• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ідея 74 - інтернет магазин> Мвідео

<<< Сервісні центри

Сервісний центр інтернет-магазину "М відео" Датою створення М.відео-сервіс можна вважати 1 листопада 1993 року, коли магазином, які торгують імпортної побутової технікою (згодом виросли в компанію М.відео) був створений сервісний центр по ремонту техніки, яка не пройшла передпродажну підготовку, а також повернуту клієнтами в зв'язку з її поломкою.

Обслуговуються марки: BBR, BORK, GORENJE, PHILIPS, ZELMER, SHARP, BIMATEK, SAMSUNG, LG, HYUNDAI, MYSTERY, JVC, ERISSON, VITEK, ZANUSSI та інші.

Послуги з установки: Установка і підключення сушильних машин, Установка і подключенік електричних і газових плит, Установка водонагрівачів, Установка і підключення пральних машин, Установка і підключення кондиціонерів, Установка і підключення холодильників, Установка і настройка телевізорів.

Ремонт: Ремонт пральних і посудомоечнийх машин, водонагрівачів, встрявати техніки і електроплит, ремонт холодильників і морозильників, ремонт телевізорів, аудіо-відео апаратури, комп'ютерів, ремонт свч-печей, пилососів, прасок та іншої дрібнопобутової техніки.

Контакти: г.Челябинск, пр. Перемоги, д.302, (351) 264-00-84, (351) 741-01-51


<<< Сервісні центри   Сервісний центр інтернет-магазину М відео Датою створення М

Новости