• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Поради щодо вибору електричної варильної панелі: тип конфорок, матеріал, функції

 1. Як вибрати варильну електричну поверхню
 2. Принцип дії електричних моделей
 3. Залежні і незалежні поверхні: в чому різниця?
 4. незалежні
 5. Зовсім
 6. Який матеріал краще?
 7. Нержавіюча сталь
 8. емаль
 9. склокераміка
 10. типи конфорок
 11. Панель з чавунними конфорками
 12. рапідние конфорки
 13. Варильна поверхня з Hi-Light конфорками
 14. Панель з галогенними конфорками
 15. індукційні поверхні
 16. енергозбереження
 17. Переваги електричних варильних панелей Korting
 18. автоматика закипання
 19. Захист від дітей
 20. таймер виключення
 21. Індикація залишкового тепла
 22. Сучасний дизайн

16.11.2017

Все більше вітчизняних користувачів віддає перевагу електричним варильних панелей, а не газовим, незважаючи на те, що газ дешевше електрики Все більше вітчизняних користувачів віддає перевагу електричним варильних панелей, а не газовим, незважаючи на те, що газ дешевше електрики. Пояснити це неважко, оскільки техніка володіє великою кількістю режимів і функцій, виглядає стильно в сучасному інтер'єрі.

Однак далеко не всі господині, які вирішили замінити прослужив їм вірою і правдою газовий прилад на електричний, знають, як вибирати техніку. Сподіваємося, ця стаття допоможе їм, а також іншим покупцям придбати техніку своєї мрії.

Як вибрати варильну електричну поверхню

Правильний вибір неможливий без ознайомлення з можливостями обладнання, тому він повинен бути заснований хоча б на мінімальному знанні технічних характеристик. Почати слід з спроби визначитися, скільки конфорок вам потрібно, від цього будуть залежати і розміри варильної панелі.

Якщо ви холостяк, проживаєте один, а приготування для вас не є творчим процесом, цілком достатньо придбати двоконфорочна модель. Таке електричний пристрій буде чудово справлятися зі своїми завданнями, не займаючи при цьому багато місця на кухні. Для сім'ї з трьох-чотирьох чоловік цілком підійде стандартна модель на 4 конфорки. Вона дозволяє одночасно готувати кілька страв і зручно розміщується на середній за розмірами кухні. Є в асортименті багатьох виробників і пятіконфорочние електричні варильні поверхні. Наявність п'ятої зони нагріву зазвичай дуже виручає, коли необхідно швидко нагодувати велику сім'ю, або ось-ось повинні нагрянути гості.

Якщо ви не використовуєте духову шафу, вам потрібно незалежний пристрій, яке можна встановити в будь-якому місці. Залежна техніка працює тільки в тандемі з духовкою. Вибираючи електричну плиту, слід звертати увагу на матеріал. Від цього залежить не тільки те, наскільки гармонійно техніка впишеться в інтер'єр, але і її довговічність.

Електричні прилади для приготування страв можуть мати механічне або сенсорне керування. Це впливає не тільки на зручність вибору режимів, а й на дизайн обладнання. Далеко не всі користувачі, навіть у яких вже була електрична панель, мають уявлення про конструкцію конфорок. Такі знання не будуть зайвими, адже від виду вогнищ нагрівання залежить швидкість готування та енергоефективність пристрою. Щоб кожен раз не псувати собі настрій при оплаті рахунків за електроенергію, слід вибирати економічний прилад.

Принцип дії електричних моделей

Щоб зробити правильний вибір вручений панелі, особливо це стосується виду конфорок, необхідно мати базове розуміння того, як працює техніка. Незалежно від марки і моделі принцип роботи всіх поверхонь для готування приблизно однаковий.

Якщо не вникати в тонкощі, пов'язані з фізикою, описати дію пристрою можна в декількох словах. При включенні приладу через ТЕН проходить електричний струм, який доводить агрегат до певної температури, нагрівач у свою чергу передає тепло поверхні, і вона впливає на дно посуду.

Температурний режим вибирається за допомогою механічних регуляторів або сенсорних кнопок. Поруч з керуючою панеллю зазвичай розташовується пара індикаторів, які сповіщають про те, включена або виключена техніка. Принцип роботи індукційної варильної поверхні, яка також стосується електрообладнання, відрізняється від класичних електричних моделей. Про це мова піде нижче, а в цьому розділі коротко зупинимося на тому, як правильно підключити пристрій.

По-перше, для підключення варильної панелі потрібна окрема розетка із заземленням не менше 25 Ампер. Проводка повинна бути мідною і трижильний, мати розтин не менше 4 мм. Перед тим як безпосередньо зайнятися підключенням, слід встановити пристрій захисного відключення (УЗО) і автомат, а корпус приладу повинен бути заземлений.

Залежні і незалежні поверхні: в чому різниця?

У загальних рекомендаціях щодо вибору електричної варильної поверхні вже згадувалося, що техніка буває автономної і з'єднаної з духовою шафою. Цілком логічно, що перший тип обладнання називається незалежним, другий - залежним. Більш детально розглянемо кожен з них.

незалежні

Автономні варильні панелі купуються без оглядки на іншу побутову техніку, враховувати доведеться лише дизайн, для гармонійного поєднання з уже встановленими на кухні приладами. Незалежну поверхню можна встановити в будь-якому зручному місці, не турбуючись про те, чи поміститься духовка. Якщо немає потреби, духову шафу можна зовсім не купувати, а ось про витяжці подумати доведеться. Купуючи незалежну техніку слід потурбуватися про те, щоб вище неї було місце для витяжного пристрою, ширина якого не повинна бути менше конфорка.

Зовсім

Прилад такого типу без духової шафи працювати не буде. Загальна панель управління знаходиться або на духовці, або на варильної поверхні, пристрої зв'язані між собою електричною проводкою. Придбання подібного тандему буде виправданим, якщо є впевненість, що господарстві дійсно необхідні і той, і інший апарат. Якщо сумніваєтеся, краще купити незалежний прилад, а придбання духової шафи відкласти на потім.

Ведення господарства без духовки покаже, чи потрібна вона, чи без неї можна обійтися. Якщо все ж відчуєте гостру необхідність в запіканні, замовити прилад ви можете в будь-який момент - асортимент дозволяє вибрати незалежний пристрій, яке буде органічно виглядати з уже наявною варильною поверхнею.

Який матеріал краще?

Зовнішній вигляд, зручність в експлуатації та догляді, а також довговічність техніки багато в чому залежить від того, з якого матеріалу вона зроблена. За цим критерієм на ринку представлено три види електропанелі для готування:

 • емальовані;
 • з нержавіючої сталі;
 • стеклокерамические.

Розглянемо переваги і недоліки кожного з них.

Нержавіюча сталь

Нержавійка має чудові естетичні та експлуатаційні характеристики. Варильні електричні поверхні з нержавіючої сталі чудово вписуються в сучасний кухонний інтер'єр, зробивши основний акцент на себе увагу або гармонійно зливаючись з меблюванням. Нержавійка стійко витримує температурні перепади і не боїться ударів. Навіть якщо важка каструля або сковорідка з висоти впаде на прилад, з ним нічого не трапиться.

Техніка з нержавіючої сталі буде завжди бездоганно виглядати, якщо за нею постійно доглядати. Відбитки пальців на глянцевому поверхні добре видно, сліди залишає і потрапила на неї вода. Робочу зону необхідно щодня витирати, а ще краще купити спеціальну поліроль, яка допоможе усунути непотрібні плями, якщо вони все-таки з'являться.

Колючо-ріжучі предмети тримати від вручений панелі з нержавіючої сталі необхідно подалі - будь-який вплив може привести до появи непереборних подряпин.

емаль

Емальовані електричні прилади для готування є найбільш бюджетними. Однак не тільки з цієї причини вони все ще користуються достатнім попитом. Варильні поверхні з емалі мають широку колірну палітру і високі експлуатаційні показники. Вони байдужі як до високої, так і низької температури, не бояться гострих предметів, легко встановлюються.

До недоліків емальованих приладів слід віднести боязнь ударів. Важкий предмет, що впав на поверхню, може привести до утворення тріщин. Не так просто очищається зона готування і від засохлих жиру і бруду, проте сучасна хімія здатна впоратися з цією проблемою.

склокераміка

Склокерамічні огляди нових є найпопулярнішими і неспроста. Глянцевий, ідеально рівна поверхня приладів радує око, а комфорт при експлуатації і легкий догляд лише додає плюсів такої техніки.

Конфорки пристроїв зі склокераміки швидко нагріваються, що дозволяє за лічені хвилини закип'ятити воду або нагріти до потрібної температури інгредієнти. Остигають елементи при цьому повільно, завдяки чому закінчити підготовку можна вже на вимкненому приладі. Околоконфорочная поверхня залишається завжди холодної, можна не побоюватися отримати опік. Догляд за склокерамікою нескладний. Пролилася рідина легко видаляється без миючих засобів, а засохлі забруднення усуваються металевим скребком.

Тепер про недоліки, точніше, особливості склокерамічних панелей. Вони бояться рідин, що містять цукор, який, вступаючи в реакцію, може привести до утворення раковин. Розлитий цукровий сироп необхідно негайно видалити з поверхні, ретельно вимивши ділянку водою. Берегти техніку також слід від занадто холодної води, яка може привести до тріщин.

типи конфорок

Від конструкції вогнищ нагрівання залежить їх потужність, отже, і ККД конфорки. Тип конфорок багато в чому визначає модель самого приладу - в склокераміку чавунні деталі не встановлюються, а для емальованих і виготовлених з нержавіючої сталі пристроїв вони вважаються «рідними».

Панель з чавунними конфорками

Чавун - твердий і довговічний матеріал з хорошою теплопровідністю. Саме цим пояснюється його використання для виготовлення конфорок. Чавунні млинці, встановлені в виручених панелях, можуть служити десятиліттями, і навіть якщо техніка ламається, то точно не через них. Зазвичай згодом виходить з ладу проводка або інші електричні компоненти, а чавунні конфорки, складається таке враження, вічні.

Однак цей сплав має свої недоліки, про які необхідно пам'ятати при виборі електричного обладнання. Чавунні конфорки дуже довго нагріваються, що економії електроенергії не сприяє. ККД обладнання також не найвищий, так як близько 30% тепла розсіюється в повітрі.

Ще одним мінусом таких конфорок є їх обмежена площа, а якщо ви вирішили поставити на один з осередків нагрівання об'ємну каструлю, вона може перевернутися.

рапідние конфорки

Цей вид нагрівальних елементів (як і тих, мова про які піде нижче) використовується в електричних варильних панелях, виконаних зі склокераміки. У конструкції рапідних конфорок є розжарюється спіраль високого опору, вони здатні нагрітися за 10-12 секунд, а остигають досить повільно, що дозволяє використовувати залишкове тепло для закінчення готування або підтримки страв в теплому вигляді.

Варильна поверхня з Hi-Light конфорками

Конструкція цих нагрівальних елементів відрізняється від попередньої. Hi-Light конфорки містять нагрівач стрічкового типу, завдяки якому розігріваються за 5-6 секунд. Забезпечується рівномірна температура по всій ділянці, призначеному для установки посуду.

Панель з галогенними конфорками

У конструкції цього типу нагрівальних елементів, крім спіралі, присутній кварцова трубка з буферним газом. Галогенні конфорки нагріваються миттєво, приблизно за одну секунду, однак випромінювачі швидко виходять з ладу і вимагають заміни.

індукційні поверхні

Це особливий тип електричних варильних панелей, що відрізняється від стандартного устаткування принципом подачі тепла. Дно посуду, встановленої на конфорку індукційної поверхні нагрівається безпосередньо від Тена, минаючи склокерамічне покриття, яке залишається холодним. Принцип роботи приладів заснований на явищі електромагнітної індукції, коли нагрів відбувається за допомогою магнітного поля високої частоти, що генерується котушкою.

Індукційні прилади безпечні і швидко нагріваються. До недоліків можна віднести високу вартість техніки і необхідність купувати спеціальний посуд.

енергозбереження

Чим могутніше обладнання, тим більше воно споживає електроенергії. При виборі варильної панелі слід керуватися принципом «золотої середини». Для комфортної готування цілком достатньо приладу з однієї потужної конфоркою на 3 кВт, двома середніми - по 1,5 кВт і однієї з невисокою потужністю - 0,4-0,5 кВт.

Переваги електричних варильних панелей Korting

Великий вплив на свідомість споживачів надає марка побутової техніки. Не дивно, що багато користувачів вибирають огляди нових Korting, адже це світовий бренд з майже 130-річною історією. За час існування компанія виробила культуру виробництва обладнання для будинку, в основі якої лежить принцип задоволення бажань клієнтів.

Цього неможливо було б досягти, якщо б побутова техніка не була найвищої якості. Електричні варильні поверхні кортинги виробляються за передовими технологіями, з використанням сучасного обладнання, надійних матеріалів і комплектуючих. Це перша умова високої якості. Друге полягає в тому, що кожна модель перевіряється на всіх етапах складання, після чого багаторазово тестується і лише після цього надходить до кінцевого споживача. По-третє, розробкою варильних панелей займаються талановиті конструктори і дизайнери Korting.

автоматика закипання

Ця корисна функція полягає в тому, що конфорка автоматично перекладається на інтенсивний нагрів, після чого повертається до попередньо встановленою потужності. Автоматика закипання реалізована в просунутих електричних варильних панелях Кортинги і дозволяє швидко довести страву до потрібної температури.

Захист від дітей

Програма блокує кнопки панелі управління, завдяки чому дитина не зможе самостійно включити пристрій.

таймер виключення

Ця корисна функція дозволяє виставити час готування, після закінчення якого варильна поверхня припиняє свою роботу.

Індикація залишкового тепла

На електричних приладах Korting є індикатори, які сигналізують про те, що конфорка ще гаряча і її можна використовувати після виключення.

Сучасний дизайн

Варильні панелі Korting виглядають стильно, завдяки чому гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр. Залежно від особистих переваг, користувач без праці може вибрати пристрій для хай-тек, модерн або лофт стилю, кантрі, ретро або класичного.

Замовляючи електричні варильні поверхні Korting в нашому інтернет-магазині , Ви можете розраховувати на доставку техніки в будь-який населений пункт Росії. На все обладнання німецького бренду надається гарантія від виробника. Каталог регулярно поповнюється новинками - не пропустіть.


Залежні і незалежні поверхні: в чому різниця?
Який матеріал краще?
Новости