• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чи можна плиту доміно встановити горизонтально

Цікавить таке питання: чи можна встановити вигрібну яму або септик за парканом, поза територією ділянки?

Читати всі обговорення і залишити коментар

Насправді існує цілий звід правил щодо встановлення каналізаційних споруд. Але нам з цим було простіше - встановлювали нам септик Топас 6 представники офіціалів, тому все зробили як годиться на ділянці. Нарікань ніяких немає, всі задоволені. І до речі, сервіс ми теж відразу замовили. На зиму плануємо септик законсервувати, адже така можливість є. Сам септик стійкий до перепадів напруги, працює постійно. Ви звернетеся за консультацією до людей, які займаються і розбираються в цьому безпосередньо і буде вам щастя.

13.04.2016 15:31:44

Ви можете побудувати септик де завгодно, але вам треба мати на увазі, що споруда септика за територією ділянки є незаконним будовою і Вас чекають наступні ризики:
По-перше, будівництво за територією ділянки обов'язково буде кимось помічено і поставлено Вам на вигляд.
По-друге, немає ніяких гарантій, що коли-небудь в подальшому Ви не буде виписано припис на ліквідацію незаконної споруди за Ваш рахунок,
По-третє, при реєстрації будови Вам доведеться реєструвати (показувати на кресленнях і пред'являти СЕС) септик. Розташований за межами дільниці септик позбавить вас можливості офіційно зареєструвати будову.

13.04.2016 14:38:19

LG Electronics (LG) анонсувала преміальну лінійку побутової техніки, для російського ринку, що втілює ідеальне поєднання дизайну і функціональності, так необхідних при сучасному ритмі і способі життя. Всі продукти нового сімейства спеціально розроблені і виготовлені, щоб бути складовою частиною повного набору кухонної техніки, який включає в себе все необхідне як для тривалого збереження свіжості продуктів, так і для приготування найвишуканіших страв ...

Цікавить таке питання: чи можна встановити вигрібну яму або септик за парканом, поза територією ділянки

Як продовжити блиск і зберегти красу склокераміки на кухні

Читати всі обговорення і залишити коментар

Хороші правила. Від себе можу сказати - ніколи для мен не було якоїсь великою проблемою за своїм ХотПоінт доглядати, за красивою технікою доглядати приємно, щоб вона і далі виглдела як нова. І так з усім в домі;)

27.09.2018 13:57:08

Дякую за слушні поради, хоч і маю стеклокерамическую плиту, але багато чого не знала, особливо в її звільнення. Ну і посуд повинна бути відповідною для такої плити, користуюся литої алюмінієвої посудом під назвою Litta марки VARI. Одне задоволення готувати на такій плиті, маючи такий посуд. Нічого не пригорає, готуватися без зайвої мороки, і доглядати просто.

16.02.2016 20:35:23

Помогите плиз радами за посиланням - [посилання-1] Хочу максимально звільнити місце під підлогові шафи, тому думаю купити вбудовується духовку, і плиту. У кого який досвід? Індукційну панель не хочу, склокераміка - це нормально? Вони не б'ються? Які функції потрібні, а які - баловство? Які фірми дивитися, які підводні камені можуть бути?

Читати всі обговорення і залишити коментар

У мене панель шклокераміка і незалежна духовка, все Арістон. Більше 10 років, проблем не було. Дуже задоволена)

23.01.2014 16:16:27

У мене панель газова вбудована звичайна Вирпул, Окремо в високій шафі духовка електрична, теж Вирпул))) Обом штуковина більше десяти років - прекрасно працюють)) Про конкретно індукцію і склокераміки сказати нічого не можу)) тому що не знаю.

23.01.2014 13:26:11 23

... Міф № 3: індукція нагрівається, як звичайна склокерамічна плита. Один з найпоширеніших міфів, хоча індукційна варильна поверхня і була створена для того, щоб склокераміка не нагріваються до високих температур, а блюдо все одно готувалося. При руйнуванні першого міфу було встановлено, що при роботі індукції нагрівається посуд, а не поверхня. Переконатися в тому, що індукція набагато холодніше склокераміки, можна за допомогою льоду: просто покласти його на поверхню. Лід розтане набагато повільніше, ніж на звичайній плиті. А це означає, що кулінарним шедеврам більше не загрожує пригорання. Міф № 4: будь-який металевий предмет, що потрапив на працюючу індукцію, буде сильно нагреват ...
... Таким чином, техніці, що стоїть поблизу індукції, ніщо не загрожує. Міф № 6: індукційні плити дороги. Цей міф легко спростувати, варто лише вивчити ринок. За статистикою, за 2012 рік 42% споживачів в Європі вибрали індукційну технологію нагріву. На російському ринку можна знайти індукційні варильні панелі від 11 тисяч рублів. В результаті різниця з традиційними склокерамічними панелями виходить невелика ....

Читати всі обговорення і залишити коментар

Дослідження тільки підтверджують шкоду магнітних полів (в мікрохвильових печах, від індукційних плит і т.д.) «Після опромінення в зразках з'являються радіаційні сигнали різної форми, різної амплітуди при однаковій дозі опромінення і по різному« накладені »на вихідний сигнал. Виходячи з цього, можна припустити, що вихідні матеріали спочатку містили незначну кількість вільних радикалів. Під впливом електромагнітного опромінення в зразках збільшується кількість такого роду парамагнітних центрів або утворюються нові. Концентрація парамагнітних центрів або вільних радикалів прямо пропорційно часу і (або) потужності впливу. »Російською мовою: накопичення вільних радикалів в організмі з їжею, зміненої магнітними хвилями викликає ракові пухлини.

14.12.2018 9:50:19

індукція рулит! толко трохи звикнеш - і це кайф, звичайна плита вже зовсім не подобається. Нам індукційний Індезіт подарували на весілля, думала, ніколи не звикну, але немає, адаптувалася дуже швидко, і тепер отримую лише задоволення.

25.09.2018 22:38:27

У Москві з 12 по 15 жовтня в «Крокус-Експо» пройшла щорічна виставка італійських меблів «i Saloni WorldWide Moscow 2011» під слоганом «Одна така». У партнерстві з італійською дизайнерською студією Laboratorio Italiano у виставці взяла участь французька компанія De Dietrich - виробник елітної побутової техніки. «I Saloni WorldWide Moscow 2011» - одне з найбільш важливих і значимих подій в області інтер'єру та дизайну не тільки для Росії, але і для всього світу. Цього року виставка ...

Збираюся купувати електричну плиту (склокераміка), накидайте будь ласка відгуки. Всіх заздалегідь дякую!

Читати всі обговорення і залишити коментар

Індукцію ТІЛЬКИ !!! Я в захваті! Закипає - миттєво, порожня конфорка тут же вимикається! При попаданні сторонніх предметів включена панель пищить і вимикається! А найголовніше, конфорка залишається холодною, тому втекло не пригорає !!! Ті отскребать скребком і супер-отруйними і дорогими миючим засобами не потрібно! Фері протерли і все!
По грошах - 13-17 тис, різниця з неіндукціей оч швидко окупиться на миючих засобах)))) І внизу правильно кажуть про рамку - потрібно з металевою рамкою брати.

08.07.2011 21:25:08

Бош, бош і бош !! Хоча в обслуговуванні дорогі - в сенсі в ремонті! але цей ремонт якщо і буде, то років через 6-10 !! але тільки дивіться, щоб товар був офіційний, не чорний.

08.07.2011 19:39:47

Є два питання по електричної варильної поверхні. 1. Придивляюся до двухкомфорочная конфорка. І прийшла в голову ідея, розгорнути її, тобто поставити не вертикально, а горизонтально. Там можна? 2. І ще одна ідея. Можна ставити поверхню на вбудовану посудомийну машинку?

Читати всі обговорення і залишити коментар

1. Я дуже задоволена, мені вистачає. При поперечному розташуванні блок управління буде розгорнуто, тобто цифрах будуть до вас боком.
2. Не можна. У мене компактна посудомийка - висота 45, ширина 60см. При такій висоті залишається місце для висувного ящика між ними.

15.05.2011 21:37:56 15

Як забезпечити безпеку дитини на кухні і зайняти його справою?

Помогіте.Сіжу і мучуся, що краще для варки поверхня звичайна або індукційна і ще якої фірми краще взять.помогіте.і хто стикався що за фірма зігмун-д і Штей-н.спасібо

Читати всі обговорення і залишити коментар

млин, я б теж хотіла нідукцію, але у нас в квартирі газ)))) ((((12.01.2009 02:22:38

Індукція набагато зручніше! Це просто інший рівень комфорту.
Ми купили півтора роки тому АЕГ, потім поміняли на Neff. У останньої набагато зручніше управління (джойстик, йому не страшні мокрі руки і перемикання відбувається значно швидше), і у нього на всіх конфорках є режим power (у АЕГ був тільки на ближніх).
Для тих, хто любить сперечатися про якість техніки :))) підкреслю:
я зараз не марки порівнюю (краще-гірше), а описую деякі характеристики моделей, що забезпечують комфорт використання. Может кому пригодится. :)

06.01.2009 16:27:04

Дівчатка, міняю тут кухню і хочу позбутися від плити в класичному варіанті. Справа в тому що більше двох комфорок я ніколи не використовую, а найчастіше взагалі одну. Тому хочу купити тільки панельс двома комфорками, а духовку електричну окремо. Питання в наступному: хто такі набував - чи задоволені? і чи немає підводних каменів в моєму рішенні? і ще: за індукційну варто платити або необов'язково. Ми просто хотіли обійтися бюджетно, так як все одно скоро доведеться квартиру міняти

Читати всі обговорення і залишити коментар

У мене вже п'ять років двухкомфорочная склокераміка Кайзер. Задоволена дуже. Я її розташувала не впоперек стільниці, а вздовж, ближче до стіновий панелі-так зручніше-не потрібно тягнутися до далекої конфорці через ближню, де щось кіпіт.Індукціонная панель до бюджетних не відноситься, та й для двох комфорок ІМХО немає сенсу.

14.10.2008 9:23:56

У мене відмінна чавунна :-) Вирпул п'ять років. Кашу варити на ній швидше, ніж на звичайній склокераміці (порівнюю не заочно, по практиці з батьківської) У нову кв вирішено ставити знову доміно, але яку, ще не знаю, вибір невеликий. Готую Сніданок-обід-вечерю, сім'я три чол, всього вистачає. Про індукцію не знаю, що сказати. У мене відмінна СВЧ, і готувати ще швидше і більше необхідності немає.

13.10.2008 18:25:26

Хочу замість плити поставити ПММ, а поверх - плиту (напевно, електричну). Хто таке робив чи розбирається - підкажіть, що треба врахувати, які там хитрощі / складності (я так розумію, між ними зазор повинен бути? Як це робиться?)

Читати всі обговорення і залишити коментар

У нас стоїть вже 2 роки. Стандартна електрична панель товщиною зазвичай не більше 60 мм, цілком все поміщається.
Встановлював все майстер по збірці кухонних меблів, його такий варіант анітрохи не здивував, без вопросв все встановив.
Засада може бути тільки з висотою ПММ, якщо вбудовуєте в наявну ж кухню. Але зазвичай вони стандартні цілком.

22.09.2008 12:11:53

Якщо вирішите газову - обов'язково враховуйте висновок газового шланга ... У нас під газової панеллю електродуховка ... не встала впритул - довелося між ними робити ящик 8-10 см, а духовку опускати (благо, мені не критично - у мене вона низька, 45 см) ...

20.09.2008 17:11:24

Мене напевно в господарство перенесуть, але хочеться з вами обговорити :) Квартира у нас маленька, кухонька крихітна - 1,8х2,4 м, газова колонка висить. Вдень і вночі моя голова працює над тим, як би мені ще місця вигадати :) А зараз мені захотілося посудомийну машину. Так сильно захотілося, що зовсім не можу змусити себе мити посуд :) Прибрати з цієї стіни виходить хіба що мікрохвильовку, та й то в не надто зручне місце. Є ідея вмонтувати пралку в шафу, а над нею другим ярусом ...


Розумію, що питання наполовину для конфи "Техніка", але тут аудиторія правильна, практиків більше і поради будуть точніше. Порадьте, плиз. Вибір між 2-х конфорочной елетропанелью і 4-х конфорочной.Семья з трьох осіб. Я готую все по повній (сніданок, обід, вечеря). Через тісноту кухні колись довелося ставити двоконфорочна плиту. + Є велика окремостояча духовка і дуже хороша мікрохвильовка, в якій теж активно готую. Звикла настільки, що вже забула, що є в ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Імxо - 4-xконфорочную.

27.05.2008 1:41:20

Мені б не вистачило двох конфорок. Але якщо ви звикли і вам вистачає, то сенсу немає напевно брати більше. А гриль з чавунною решіткою обов'язково б взяла. Я часто Грілло, для мене гриль - річ незамінна.

26.05.2008 11:53:35 26

Як зробити кухню зручною

Читати всі обговорення і залишити коментар

згодна-чим більше систем зберігання-тим, краще) не у всіх є клавдовкі наприклад. або наприклад зараз вже не можна виставляти сервіз в залі, а тут можна зберігати на кухні в тих же скриньках із стеклами

31.10.2015 3:39:14 31

... За європейськими стандартами в каструлях і сковорідках для керамічних плит максимальна увігнутість дна не повинна перевищувати 0,6% від його діаметра. Наприклад, у каструлі з діаметром дна 220 мм увігнутість повинна становити максимум 1,3 мм. На керамічної варильної панелі деформований дно не дає повного контакту з поверхнею - від цього нагрів йтиме з великою втратою тепла. Зони нагріву на керамічній варильної панелі можна змінювати, а це дозволяє використовувати для приготування їжі посуд діаметром від 12 до 21 см і довгастої форми. А ось алюмінієві каструлі можуть залишати каламутні сріблясті плями на гладкій поверхні, які дуже важко вивести. Тому алюмінієвим посудом краще не користуватися. Щоб обл ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Щодо того, що в сковородах з нержавійки все пригорає - неправда. Якщо слідувати інструкції виробника - не пригорає нічого (їжа спочатку дійсно пристає, але через деякий час чудово сама відходить зовсім без будь-якого сліду). І чистити "наждаком" (як сказано в статті) такі сковорідки не варто - тоді дійсно, можливо, їжа буде намертво чіплятися - вже від того, що порушиться гладкість і цілісність поверхні.

24.12.2008 17:59:32

непогана стаття, з огляду на що при виборі посуду в першу чергу звертаєш увагу на зовнішній вигляд, тепер буду підходити до покупки з розумом. ще на www.zepter.cc знайшла корисні рекомендації.

19.12.2008 13:18:51

Доброго дня! Дуже потрібна допомога - робимо ремонт на кухні-хрущовці (2,4 на 2,4 метра). Може у кого є ідеї, картинки, фото, схеми, плани і т.д. як розташувати все необхідне на такому маленькому просторі? Буду вдячна і за будь-які поради.

Читати всі обговорення і залишити коментар

Ось тут кілька ідей на цю тему є: https://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=51943

17.07.2006 12:45:27

Якщо зрізати батарею, уздовж однієї стіни у мене влізло все: холодильник, плита, пмм (маленька), мийка.
Без батареї взимку було відмінно, правда :).

14.07.2006 20:12:00

Хто вбудовувати кухню в крихітній квартирці (площа кухні 5.5 :-)))? Поділіться - як і де Ви замовляли кухню? Я б ще хотіла вбудувати маленьку плиту з духовкою і маломірний холодильник замість шафи для посуду.

Читати всі обговорення і залишити коментар

У мене Ікея, проектувала сама, кутова,
холодильник вбудований під стіл Індезіт, двухкомфорочная панель вбудована, під нею "настільна" посудомийка в звичайному шафі (45 см Індезіт), духовки немає, тільки звичайна мікрохвильовка, один з нижніх шаф з висувними кошиками, там тарілки.

27.04.2006 15:44:13

Ми робили, кухня 5.5 десь. Фотки в фотоальбомі. Робили теж на великий поштової вул, сайт магазину -
www.kuhni-online.ru

26.04.2006 23:36:44 26

... Крім цього, зупинивши свій вибір на комплекті незалежної техніки, ви можете вибрати саме ту плиту і саме ту духовку, які вам найбільше сподобаються. Мінус - комплект незалежна духовка + незалежна робоча поверхня коштує дорожче, ніж такий же "залежний" комплект. Огляди нових можна розділити на традиційні (з круглими чавунними конфорками- "млинцями"), стеклокерамические і індукційні. Відносно невисока ціна традиційних виручених, які багато хто з нас пам'ятають по електричним плитам, які стояли у всіх новобудовах 70-80-х років XX століття, до сих дозволяє їм конкурувати з склокерамічними. Однак, як показує статистика, час конфорочних моделей проходить - вони морально застаріли. В індукційних конфорках замість ...

Читати всі обговорення і залишити коментар

Відмінна стаття! мені дуже сподобалося. Я взагалі люблю вбудовану техніку, тому для мене все цікаво прочитати. Зараз устіановілі індукцію Індезіт, відмінна панель. Матеріал кераміка, миється мало не легким рухом руки. Все дуже подобається

31.07.2017 15:27:51

Корисна стаття! У нас стоїть індукція хотпоинт, дуже крута плита як на мене. Відмінно в дизайн вписується, готувати на ній дуже зручно і швидко. Взагалі індукція це моя любов

26.07.2017 15:59:56

Зовсім з голови вилетіло, як це називається ;-) Загалом, тому що останні роки 3 користуюся духовкою в мікрохвильовці, а посуд мию щодня ;-) - хочу замість плити поставити ПММ з газової вручений Панлю (во! згадала!) У кого-небудь є таке вдома? Які плюси-мінуси?

Читати всі обговорення і залишити коментар

Жень, ІМХО такого не биваті.
Купи окремо ПММ і поверхню. Вас багато. У нас трьох іноді в електролюксіну настільну не влазить все від обіду, а вас аж 4 людини, а ПММ у цій тріо ще менше ..
Поверхня газова в глибину не товста :) Повинно все разом поміститися. Але краще запитати там, де купуєш, совместяться вони чи ні :)

15.12.2005 12:51:00

Подружжя я не зрозуміла, що ти хочеш. Купити окремо посудомийку і газову поверхню і поставити їх одну ну іншу? Якщо мова йде про встройке- треба дізнатися, вбудується поверхня, тому що вона має товщину сантиметрів 5. Якщо ти хочеш просто поставити поверхню на ПММ- напиши virus. Я бачила, що у неї якийсь час перед ремонтом газова поверхня просто стояла на стільниці, які не вбудована. Нас троє дорослих зараз і ПММ 45 см. Шириною не вистачає на день, якщо я готую особливо. ІМХО- в тріо дуже маленька ПММ. Це просто компроміс, а не повноцінна ПММ.

14.12.2005 14:47:52 14

... Маслонаповнені радіатори Переносний маслонаповнений або як його зазвичай називають - масляний - радіатор - найбільш поширений на сьогодні вид обігрівача. Радіатори відносяться до обігрівальних приладів випромінює типу. Який же принцип його дії? Масло, нагріте встановленим в нижній частині приладу нагрівальним елементом (ТЕНом), за рахунок природної конвекції піднімається вгору вздовж вертикальних ребер "гармошки", а тепле - опускається вниз. З нагрітої до 70-90 градусів поверхні нагрівача йде віддача тепла. Кількість секцій в масляному радіаторі варіюється від 6 до 15, а потужність - від 600 до 3000 Вт. Багато моделей мають регулятор потужності (2-3 режиму), п ...
... Термостат - пристрій, за допомогою якого ви можете задати значення температури, при яких нагрівач буде включатися і вимикатися, підтримуючи певну температуру в приміщенні з точністю до 1 градуса Цельсія. Індикатор горизонтального положення - якщо раптом нагрівач впаде на підлогу, він відключиться, оскільки ТЕН не буде закритий шаром масла і може перегоріти. Зволоження повітря - в ємність зволожувача, який вбудований в корпус радіатора, заливається вода, при випаровуванні якої утворюється пара, що надходить в приміщення. Маслонаповнені радіатори визнані фахівцями найбезпечнішими обігрівальними приладами, вони доступні ...

А чи знає хто, навіщо у деяких керамічних варильних панелей окантовка така металева? і яку краще брати - сокантовкой або без?

Читати всі обговорення і залишити коментар

Я теж не хотіла окантовку. Вибрала в результаті з окантовкою, але з тієї ж склокераміки, що і сама поверхня. У щілину у окантовки у мене потрапляє поки тільки засіб для чищення плити :)) Витираю серветкою :))
Окантовка - не найголовніше в конфорка. Рекомендую брати з сенсорним управлінням, щоб ніяких ручок не було (під ними набагато більше фігні накопичується). Моя плита за посиланням:

10.03.2005 9:21:30

Зараз у мене з окантовкою. Якщо тікає вона абсолютно не рятує. зате бруд там забивається, ущільнювальна гумка (моєї плиті 8 років) від нагрівання починає кришитися.
Загалом, наступну буду покапуть тільки БЕЗ. Іс ручками спереду. У мене зараз збоку, а поруч СВЧ варто, і користуватися ручками незручно.
Про сенсорні перемикачі КАЖУТЬ, сама не знаю, що вони дуже нагріваються, і тому не дуже зручні.

09.03.2005 19:11:29 09

... Втім, прихильники традіцій ЦІ два незалежні прилади все одно по-старому вбудовують один над одним. Сьогодні на російському ринку представлений досить великий асортимент електричних і газових варильних поверхонь, які можна комбінувати з вбудованими духовками і витяжками. Електричні склокерамічні варильні панелі привабливі не тільки за рахунок своєї прогресивної технології, а й елегантності, зручності. Склокераміка високої якості красиво виглядає, надійна і невибаглива в догляді. У будинках електричні плити являють собою керамічні "млинці" над емальованому поверхнею. Це досить дешевий прилад і, безумовно, неефективний по швидкості нагріву і споживання енергії, витрачена ...
... Причому дно її має обов'язково містити залізо - щоб воно магнітів. І якщо зверху ви каструлю не поставили, нагрівання не буде, навіть коли все підключено. Плита не нагріється і якщо на неї випадково впаде ложка: щоб процес пішов, дно встановленого предмета повинно бути гладким. Ще один плюс такої плити - чітка регулювання. Який режим встановили, такий і буде. І, якщо температуру зменшили, вода в посуді перестане кипіти відразу. Порівняйте це з керамічними "млинцями": вони повільно реагують на зниження температури, і після закипання каструлю треба переставляти на холодну конфорку. У випадку з індукцією нагрів йде не по ланцюжку "тени - стекло - дно", а навпаки. Спочатку дно, потім те, що варимо-смажимо, і ...

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

що правда-то? невже склокераміку комусь важче мити, ніж емальований плиту з чавунними "млинцями" ??? я так задоволена склокерамікою !!! по нагріванню-остигають - взагалі супер. і догляд - дуже простий. ніяких там розлучень - що за нісенітниця? після готування, якщо щось розбризканої, протерла мокрою ганчіркою і краса! а якщо щось ну зовсім пригоріло, то ножем або лезом це швиденько зішкрябується. а з емалі я все це пригоріла барахло нічим віддерти не могла. по стійкості до механічних пошкоджень - у мене плиті 6 років. Кайзер якщо важливо. і кидали на неї кришки-ложки, і собака з плити кострюлі перевертала - нічого з плитою не сталося. Всього один нюанс - потрібно правильно підбирати посуд - на ній повинен бути значок склокераміки. Зараз такого посуду завались. не можна користуватися алюмінієм, чавуном.

19.06.2006 15:53:53

Хотілося б дізнатися наскільки надійна склокераміка до механічних впливів - наприклад впустив що-небудь? А так же так що склокераміку важко мити і там дуже швидко з'являються розводи?

18.12.2005 8:33:00

перейнялися ми покупкою нової кухні, проблема полягає в тому, що кухня маленька - всього 5,6 м (2,4 * 2,4), а побутової техніки в ній - вагон і маленький візок))) обійшли пару салонів, поговорили з менеджерами, він нас спантеличили, що нічого гідного з нашими розмірами і запитами вийти за визначенням не може або дизайн-проект буде куцим і незручним, або потрібно прибрати частину техніки http://www.7ya.ru/conf/confer-theme.asp?cid = Economy & tid = 5046 тоді ми підійшли до проблеми творчо ...

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

У мене кухня один в один така ж, але немає духовки і посудомийки, а пральна машина у ванній. Я так зробила: вся кухня розташувалася уздовж стіни біля дверей (яка 160 см) прямо біля дверей шафку з робочою поверхнею 40см далі варки поверхня і одинарна раковина в кутку, над цим всім шафки навісні трохи більше звичайних по висоті. Навпаки біля вікна з правого боку холодильник і від холодильника до стіни уздовж вікна вузький довгий стіл (як у вас на одному з дизайн проектів), над холодильником ще шафка, на самому холодильнику СВЧ. Тобто у мене 2 протилежних стіни залишаються вільними - я хотіла саме не змушувати кухню, щоб в неї більше місця було. Ще під варильною поверхнею висувається обробна поверхню. Мені вистачає всього і шаф (4 навісних, 3 підлогових) і місця.

10.09.2004 00:40:29

Віка, все-таки я б винесла холодильник з куни однозначно. Цим можна пожертвувати. Багато отримуєш, зробивши це.
Потім, все-таки плиту не ставила б ні біля входу, ні у вікна. Тим більше, при газовій плиті.
І все-таки подумала б над пропозицією ЄК про об'єднання з 8-ми метрової кімнатою. Я бачила, як це зроблено в одній квартирі, вважаю, що це найкраще, що можна було зробити там.

09.09.2004 10:48:05

Дуже мені тут недавно сподобалися відгуки про духовці з піролізом Siemens HB 89E55. Теж таку хочу !!! А як до неї тоді підібрати плиту? Нам потрібна газова. Можна їх взагалі поєднувати? Як вібрато? На що звертати Рамус? Як вона сусідить з духовкою? Я так розумію, вона над нею встановлюється? Яким чином?

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Дівчата, дуже дякую за участь і поради.

06.04.2004 00:52:51

А чи є реальна різниця між Siemens HB 89E55 і Bosch HBN 884750, крім як в дизайні? За описами я різниці не помітила. А різниця в ціні відчутна

02.04.2004 9:05:31

Є 6 кв.м. Хочеться розмістити і холодильник, і пральну машинку (бо ніде), посудомийну і варильну поверхню з духовкою. Все це зробити в подібній кухні важко. Може бути є у кого-небудь досвід подібного розміщення. Очевидно, що втрачається багато простору в нижніх шафах. Тобто їх практично немає. Є тільки верхні, чи достатньо цього? Загалом питань насправді багато, просто хочеться вивчити чийсь досвід. Тетяна

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Стиралка між плитою і раковиною є обробним столиком. Мікрохвильовка на підвіконні. Холодильник навпаки раковини.

18.03.2004 15:28:09

бувають посудомийки для вбудовування в високий шафа. може бути, допоможе така ідея?

18.03.2004 9:18:18

Люди, хочу купити стеклокерамическую плиту (hi-light, что НЕ індукційну). Турбує питання: як много посуд треба замініті? Звічайні сковороди можна використовуват (чавунні, радянські)? Великі каструлі? А ось, наприклад, відро води можна на такій плиті зігріти? А варення в тазику зварити? Або знову тазик какой-нить наворочений нужен7 А мантоварку виготовленню алюмінію можна чи ні? Мерсі за відповіді.

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Правила в загальному такі ж, як при використанні будь-електроплити:
-Посуд повинна бути з плоским дном,
-розмір комфорки підбирається якомога ближчим до розміру посуду, причому краще (для плити, не для вас) використовувати менший розмір комфорки, чим більший - щоб тепловіддача від комфорки відбувалася рівномірно по всій її поверхні.
До цього додається ще один естетичний момент - краще, щоб посуд був "пристойною" - без задирок на зовнішній частині дна -, щоб не дряпалася.
Усе!%)
Всі ці історії з "біметалічними діам" - непотрібні навороти. Таке дно впливає тільки на сам процес приготування страви в посуді, тобто на температурний режим всередині. На плиту і комфорки воно практично ніяк не впливає. Я, наприклад, не люблю каструлі з товстим сталевим дном - по-перше, важкі, а по-друге, інерційні. Нафіг купувати безінерційну електроплиту, щоб потім пучкаться з інерційними каструлями ??? :)) В сковородах це може і корисно, а в каструлях - ІМХО - немає.
Алюмінієва посуд шкідливий (оксиди алюмінію потрапляють в їжу), тому в неї краще не готувати взагалі і зокрема на стеклокерамике. Може бути тому виробники і рекомендують готувати в нержавійці, міді або емальованому посуді.

23.07.2003 14:34:03

Відро ставити не можна, у нього знизу ободок, власне дно вище міліметрів на 5. А при використанні склокераміки дно повинно бути абсолютно плоским, торкатися поверхні плити повністю. Та й відро важить більше 10 кілограмів, не впевнений, що скло (а адже поверхня це хоч і міцне, але скло) витримає його. Тазик, напевно, можна, але за розміром конфорки або трохи більше, і з абсолютно плоским дном. Та ще, желатально, з біметалічним дном, тобто зі сталевим диском всередині. Виходить, наворочений. Алюмінієвий посуд не можна використовувати через те, що вона легко деформується при нагріванні. Випускають спеціальну зі згаданим вище біметалічним дном. Радянські сковороди теж не годяться по тій же причині - нерівне дно як правило. В-общем, склокераміка передбачає певний спосіб життя, відмінний від "радянського". Так що не заморачивайтесь, купуйте традиційну плиту з чавунними "млинцями", якщо вже газу в будинку немає.

23.07.2003 11:40:54

У кого-небудь панель і духова шафа стоять окремо? Щоб так встановити техніку виходить потрібні дві спеціальні розетки для електричних плит? Ми це не передбачили, на жаль. А панель і духова шафа повинні бути тільки незалежні в такому випадку? А навіщо ж тоді продають залежні окремо, це ж напевно незручно, якщо їх встановити на відстані один від одного і плиту включати і регулювати відповідно теж на відстані? Або я взагалі не правильно ...

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Про технічні деталі нічого не знаю, але як користувач "високою" духовки кажу, що це дуже зручно.
Варильна панель незалежна. Думаю, по-іншому неможливо (та й не має сенсу).

15.11.2002 17:41:46

У мене тільки духовка. Варто класично під панеллю (вона газова). Але якби в мене інша кухня (побільше) я б її поставила вище. Нагинатися не треба - краса! А підключали ми її в звичайну розетку, у духовки споживана потужність велика але не дуже. А ось електричну плиту ндо підключати до спеціальної розетки, тому як споживає дуже багато. Стандартна не витримає.

15.11.2002 11:43:05

У кого є такі, підкажіть: чи можна вліпити її повністю в стільницю, щоб, як раковина - суцільна стільниця, а в ній тільки віконце під варильну поверхню? Чи не буде плита перегріватися через відсутністю вихідних отворів для гарячого повітря за варильною поверхнею? Чи потрібні ще якісь зазори або щілини сбоков, знизу, ззаду? PS Я, як дізнався сумарне споживання електроплити, так і сіл: до 11 кВт% 0

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Вбудована духовка, видуває гаряче повітря вперед, у моєї духовки це отвір розташований прямо над ручкою,
а під плиту дірку вирізали в суцільний стільниці, ніяких спеціальних зазорів для вентиляції не треба.

21.10.2002 13:57:29

Нічого не перегрівається. Сама варки поверхня досить тонка - глибина стільниці, а вже склокераміка ще тонше - за рахунок верхньої площині. :) Нічого ніде не нрагревается, не перегрівається, що не вирубується - господи, звідки це тільки беруть люди? :)
ЇЇ саме так і влепляют: в стільниці вирізують дірку і її туди засовують, а краю спеціальним герметиком заливають, який вже додається разом з варильною поверхнею. :)) У мене під нею просто ящик з якимось кухонним приладдям - поки нічого не згоріла. :) А ганяю я її досить нещадно. :)

21.10.2002 13:10:47

У нас буде газ. Грошей вистачає або на пристойну (незалежну) газову раб. поверхню або на зовсім просту газ. плиту з газ. духовкою. Чоловік ратує за встройку, мотивуючи тим, що духовкою ми практично не користуємося і "можна буде потім купити окремо шафа", ну і ще турбується про моїй спині (нахилятися мені і справді важкувато). Мені ж здається, що в порівнянні з поверхнями для приготування їжі шафи нмного дорожчі і, в ліжковому підсумку, це все-таки не видний обмін. До того ж, напевно газових ...

Читати всі Обговорення и Залишити коментар

Мала і те, і інше. Встройка подобається багато більше. Газові духовки вбудовані бувають, є дуже хороші (правда, самоочищення там в принципі бути не може). Але і ел.духовка теж непогано, багато хто ставить в газифікований будинок духовку електричну і задоволені.

06.07.2017 13:39:38

Дивіться по деньгшам. Встройка дійсно відчутно дорожче. Реальних переваг, крім зовнішніх, у вмонтування немає. Точно така ж техніка :).
А духовку краще електтріческую :).

27.06.2002 9:08:33

Цікавить таке питання: чи можна встановити вигрібну яму або септик за парканом, поза територією ділянки?
У кого який досвід?
Індукційну панель не хочу, склокераміка - це нормально?
Вони не б'ються?
Які функції потрібні, а які - баловство?
Які фірми дивитися, які підводні камені можуть бути?
Там можна?
Можна ставити поверхню на вбудовану посудомийну машинку?
Як забезпечити безпеку дитини на кухні і зайняти його справою?
Питання в наступному: хто такі набував - чи задоволені?
Новости