім ні до чого. Так як виробники посуду ставлять позначку, про те, що вона підходить для індукційної поверхні плити.

Як купити потрібну посуд?

Як ви розумієте, все просто. Йдете в магазин, якщо не лінь, перевертаєте дно сподобалася посуду і шукайте там знак, що позначає індукцію. Цей значок може виглядати як петлі або як зигзаги. Дивимося фото:

Замість знака може бути напис типу Induction. Багато виробників, наприклад той же Тефаль, на упаковці пише великими літерами це слово. На зовнішній вигляд зазвичай такі сковороди і каструлі виглядають могутніше, ніж звичайні.

Якщо зовсім лінь або складно розібратися самому, просто просимо консультанта в магазині показати потрібну посуд. Консультант теж людина і має властивість помилятися, тому перед покупкою знову ж розглядаємо дно і переконуємося в тому, що воно має якісь позначення. Після покупки зберігаємо чеки і не викидаємо їх, поки не випробуємо новий посуд на плиті.

Так виглядає зворотна сторона на моїй посуді:

Про ціни на посуд для індукційних плит.

Як ви здогадуєтеся, вартість такого посуду вище мало не в два рази, ніж звичайної. Але! По - перше, ви купуєте її один раз. А ось друге, за якістю вона краща за звичайну посуду.

Як заощадити на посуді?

Для того, щоб не витрачати багато грошей за раз, можна купити посудний мінімум. Для кожного він свій. На своєму прикладі і своєї посуді я покажу, як можна зробити оптимальний вибір. Що відразу купила я:

- 1 велика каструля для супів, макаронів і пельменів на 4 літри (можна було і на 3 літри взяти, але ми супи любимо, варимо багато)

- 1 маленька каструля для варіння каш, яєць і для розігрівання їжі невеликими порціями

- 1 велика глибока сковорода для приготування плову, рису, гречки, м'яса.

- 1 середня сковорода для смаження і розігрівання їжі

- 1 маленька сковорода для підігріву їжі, для приготування яєчні.

Маленьку сковороду я докуповувала вже пізніше, просто побачила її зі знижкою і не пошкодувала, що взяла, так як яєчню на сніданок найпростіше робити в ній.

Отже, дивимося на фото:

Отже, дивимося на фото:

Ось такий набір спеціального посуду у мене і вийшов. До речі про наборах. Набори зазвичай за ціною дорожче, ніж якщо купувати окремо просто тому, що там буває багато зайвого, що ні пригождается. Хоча як подивитися. Припустимо в наборі йде 3 каструлі. Маленька, середня і велика. У мене середній каструлі немає. І іноді хочеться, щоб була. А з іншого боку, можна і без неї обійтися. Тому вирішувати вам.

Що, якщо витрачатися на посуд не хочеться?

Все просто. Вам просто потрібно купити адаптер-перехідник для індукційної варильної поверхні. Його зараз можна знайти в інтернет-магазинах. Коштує таке диво техніки в районі 1000 рублів, в залежності від виробника. Сама ним не користувалася, якщо у вас є досвід його застосування, поділіться своїми відгуками в коментарях. Дуже цікаво. Хоча сама подумую про його купівлю, так би мовити на всякий випадок, хіба мало. Є пара каструль зі звичайним дном. Не знаю, на скільки зручно їм користуватися, але на перших порах, вам цього вистачить. А потім можна буде потихеньку докуповувати потрібну посудку. Детальніше про адаптер тут:

Перехідник для індукційної плити

На що звернути увагу

Може бути проблема знайти чайник або туркові для індукційної плити, ковші і іншу, менш популярну начиння. Наприклад я довго шукала ківш, для того, щоб варити в ньому кашу або розігрівати молоко. Коли знайшла - вже передумала купувати. Знайти турку так і не змогла і взагалі передумала купувати, тому, що начиталася відгуків в інтернеті, про те, що навіть якщо у турки «правильне дно», вона може не працювати, так як індукційна плита не буде реагувати на дуже маленький діаметр дна турки . При покупці посуду звертайте увагу, щоб вона відповідала розмірам конфорок.

Як купити потрібну посуд?
Як заощадити на посуді?
Що, якщо витрачатися на посуд не хочеться?
Новости