• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати варильну панель газову та електричну - поради фахівців

  1. Газові варильні панелі
  2. Огляди нових

В якості основних параметрів для вибору вручений установки є нагрівальний елемент і число конфорок. Деякі вважають, що набагато смачніше ті страви, які приготовлені на газовій варильної панелі. Але для її установки необхідно організувати підведення джерела газу і вентиляційної системи. Електричний ж варіант споживає багато електроенергії при готуванні, але при цьому має дуже зручним функціоналом.

Для великої родини, напевно, буде потрібно модель з максимальним числом конфорок на варильній поверхні - до 5-6 штук. Якщо кухня маленька і її площа заощаджуватися по максимуму, то ідеальним рішенням буде варіант з одним або двома модулями. У підсумку, кожен споживач при виборі спирається на свої переваги.

Для виробництва панелей застосовуються різні матеріали: емальована поверхня, сталь, кераміка, склокераміка та металеві сплави. Як самого бюджетного варіанту представлені емальовані моделі і сталеві. Хоч матеріал і недорогий, зате в догляді невибагливий.

Емальовані панелі добре витримують механічні та температурні впливи, але схильні до утворення подряпин і відколів. Що стосується колірного виконання, то крім білих є і кольорові варіанти.

Панелі з полірованої нержавіючої сталі стійкі до пошкоджень і хімічної дії. У догляді вона більш проблематична, так як на поверхні залишаються відбитки від будь-якого дотику, а для догляду за нею потрібні використання особливих хімічних засобів.

Загартоване скло і склокераміка є найбільш дорогими рішеннями, які володіють не тільки прекрасними характеристиками і стійкістю до ударів, але естетичним зовнішнім виглядом. Склокерамічна поверхня, що займає лідируюче положення серед російських покупців, швидко розігрівається і остигає.

Склокерамічна поверхня, що займає лідируюче положення серед російських покупців, швидко розігрівається і остигає

При виборі панелі з даного матеріалу краще віддавати перевагу поверхні, декорованого будь-яким візерунком, так на ній відколи й подряпини не так «кидаються в очі». Особливо акуратно потрібно бути при готуванні солодких страв - видалити необхідно негайно, так як при подальшій чищенні можуть з'явитися подряпини.

Газові варильні панелі

головний плюс газової панелі в її економічному використанні. Конфорки моментально задають необхідну температуру і регулюються швидко і легко. Моделі оснащені спеціальною утримує посуд гратами. Вони мають модульне або цільне виконання. Для їх виготовлення використовується чавун, який довговічний і стійкий до пошкоджень, або емальована сталь, піддана сколів. Для догляду за робочою поверхнею достатньо зняти решітку і протерти панель. В якості основного функціоналу газових варильних панелей йде електрозапалювання і функція газ-контроль.

Огляди нових

моделі з електроживленням хоч і є більш дорогими, зате вважаються найбезпечнішими у використанні за рахунок відсутності вогню. Вони мають більш широкий асортиментний ряд, так як за типом електронагрівачів можуть бути як спіральними, галогенними, стрічковими, так і індукційними .

Чавунні диски зі спіральними / стрічковими нагрівальними елементами досить повільно набирають температуру і також довго остигають. Під скляними і склокерамічними панелями встановлюються спіральні елементи або галогенні, які практично за одну секунду нагріваються, при виключенні поверхню також швидко охолоджуються.

Під скляними і склокерамічними панелями встановлюються спіральні елементи або галогенні, які практично за одну секунду нагріваються, при виключенні поверхню також швидко охолоджуються

Інноваційна технологія, представлена ​​індукційними конфорками, сумісна винятково з панелями зі склокераміки. Днищі посуду нагрівається посередництва електромагнітних коливань, при цьому сама робоча поверхня не нагрівається. Ця технологія за швидкістю приготування порівнянна з мікрохвильовою піччю - витрата енергії в 2 рази нижче і по швидкості схожа з газової поверхнею.

Читайте також:

Новости