• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Програма для злому Wi-Fi - Wihack!

Важко уявити сучасне життя без інтернету

Важко уявити сучасне життя без інтернету. Бізнес, спілкування, розваги та багато іншого доступно за допомогою цього і без того напханого джерела інформації. Причому, в більшості випадків, сучасне підключення здійснюється за допомогою Wi-Fi. Програма злому Wi-Fi Wihack існує для самих перевірених користувачів інтернету через бездротове підключення. Кабельне підключення через інтернет не забезпечує тієї маневреності, яка доступна користувачам Wi-Fi, а прихильники мобільного інтернету і USB-модемів не можуть похвалитися нормальною швидкістю, та й коштує це, як правило, дорожче своєї реальної ціни. Згадана програма зробила просто фурор в користуванні бездротовим інтернетом, дозволяючи зламувати захищені паролем мережі. До того ж, ця програма має багато інших дуже корисних функцій, що дозволяють маніпулювати доступом, швидкістю та іншими параметрами підключення інших користувачів. Завантажити цю програму можна на нашому сайті, а докладний її опис та допустимих функцій піде далі.

Само по собі входження в захищену паролем Wi-Fi мережу, як правило, нелегко без особливих навичок. Але злом за допомогою програми для злому Wi fi - Wihack не складе труднощів навіть звичайному користувачеві. Варто зазначити, що програма спочатку аналізує всі назви знайдених безпроводових мереж на наявність захисту. При негативному стані речей, надається можливість включення безпосередніх стандартних функцій. Найбільш затребуваною з них, а також першочерговим є підбір пароля Wi-Fi (його злом). Природно, що дана операція проводиться з метою безпосереднього підключення і доступу до інтернету. Панель програми дозволяє бачити інших користувачів мережі, а також за допомогою режиму перехоплення користувальницьких пакетів побачити, чим займаються вони в конкретний момент. Крім того, функціями програми передбачено можливість відключення іншого користувача від мережі. Це є іноді не тільки корисним, але і вимушеним, особливо для виключення егоїстів, які щось усередині качають, при цьому заважаючи Вам і іншим користувачам повноцінно використовувати інтернет. Звичайно, звичайному користувачеві важко осмислити, яким чином зламується захищена мережа Wi-Fi, про що, до речі, не завадило б сказати пару слів. Справа в тому, що в більшості своїй роутери (модеми і т. П.) Програмуються по декільком нескладним програмним алгоритмам, що є першопричиною легкої уразливості. Другий служить людський фактор, а саме легкий символьний пароль, що теж доводить не таку вже надійність системи. І лише деякі серйозні організації застосовують більш складні паролі і системи програмування, тобто в більшості своїй вгадування пароля - справа часу для якісної програми злому Wi-Fi . Поряд з першим способом заволодіння паролем, використовується другий спосіб - аналізу пакетів (тобто за допомогою виявлених користувачем). Програма розроблена шляхом удосконалення її попередниці Wi-Fi Pirate 3, яка мала аналогічне призначення, але безліч недоробок.

Доступна програма для злому Wi-Fi - Wihack дозволяє не тільки підключитися до інтернету через захищену бездротову мережу, а й заволодіти інформацією з апаратів інших користувачів з включеною функцією Wi-Fi Доступна програма для злому Wi-Fi - Wihack дозволяє не тільки підключитися до інтернету через захищену бездротову мережу, а й заволодіти інформацією з апаратів інших користувачів з включеною функцією Wi-Fi. Таким чином, персональні дані стають не такими вже й конфіденційними, як здавалося на перший погляд. Крім комп'ютерної версії цієї програми, існує і мобільна, яка спрощує життя різним користувачам. Таким чином, в умілих руках програма злому Wi-Fi мережі може творити унікальні, корисні речі, а доступність її користування зрозуміла навіть будь-якого «чайнику». При вкрай же необхідності можна ознайомитися з інструкцією, яка також є у вільному доступі.

Новости