• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Купити варильну панель SIEMENS

Siemens пропонує різноманітний вибір варильних панелей. Індукційні, газові, електричні або доміно будь-яке Ваше бажання втілено в виручених панелях Siemens. Всі варильні панелі використовується як незалежний прилад.

З склокерамічними варильні панелями готувати одне задоволення завдяки швидкому нагріву і точним налаштуванням. Інноваційні технології в управлінні від Siemens розуміють Вас від одного дотику. Легким рухом або проведенням по вручений панелі подано інформацію про зміну або вимкнути плиту. Зручність при чищенні таких варильні поверхні в тому що немає перемикачів або кнопок.

З сімнадцятьма режимами потужності Ви завжди зможете вибрати потрібну температуру.Еслі у вас є необхідність терміново протерти поверхню є функція тимчасове блокування панелі управління, натиснувши на цю функцію управління блокується на 20 секунд.

Індукційні варильні панелі вважаються найбільш економічними, так як тепло утворюється на дні посуду. Задовольнять Ваші будь-які потреби варильні панелі Domino. Вони можуть комбінуватися газовими панелями, індукційної або грилем. Спеціальні сполучні планки гарантують цілісний зовнішній вигляд на Вашій кухні.

Безпека під час експлуатації в побутових приладах є важливим аспектом від Siemens. Наші варильні панелі оснащені спеціальними функціями безпеки такі як функція «Блокування від дітей», захисна решітка, індикатор залишкового тепла, термоелектрична захист від витоку газу. Хочете готувати на газовій або електричній поверхні або облаштувати кухонний острів Siemens запропонує оптимальну варильну поверхню яка задовольнить Ваші бажання.


Що відносяться до даної статті

Новости