• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Переносний Вай Фай роутер

 1. Що за пристрій і навіщо воно потрібне?
 2. Як правильно вибрати
 3. Рейтинг переносних вай фай роутерів

Сьогодні сучасні технології все більш міцно входять в наше життя і все частіше стали використовуватися пристрої для мобільного зв'язку. Наявність переносної апаратури, що дозволяє здійснити підключення до мережі Інтернет в будь-яких умовах стало буденною справою. Ви можете вийти в мережу за містом, в транспорті, роздати вай фай на дачі. Але для цього буде потрібно переносний Вай Фай роутер.
Сьогодні сучасні технології все більш міцно входять в наше життя і все частіше стали використовуватися пристрої для мобільного зв'язку

Що за пристрій і навіщо воно потрібне?

Роутер або його ще називають маршрутизатор - пристрій для бездротового типу для підключення бездротового доступу (вай фай) в інтернет. Воно покликане вирішувати безліч завдань, але основний можна назвати організацію локальної мережі доступу до інтернет-ресурсів. Деякі моделі можуть підтримувати не тільки передачу сигналу на різній швидкості, але і інтерфейс проводового типу.

Даний маршрутизатор покликаний встановлювати зв'язок з глобальною мережею, що дає можливість ефективного розподілу інтернет-трафіку, а також можна задіяти альтернативні шляхи між мережевими вузлами
Даний маршрутизатор покликаний встановлювати зв'язок з глобальною мережею, що дає можливість ефективного розподілу інтернет-трафіку, а також можна задіяти альтернативні шляхи між мережевими вузлами. Якщо у вас є Ethernet-кабель (не забудьте обжати виту пару , Якщо будете налаштовувати самостійно), підключіть переносний його і організуйте бездротовий доступ для безлічі пристроїв. А на природі або дачі використовуйте пристрій з сім-картою і отримуйте зв'язок від мобільного оператора.

Як правильно вибрати

Перед тим як купити переносний Вай Фай роутер необхідно визначитися з тими параметрами, які дозволять придбати потрібну вам модель. Серед основних критеріїв можна виділити:

 • Вид Wan-портів. Цей показник повинен відповідати вашому домашнього інтернету. Якщо він буде невірним, то пристрій просто не буде працювати. Найчастіше обладнання працює на основі сім-карти мобільного оператора. Прикладом можуть служити переносні Вай Фай роутери Білайн, Мегафон або МТС.
 • Однією з важливих характеристик маршрутизатора можна назвати швидкість сигналу. Якщо ви купуєте переносний Вай Фай роутер, ціна якого не перевищує 1000 руб., То швидкість буде десь в діапазоні до 150 Мбіт / с. Даний варіант підійде при використанні на 1-2 пристроях. При вартості понад 1500 рублів можна розраховувати на швидкість понад 300 Мбіт / с.
 • Частота роботи маршрутизаторів. Тут представлено два варіанти від 2,4 ГГц до 5 ГГц. Так як сьогодні роутери присутні практично в кожній квартирі, то частота в 2,4 ГГц може бути перевантажена і від цього може постраждати швидкість передачі сигналу. Використання частоти в 5 ГГц дозволяє отримати вільну частоту без перешкод. Є також можливість придбати пристрій, який здатний підтримувати відразу кілька частот.

Рейтинг переносних вай фай роутерів

Серед моделей, які за відгуками Яндекс Маркет користуються великою популярністю можна відзначити:

 1. Huawei E5330. Посідає перше місце в рейтингу Маркета. Невеликий переносний роутер, здатний працювати і репитером. Характеризується високим рівнем сигналу, надійністю, простотою настройки. Добре тримає заряд батареї. Знаходиться в середній ціновій категорії - від 2990 рублів.
  https://market.yandex.ru/product/10788246?track=tabs
 2. D-link DWR-710. Має два режими роботу - 3G модем і вай фай точка доступу. Використовується сім-карта будь-якого оператора. Має веб-інтерфейс, який встановлюється при підключенні до ПК. Це дозволяє управляти оплатою тощо. Вартість - від 2652р.
  https://market.yandex.ru/product/11006264?track=tabs
 3. Huawei E5372. 4G роутер вартістю від 4500 рублів. Працює з сім-картою будь-якого оператора. Непогано ловить зв'язок, має просту настройку. Має роз'єми під зовнішню Антуном, що дозволяє підсилити сигнал. Має дисплей і кнопки для настройки деяких функцій без підключення до веб-інтерфейсу.
  https://market.yandex.ru/product/10663402?nid=55410

Що за пристрій і навіщо воно потрібне?
Що за пристрій і навіщо воно потрібне?
Ru/product/10788246?
Ru/product/11006264?
Ru/product/10663402?
Новости