• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Хмарно індукція

 1. Індукція для всіх
 2. Індукція без кордонів
 3. Високі технології на кухні
 4. Хто на новенького?
 5. У компактному форматі
 6. Простір для дизайнера
 7. Патентне бюро

22.02.2012

Індукційні варильні панелі сьогодні вже не є екзотикою, а працюють на безлічі кухонь. Той факт, що на індукційній конфорці тепло утворюється безпосередньо в дні посуду, а сама конфорка нагрівається не більше, ніж посуд, робить такі плити безпечними, приготування - швидшим, а витрати електроенергії - мінімальними в порівнянні з іншими способами нагрівання. ККД індукційної плити - не менше 90%, газової - приблизно 60%, електричної - близько 50%. Як то кажуть, відчуйте різницю!

Однак слова «суцільна індукція», винесені в заголовок, означають не тільки те, що індукційні плити і варильні поверхні зустрічаються часто-густо. Розвиток технології індукційного нагріву привело до появи в останні роки моделей, в яких посуд вже не обов'язково ставити в строго певну зону нагріву - її межі розширюються на всю поверхню. Як це досягається, і що ще вміють сучасні індукційні прилади - про це ви дізнаєтеся з нашого огляду.

Індукція для всіх

Мабуть, сьогодні важко назвати виробника побутової техніки, в асортименті якого не було індукційної варильної поверхні. У лінійці BEKO це модель HII 64400 T з чотирма зонами нагрівання, кожна з яких оснащена функцією Booster і індикаторами залишкового тепла.

BEKO HII 64400 T

У моделі є цифровий дисплей і таймер. На сторожі безпеки користувача стоять система автовідключення, блокування від випадкового натискання і захист від переливу рідини на плиту.

У 2011 році індукційні варильні поверхні з'явилися і у вітчизняних виробників. Пензенское ПО ЕОТ випустило модель Electronicsdeluxe 595204.00 еві з чотирма індукційними конфорками загальною потужністю 7,2 кВт, для кожної з яких передбачена функція інтенсивного нагріву Booster.

Electronicsdeluxe 595204.00 еві

Модель має електронне сенсорне управління з функцією блокування, таймер, індикатор залишкового тепла, а також функції автоматичного відключення і виявлення посуду.

У колекції Hotpoint-Ariston звертає на себе увагу нова лінійка вбудованої техніки Luce, де, звичайно ж, є і індукційні варильні поверхні. Ці моделі, наприклад, KIO632CC, оснащені сучасною технологією сенсорного управління: чіткі і добре читаються кнопки, проста і логічна графіка забезпечують найбільш точне і зручне управління кожною зоною нагріву (зауважимо, що в модельному ряду Luce також є моделі зі слайдерне панеллю керування, яка дозволяє простим рухом руки встановити потрібну температуру нагрівання).

Hotpoint-Ariston KIO632CC

Функція Booster дозволяє швидко збільшити температуру в необхідній зоні нагріву (зона досягне максимальної температури всього за чотири хвилини, після чого функція автоматично вимкнеться і перейде до раніше заданого рівня). Кожна зона нагріву варильні поверхні Luce оснащена таймером, який дозволяє задати необхідний час нагрівання (від 1 до 99 хвилин), після закінчення якого вимикання конфорки відбудеться автоматично.

Цікаво, що функціонування вручений поверхні Luce є виборчим: магнітне поле активується тільки при контакті з металевим посудом діаметром більше 11 см і не включається при наявності предметів невеликого розміру, таких як столові прилади, забуті на поверхні.

Модель з трьома зонами нагрівання також оснащена індикаторами залишкового тепла, функціями автоматичного відключення зон нагріву і блокування панелі управління, а також акустичним сигналом, який подається в разі виявлення аномалій в роботі конфорка.

Чи може для варки поверхня запам'ятати потрібну господині температуру нагрівання каструлі або сковороди? Так, якщо це індукційна поверхня Bosch, наприклад, модель PIB651N14E. Наявна в ній функція регулювання постійної температури дозволяє після натискання сенсора записати в пам'ять точку закипання і далі підтримувати цю температуру. Тому вміст посуду не «втече» і не розвариться.

Bosch PIB651N14E

ромі того, для кожної зони нагріву передбачена функція PowerBoost, що дозволяє тимчасово на 50% підвищити її потужність. А за допомогою сенсорного управління DirectSelect можна не тільки встановити рівень потужності будь-якої з конфорок, а й активувати зону розширення овальної конфорки простим натисканням клавіші.

У лінійці вбудованої техніки Siemens представляє безперечний інтерес індукційна склокерамічна варильна панель Siemens EH675MV11E, чотири індукційні конфорки якої, мають розміри 19х20 см, можуть об'єднуватися в дві зони flexInduction.

Siemens EH675MV11E

Модель з сенсорним управлінням touchSlider виконана з урахуванням всіх сучасних вимог до економічності. Наприклад, є функція PowerManagement, яка обмежує споживання електроенергії тим максимальним рівнем, який задасть власник.

Економічність проявляється навіть в кількості рівнів потужності для кожної конфорки: їх ні багато ні мало, цілих 17! Будьте ласкаві точно визначитися з інтенсивністю нагрівання.

І, звичайно, у кожної конфорки є функція powerBoost, що дозволяє їй поділитися потужністю з сусідньої зоною нагріву, а також двопозиційний індикатор залишкового тепла, який вказує спочатку на неабияку його кількість (яке можна використовувати для підігріву чогось), і вже потім - на низькопотенційне тепло.

99 хвилин - це багато чи мало? Для приготування більшості страв цього цілком достатньо. Таймер відключення конфорок індукційної варильної поверхні Candy CI 640 C відміряє час до 99 хвилин, після чого звучить зумер. Але якщо навіть півтори години недостатньо, щоб реалізувати вашу кулінарну задумку - просто знову зазначити час. Зате завдяки автоматики відключення вам ніколи не доведеться згадувати, пішовши з дому - вимкнена плита?

Candy CI 640 C

Модель з сенсорним управлінням має п'ять мініатюрних дисплеїв: це сенсори регулювання чотирма індукційними конфорками (дев'ять ступенів нагріву для кожної), а також зона введення значень часу для таймера і блокування управління. Для всіх конфорок є індикатори залишкового тепла.

Індукція без кордонів

Моделі із суцільною індукційної поверхнею сьогодні увійшли в асортимент багатьох провідних виробників побутової техніки. Першою це зробила компанія Electrolux, випустивши на ринок варильні поверхні з системою Infinite, користувачеві яких вже не потрібно піклуватися про те, щоб помістити посуд в строго обмеженій зоні нагріву: Ви можете поставити її в будь-який кут конфорки, аби тільки вона покривала хрестик, нанесений в центрі зони нагріву - і страва буде нагріватися рівномірно. Це дозволяє одночасно готувати в каструлях великого діаметру або поставити овальні посудини відразу на дві зони нагріву.

Індукційна варильна поверхня EHD68210P виконана у фірмовому дизайні Bright і має чотири зони нагріву, позбавлені суворих обрисів. У всякому разі, ви не побачите їх кордонів на поверхні скла. Завдяки слайдерного управління One Touch ви маєте постійний доступ до кожної зоні нагріву і контролюєте потужність одночасно всіх зон. До речі, для всіх зон передбачені функції паузи (Stop & go) і Booster.

Electrolux EHD68210P

Інша цікава особливість моделі - пристрій Oко Timer, що дозволяє витрачати електроенергію найбільш ефективним чином. Воно відключає харчування в певний момент, незадовго до заданого вами часу завершення роботи, щоб в останні хвилини використовувати для приготування залишковим теплом конфорки поверхні.

Немає нічого дивного, що технологія суцільний індукційної поверхні знайшла застосування і в самому верхньому сегменті ринку. Торгова марка Gaggenau, що також належить німецькому концерну BSH, включила в свою лінійку плиту CX 480 з такою поверхнею, забезпечивши її користувачам безмежний комфорт в приготуванні їжі

Gaggenau CX 480

Модель дозволяє вільно розташовувати і пересувати посуд будь-яких розмірів і форм по всій своїй площі, одночасно використовуючи до чотирьох каструль або сковорідок. Варильна панель автоматично розпізнає наявність посуду і нагріває тільки ту частину поверхні, де вона стоїть. При переміщенні посуду визначається її нове місце розташування, де автоматично починається нагрів.

Секрет простий: під склом знаходяться 48 мікроіндукторов, щільно розташованих в шаховому порядку. Така конструкція перетворює площа вручений поверхні в єдину велику зону для приготування їжі.

Управління панеллю здійснюється за допомогою великого сенсорного рідкокристалічного дисплея, що відображає форму, розмір і положення посуду. Для вибору місця або для установки інтенсивності нагріву досить злегка доторкнутися пальцем до дисплея.

Чи знаєте ви, що історія бренду De Dietrich налічує вже кілька століть? Все почалося з невеликою кузні Жана Дітріха, яка згодом виросла в справжню промислову імперію. І, між іншим, саме під маркою De Dietrich була випущена перша індукційна панель для приватних кухонь.

Сьогодні гордістю De Dietrich є індукційна варильна панель Le Piano DTIMC1000C шириною 93 см. Le Piano - це результат п'яти років роботи відділу розробок компанії De Dietrich, в результаті якої було отримано 10 патентів і сказано нове слово в техніці для кухні.

De Dietrich Le Piano DTIMC1000C

І справа не тільки в витонченому дизайні, склі чистого чорного кольору, доповненому хромованою рамкою, і навіть не в сенсорному дисплеї Touch & Play розміром 320х280 мм, що має 250 000 кольорів і відбиває розташування посуду на поверхні.

Головне - це повна свобода використання всієї робочої поверхні площею 3240 кв. см і потужністю 10,8 кВт. Розташовувати посуд будь-якої форми і розміру (до п'яти предметів) можна в абсолютно будь-якому місці панелі, під склом якої розташовані 36 індукційних котушок.

Користувачеві пропонуються три способи приготування, виходячи з його звичок і навичок: Solo, Piano і Expert. У режимі Solo на всьому робочому просторі підтримується єдина потужність нагріву. У режимі Piano поверхню ділиться на три зони з різними рівнями нагріву. Нарешті, в режимі Expert поверхню сама виявляє посуд, незалежно від того, в якій зоні вона знаходиться. Ви вибираєте потужність і час приготування, і ці настройки будуть переміщуватися автоматично слідом за посудом, якщо ви пересунеться її з однієї зони в іншу.

Високі технології на кухні

Чи можна «навчити» варильну поверхню взаємодіяти з іншими кухонними приладами? У наші дні це вже не фантастика. Наприклад, модель Miele KM 6317 може використовуватися в локальній мережі Miele @ home і має функцію Conn @ ctivity, що забезпечує взаємозв'язок між нею і витяжкою. Витяжка автоматично реагує на установки варильної панелі і відповідно до цього налаштовує потужність вентиляції, а також автоматично включає підсвічування робочої зони.

Miele KM 6317

Що ж до власних характеристик моделі, то в числі її достоїнств - наявність не тільки функції Booster на всіх конфорках, але і особливої ​​функції TwinBooster на двох з них, що дозволяє при необхідності повністю об'єднати потужність двох конфорок в одній.

Одна з конфорок цієї моделі має прямокутну зону розширення, і все - автоматику закипання, автоматичне розпізнавання наявності і розмірів посуду, функцію підтримання тепла і захист від перегріву.

Сенсорна панель управління з окремими клавішами 0-9 для кожної конфорки дозволяє також безпосередньо вибрати рівень потужності від 1 до 9. Можливо індивідуальне програмування панелі (наприклад, звукове підтвердження натискання клавіш). Є функція Stop & Go, будильник і автоматика відключення на кожну конфорку (до 9 годин).

Індукційна варильна поверхня Whirlpool ACM 751 BA ще не допускає об'єднання всіх зон нагріву в єдине робочий простір, але попарно робити це в даній моделі можна. Необхідно лише активувати функцію Flexible Zone, і ви зможете об'єднати дві зони нагріву, тим самим створивши поверхню для розміщення посуду більшого розміру.

Whirlpool ACM 751 BA

Модель має сенсорне управління зонами розширення (дев'ятипозиційна слайдер), а також функцію швидкого нагріву Booster на всіх чотирьох конфорках.

Є також індикація залишкового тепла, таймер і блокування доступу дітей, але головне - це електронна система «6-е відчуття», що бере під свій контроль роботу приладу.
Наприклад, при закипанні води в каструлі система автоматично знижує споживання енергії до рівня, достатнього для підтримки супу в киплячому стані. В результаті і суп не википає, і витрати електроенергії скорочуються.

Шліфований передній край і бічні профілі з нержавіючої сталі - завдяки такій конструкції індукційна варильна поверхня Gorenje IT642AXC прекрасно виглядає після врізки в кухонну стільницю. Прямо у передньої кромки розташована зона сенсорного управління, легким дотиком до якої ви активуєте будь-яку з чотирьох конфорок, встановлюєте необхідну потужність і задаєте час роботи (кожна з конфорок має свій таймер). При необхідності встановлений режим нагріву можна заблокувати (а також ввести блокування від дітей всього приладу).

Gorenje IT642AXC

В арсеналі моделі широкий набір функцій: автоматика приготування, будильник, звуковий сигнал, пауза (Stop & Go), підігрів і відтавання заморожених продуктів. І, звичайно, всі конфорки розпізнають наявність посуду і набувають додаткову потужність за рахунок функції PowerBoost.

Варильна панель автоматично вимикається після певного періоду, а також при перегріванні будь-який з конфорок, забезпечена системою індикації помилок, тому користування їй абсолютно безпечно.

Хто на новенького?

Минулий рік був відзначений появою нових імен на російському ринку побутової техніки, що. Одне з них - Foster, європейський бренд, чия гамма індукційних панелей являє собою відмінне поєднання ефективності і дизайну.

Одна з особливостей індукційних варильних панелей Foster - кольорова сенсорна панель, що дозволяє легко вибирати потрібну варильну зону (маркування зон на склі також виконана різними кольорами). У багатьох моделях використовується слайдерне управління потужністю.

Геометрія панелей різноманітна: є варіанти «доміно» 380х520 мм (з однієї і з двома конфорками), стандарт 590х520 мм (з чотирма і з трьома конфорками), подовжені 780х370 мм, 800х520 мм і навіть 1100х350 мм.

Модель 73334 200 (серія S4000 line.IS.4) такої подовженої конфігурації має чотири індукційні конфорки, збудовані в ряд на чорній стеклокерамике. Електронне урядування дозволяє індивідуально програмувати роботу кожної конфорки, вибрати будь-який з дев'яти рівнів потужності, а також скористатися функціями Powerboost (підвищення потужності на 10 хвилин) або Go & Stop (пауза).

Foster 73334 200

Крім, в общем-то, типових для індукційних моделей функцій автоматичного розпізнавання наявності посуду і її розмірів (Pot Detector), а також можливості блокування зони управління від дітей, відзначимо такі актуальні з точки зору економії електроенергії функції, як Smart Fan System - це автоматичне регулювання рівня вентиляції в залежності від температури нагріву конфорки, а також автоматичне відключення конфорки після трьох годин роботи.

Ще одне відкриття 2011 року - бренд Korting. Створена в Німеччині в 1889 році і широко відома в усій Європі, компанія прийшла на російський ринок з досконалою і якісною технікою для будинку.

Варильні поверхні Korting обладнані найсучаснішими системами: наприклад, зручним таймером, який сам вимкне зону нагріву або сповістить вас про закінчення заданого інтервалу часу. Максимальна зручність керування забезпечує сенсорна система Touch Control: досить одного дотику для активації панелі, вибору рівня потужності або зони нагріву. Помилка при включенні абсолютно неможлива завдяки світлової індикації та продуманому розташуванню сенсорних кнопок. Функція блокування обраного режиму дозволяє зафіксувати обраний рівень потужності.

Інша корисна річ - автоматичне відключення. Захисний пристрій вимкне конфорку або всю варильну панель через певний час, якщо з вашої сторони не надійде ніяких інших команд.

На чорній поверхні склокераміки зі скошеними краями розташовані дисплеї для кожної зони нагріву зі світловими індикаторами залишкового тепла: ці індикатори горять, поки температура відповідної зони нагрівання не знизиться до 60 ° С. До речі, це тепло можна використовувати для підігріву страв при вже виключеною плиті, що дозволяє економити електроенергію.

Продумана і безпека: функція «Захист дітей» заблокує всю панель і маленький непосида не зможе включити поверхню.

Модель Korting HI6400B має чотири індукційні конфорки, а комбініровнная модель HI6203B - дві індукційні конфорки і дві конфорки Hilight.

Korting HI6400B

Важлівою подією 2011 року стали вихід на російський ринок ще одного відомого Європейського бренду побутової техніки - Bauknecht. Ведучи своє походження від електромеханічної майстерні, яку заснував в 1919 році Готтлоб Баукнехт, ця марка давно здобула повагу споживачів у Західній Європі завдяки застосуванню передових розробок і високій якості своєї продукції.

Наприклад, варильні поверхні Bauknecht оснащуються інтелектуальним датчиком, що дозволяє з високою точністю підтримувати обраний рівень температури при одночасній економії до 20% енергії. За допомогою звукового сигналу прилад повідомить про те, що досягнута точка кипіння, і навіть автоматично відключить конфорку, якщо вода в каструлі википить. Так що тепер можна не хвилюватися, вимкнена плита чи ні.

Одним дотиком можна запрограмувати таймер індукційною поверхнею поверхні Bauknecht на відключення конфорок через певний час (1-99 хвилин). Точно знаючи, скільки ще часу залишилося до кінця приготування, ви в цей час можете спокійно займатися іншими справами.

В індукційних варильних поверхнях Bauknecht використовуються власні розробки, що дозволяють оперувати більш широким спектром температур нагрівання. Для будь-якого кулінарного рецепта можна вибрати відповідну температуру - від дуже низької до найвищої: плавити шоколад при 35 ° C, підтримувати готову страву теплим при 60-70 ° C, кип'ятити при 100 ° C.

Після виключення на вручений поверхні з'явиться позначка «H», який попереджає, що температура склокераміки вище 60 ° C. Індикація зникне, коли температура впаде до безпечного рівня.

На плиті готується м'ясо, і раптом задзвонив телефон? Просто натисніть кнопку «Пауза» на сенсорному дисплеї - і все активні зони нагріву переключаться в режим підтримки тепла на термін до 30 хвилин. Конфорки повернуться до раніше обраним рівнями температури при повторному натисканні кнопки «Пауза».

Bauknecht ETPI 8640 / IN

Дуже зручна і слайдерная технологія, яка використовується, наприклад, в моделі ETPI 8640 / IN: щоб вибрати потрібну температуру, необхідно просто провести пальцем по шкалі сенсорного дисплея і вибрати потрібний рівень потужності з дев'яти можливих.

У компактному форматі

Особлива категорія індукційних приладів - компактні моделі з однією-єдиною конфоркою, які можна влітку відвезти в заміський будиночок, а після закінчення дачного сезону повернути в міську квартиру.

У 2011 році продукція торгової марки «Дарина» поповнилася таким виробом - електричної індукційної плиткою XR 20 / A8. Новинка Чайковського Заводу газової апаратури має цифровий дисплей, сенсорне електронне управління, таймер з попередньою установкою, пристрій захисного відключення. Передбачено сім режимів роботи - «Суп», «Гасіння», «Кип'ятіння води», «Молоко», «Барбекю», «Жарка» і «Універсальний режим». Максимальна споживана приладом потужність - 2000 Вт, розміри (ШхГхВ) - 28x35x5 см, маса - не більше 2 кг.

«Дарина» XR 20 / A

Прилад подібного формату в 2011 р був представлений на російському ринку і компанією ZEPTER International. При компактних габаритах (39,5х33,5х7,4 см) і малій вазі ККД нової індукційної плити TF-993 становить 90-93%. Висока швидкість процесу приготування на індукційній конфорці дозволяє зберегти всі корисні властивості продуктів, їх натуральний смак, поживні речовини і вітаміни.

Діапазон робочої потужності плити - від 300 Вт до 2000 Вт, таймер дозволяє задати час до 9 год 59 хв, індукційна пластина розміром 25 х 25 см нагрівається до температури 60 ° С - 240 ° С. Виробник зазначає, що на новому індукційному приладі можна приготувати кілька страв одночасно, якщо використовувати ZEPTER-систему (каструлі ставляться один на одного у вигляді піраміди), при цьому кожне з них буде готуватися рівномірно.

ZEPTER TF-993

Один із флагманів модельного ряду компанії iPlate - індукційна плитка T-24. Виконана в сучасному дизайні, ця модель з однієї конфоркою діаметром 27 см має сенсорну панель управління і великий чотирьохрозрядний дисплей, а її корпус зі спеціального пластика не змінює колір навіть після багатьох років експлуатації. Робоча поверхня покрита суцільним листом склокераміки високої щільності, і завдяки відсутності стиків, щілин або обкантовок пролита на неї рідина не може протекти всередину.

iPlate T-24

Плавне цифрове управління дозволяє вибирати будь-який з дев'яти рівнів потужності (від 200 до 2000 Вт), варіюючи температуру зони нагріву від 70 до 280 ° С. Плитка має таймер, три ступені захисту і блокування від дітей, що робить поводження з нею зручним і безпечним.

Простір для дизайнера

Хто, власне, сказав, що склокераміка вручений поверхні обов'язково повинна мати чорний колір? Цей стереотип руйнується в колекції, яку створив всесвітньо відомий дизайнер Карім Рашид. Маестро з Нью-Йорка по праву вважається королем кольору, і у співпраці з компанією Gorenje йому вдалося реалізувати свою мрію - внести дизайн в прості побутові предмети, такі як побутова техніка, синтезувати свої фантазії з високими технологіями.

Індукційна варильна поверхня Gorenje IT641KR (як ви, напевно, вже здогадалися, літери KR в її назві означають Karim Rashid) має незвичайний для побутової техніки колір - білий. Прилад з сенсорним управлінням має чотири індукційні конфорки, позначені химерними вигинами ліній на склі.

Gorenje IT641KR

Серед функцій моделі - автоматика приготування (кожна з конфорок має свій таймер), функції посилення потужності (PowerBoost), паузи (Stop & Go), підігріву, Розморожування продуктів. Є блокування від дітей і блокування встановлених режимів, захисне відключення і захист від перегріву, а також будильник і звуковий сигнал.

Коли за розробку стилю побутової техніки береться майстер дизайну, відбувається зустріч мистецтва і технологій. Так сталося і з новою колекцією італійської фірми SMEG, дизайн якої створив Марк Ньюсон, відомий як автор стилю «біоморфізм». Красиві і ергономічні речі від Ньюсона відрізняються плавністю ліній, використанням високотехнологічних матеріалів, різноманіттям кольору.

Все це повною мірою відноситься і до нових індукційним поверхонь SMEG. Тут інструментом в руках майстра стала так звана серіографії (вона ж шовкографія, від латинського sericus - шовк і грецького graphein - писати). Це трафаретний друк за допомогою тонкої шовкової сітки, просоченої гідроізольованим речовиною в тих місцях, які не повинні пропускати фарбу на поверхню (в даному випадку - на поверхню скла).

У вручений панелі SI955DO шириною 90 см на чорну склокераміки Suprema нанесена золотиста серіографії, що позначає сенсорну зону управління п'ятьма індукційними конфорками, для кожної з яких ви легко задаєте будь-який з 15 доступних рівнів потужності. Найпотужніша - центральна конфорка (2,8 кВт, а в режимі booster - до 4,6 кВт), діаметр якої варіюється від 100 до 280 мм.

SMEG SI955DO

Модель має чотири незалежних таймера з автоматичним вимиканням, блокування управління від дітей, індикацію рівня потужності, часу приготування, залишкового тепла, і, звичайно, вміє автоматично визначати діаметр посуду.

До речі, зауважимо, що панель SMEG шириною 90 см випускається також в «горизонтальному» варіанті глибиною всього 35 см з трьома зонами нагрівання, розташованими в один ряд.

Якщо Марк Ньюсон схильний до колористичним експериментів, створюючи для SMEG моделі з серіографії сірого, золотистого і червоно-цегляного кольору, то дизайнерів нової індукційної варильної поверхні Hansa INARI BHI69307 явно надихав «Чорний квадрат» Казимира Малевича. Модель зроблена з абсолютно чорного скла без позначених зон нагріву, що створює ілюзію вільного простору.

Hansa INARI BHI69307

Унікальність цієї вручений поверхні полягає в цікавому рішенні: на склі в зоні сенсорного управління виконані поглиблення для пальців, завдяки яким управління стає дійсно інтуїтивним, буквально - хоч із закритими очима. Невеликі трикутники, лаконічні символи - і все! Для зміни робочих параметрів достатньо лише доторкнутися рукою до сенсорної панелі.

Модель має чотири індукційні конфорки розміру 18 см і 22 см з функцією Booster. Інша корисна функція - «Міст», що дозволяє об'єднати дві зони нагріву в єдину велику зону. Вона активізується одночасним натисканням двох сенсорних дисплеїв з лівого і правого боку.

Функція підтримки тепла дозволяє після завершення приготування страви зберегти його теплим, заощадивши електроенергію. Крім того, модель здатна розпізнавати наявність посуду і її розміру, має індикатор залишкового тепла, блокування від дітей, функція паузи Stop'n go, чотири таймера для кожної зони, а також незалежний таймер-мінутнік.

При згадці бренду побутової техніки Zigmund & Shtain багато напевно згадають варильні поверхні з оригінальним малюнком на стеклокерамике - «Єгипет» або «Монети». Тепер в лінійці цього виробника з'явилася і індукційна панель CIS 016.60 BX шириною 60 см. І нехай скло цієї моделі має класичний чорний колір, вона і без художніх «наворотів» здатна завоювати симпатії господині: фронтальна зона управління дозволяє дотиком пальця задавати робочу потужність індукційних конфорок ( дві з них діаметром 200 мм кожна мають потужність до 2300 Вт, а дві інші, діаметром 160 мм, - до 1400 Вт). Конфорки забезпечені індикаторами залишкового тепла і, як і належить індукційним зонам нагріву, «вміють» визначати наявність посуду і підлаштовуватися під її діаметр (так званий «автофокус»). Є також таймер з автоматичним відключенням, функція швидкого нагріву, захист від дій дітей, перегріву і переливу рідини.

Zigmund & Shtain CIS 016.60 BX

Забудьте про індукцію і дедукцію ... давайте продукцію »- так говорилося в давньої репризі Аркадія Райкіна. Сьогодні жарт великого сатирика вже не актуальна: думаючи про оснащення своєї кухні, про індукційні варильні поверхні забувати ні в якому разі не можна!

Патентне бюро

Як перетворити звичайну індукційну варильну поверхню в зону, на якій немає жорсткої прив'язки посуду до зон нагріву? Рішення очевидно: потрібно помістити під склом якомога більше індукційних котушок, електромагнітне поле яких створює відповідне поле в днищі посуду. Однак те, що нам здається очевидним, в реальності вимагає наполегливої ​​багаторічної роботи інженерів. Тому моделі з необмеженою зоною індукційного нагріву з'явилися на ринку лише в останні роки.

Малюнок з європейського патенту EP 2 328 384 A1, отриманого компанією Electrolux

Заглянути «під скло» нам вдалося на міжнародній виставці IFA 2011, що пройшла у вересні минулого року в Берліні: на стенді компанії BSH було показано пристрій «варіоіндукціонной» вручений панелі з чотирма котушками, в сукупності утворюють велику прямокутну зону нагріву.

Набір індукційних котушок під склом вручений поверхні Bosch

Читайте на цю тему в журналі Consumers 'Compass "

<


Если вам сподобалась ця стаття, поділіться їй в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:

Чи може для варки поверхня запам'ятати потрібну господині температуру нагрівання каструлі або сковороди?
Вилин - це багато чи мало?
Зате завдяки автоматики відключення вам ніколи не доведеться згадувати, пішовши з дому - вимкнена плита?
Чи знаєте ви, що історія бренду De Dietrich налічує вже кілька століть?
Хто на новенького?
На плиті готується м'ясо, і раптом задзвонив телефон?
Новости