• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Інструкція по експлуатації індукційної плити (вручений панелі).

Збережіть статтю для себе або поділіться нею в улюблених соц.сетях:

Інструкція по експлуатації індукційної плити (вручений панелі) Інструкція по експлуатації індукційної плити (вручений панелі).

Індукційні плити - найсучасніший варіант техніки для приготування їжі на кухні. Треба вміти правильно поводитися з індукційної плитою, щоб вона прослужила вірну та тривалу службу. Багато інформації буде тільки на початковому етапі, потім дружба господині і плити складеться сама собою. Отже, в цій статті - експлуатація, вибір посуду і правильний догляд за плитою.

Включення і основи експлуатації

Перед тим, як починати знайомитися з роботою плити, треба прибрати з неї клей, який міг залишитися від виробництва. Для цього використовуються спеціальні миючі речовини, які не містять абразивів. У перші години роботи пристрою багато хто скаржиться на запах паленої гуми, але хвилюватися не варто. Запах незабаром пройде сам собою.

Отже, плита підключена до джерела живлення, після чого вона видасть короткий звуковий сигнал. Він вказує на те, що процес підключення йде вірно і плиту можна включати. Якщо затримати палець на кнопках "+" і "-", то можна змінити рівень потужності і змінити настройки таймера.

Включення виручених зон

Кожну зону індукційною поверхнею поверхні треба включати окремими кнопками, також є окремий регулятор потужності. Як правило, потужність можна встановлювати від 0 до 9. Для включення потрібно конфорки, треба натиснути відповідну кнопку і налаштувати потужність. В інструкції можна знайти, яка потужність підходить для конкретного процесу в приготуванні їжі. Наприклад, на 1-3 підтримується теплота, але процес готування призупиняється. 7-9 рівень підходить для бийстрешего закипання води, 5-6 - ідеальні для гасіння.

Практичні поради: вибір посуду

Для індукційних плит треба використовувати спеціальний посуд, яка виготовлена ​​з феромагнітного матеріал. Це обумовлено принципом роботи пристрою. Індукційна котушка передає тепло відразу посуді, сама поверхня конфорки при цьому не нагрівається. Якщо ж не хочеться купувати набір нового посуду, то можна купити спеціальний адаптер в формі диска (1000-5000 рублів, залежно від виробника). Він встановлюється на конфорку і отримує тепло від індукційної котушки. Далі тепло він може передавати будь-якому посуді, хоч скляній, хоч алюмінієвої.

Цікаво! Перевірити, чи підходить посуд для приготування їжі на плиті даного виду допоможе звичайний магніт. Треба піднести його в посуді, і він повинен спрацювати. До відповідним варіантам для такої плити належить чавунний посуд, сталева або емальований.

Для приготування їжі треба використовувати посуд з товстим дном, яка буде щільно прилягати до конфорці. Іноді в холодному стані дно трохи увігнуте, але при нагріванні воно щільно лягає на конфорку. Не рекомендується використовувати каструлі і сковорідки, в яких раніше готували на газовій плиті.

Детальніше про посуд для індукційних плит

Особливості догляду та чищення

Більшість виробників випускають панелі цього типу з традиційним склокерамічним покриттям. Щоб забезпечити відмінний зовнішній вигляд плиті і правильний догляд, необхідно дотримуватися таких правил:

- Для чищення плити повинна бути окрема губка без жиру, скупчення миючих речовин;

- Забруднення можна видаляти за допомогою спеціальних засобів для догляду за склокерамічною поверхнею. На відміну від інших засобів вони створюють на поверхні тонку силіконову плівку, що захищає від забруднень;

- Якщо під рукою немає спеціального засобу для догляду за склокерамікою, можна використовувати гель або крем. Ні в якому разі не мити поверхню порошком (залишить подряпини), засобом для миття посуду (залишить жирні розлучення);

- Після того, як нанесене засіб змито водою, треба витерти поверхню насухо м'якою тканиною;

- Так як поверхня сильно не нагрівається, тому, що тепло передається відразу на посуд, то краплі жиру і інших рідин, не в'їдаються в склокераміку. За рахунок цього процес чищення здійснювати набагато легше;

- Не слід наливати засіб для чищення на саму поверхню. Треба змочити в ньому губку і вже з неї наносити на плиту;

Важливо! Серйозний ворог склокераміки - це цукор. Якщо він потрапив на плиту, то слід змахнути його, а потім протерти це місце засобом по догляду. Якщо потрапив сироп або варення, то треба видалити пляму теплою водою, потім м'яким скребком, а потім пройтися спеціальним засобом для чищення.

Новости