• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Налаштування роутера Zyxel Keenetic lite

 1. Установка і підключення роутера Zyxel Keenetic lite до комп'ютера
 2. Налаштування інтернет на роутері Zyxel Keenetic lite
 3. Якщо ви підключені через тв-кабель
 4. Якщо ви підключені по виділеній лінії без використання тв-кабелю
 5. Налаштування бездротової мережі на роутері Zyxel Keenetic lite
 6. Налаштування маршрутизації на роутері Zyxel Keenetic lite
 7. Зміна внутрішнього IP-адреси роутера Zyxel Keenetic lite
 8. Налаштування домашнього сервера на роутері Zyxel Keenetic lite
 9. Додаткові технічні відомості по роутера Zyxel keenetic Lite
 10. Прошивка роутера Zyxel Keenetic Lite (оновлення прошивки)
 11. Причини поганої роботи Wi-Fi
 12. З якими проблемами WiFi можна зіткнутися


У цій статті ми розповімо як налаштувати бездротовий роутер (точку доступу) Zyxel Keenetic lite для тих хто підключений по виділеній лінії

У цій статті ми розповімо як налаштувати бездротовий роутер (точку доступу) Zyxel Keenetic lite для тих хто підключений по виділеній лінії. Налаштування роутера Zyxel Keenetic lite частково проста завдяки тому, що вікна налаштувань роутера російською мовою.

Установка і підключення роутера Zyxel Keenetic lite до комп'ютера

Порада. Перед підключенням і налаштуванням роутера Zyxel Keenetic lite тримайте цю сторінку відкритою, роздрукуйте або збережіть її на комп'ютер, щоб вся інформація була перед очима.

Розпакуйте роутер з коробки, підключіть кабель, що йде в комплекті, одним кінцем в роз'єм на роутері з назвою LAN 1, LAN 2, LAN 3 або LAN 4, а іншим - в роз'єм на задній стінці комп'ютера або ноутбука. Переплутати роз'єм на комп'ютері неможливо - як правило відповідний роз'єм тільки один.

Кабель, який раніше включався в ваш комп'ютер, тепер треба вставити в роз'єм роутера з назвою WAN або INTERNET.

Підключіть живлення роутера. Підключіть живлення роутера

Переконайтеся, що на мережевої карти значення IP-адрес для протоколу інтернету TCP / IP версії 4 виставлені в положення отримувати автоматично. Підключіть антену до роутера.

Після виконання підготовчих робіт та включення живлення роутера Zyxel Keenetic lite почекайте 1-2 хвилини, щоб роутер встиг повністю прогрузити.

Наберіть в вашому браузері, наприклад в Internet Explorer, адреса http://192.168.0.1 без точки на кінці. У вікні для введення наберіть в якості імені користувача admin, а в якості пароля +1234. Відкриється вікно в якому ви побачите поточний стан роутера, а саме, чи підключений зараз роутер до інтернет, до мережі провайдера, які параметри має домашня мережа, в якому режимі працює роутер і наскільки він завантажений, назва вашої бездротової мережі.

Порада. Якщо при введенні адреси або пароля не вдається увійти або нічого не з'являється, можливо, що ваш роутер вже був налаштований кимось іншим і тоді або доведеться зв'язатися з тим хто налаштовував роутер або скинути його до заводських налаштувань. Перевірте також, чи не активована при цьому інша розкладка клавіатури і не натиснута клавіша Shift. У рідкісних випадках роутер може виявитися несправним навіть якщо він тільки що куплений.

Порада Порада. Щоб перейти до певного розділу налаштувань роутера Zyxel Keenetic lite, використовуйте меню зліва на темно синьому тлі, клікаючи на значки плюсів в потрібному місці, а потім на потрібний пункт підміню.

Важливо: не зраджуйте параметри в налаштуваннях роутера в інших розділах меню, про які не йде мова далі по тексту! Вносити зміни в інших розділах можуть тільки просунуті користувачі.

Налаштування інтернет на роутері Zyxel Keenetic lite

Для настройки інтернет на роутері клікніть на плюс поруч зі словом Інтернет, а потім на слово Підключення.

Якщо ви підключені через тв-кабель

Абоненти, підключені до інтернет через тв-кабель вибирають в списку пункту Налаштування параметрів IP варіант Автоматична. В поле Використовувати MAC-адресу вибирають варіант Введений і нижче вписують той MAC-адресу, який був на комп'ютері перед установкою роутера.

Решта абонентів по вул. Шкільна, Трудова, Хлібозаводська і Новосілки-Слобідка, вибирають варіант в списку пункту Налаштування параметрів IP варіант Ручна. Потім треба заповнити поля IP-адреса, Маска мережі, Основний шлюз, DNS 1, DNS 2. Адреси DNS ви можете дізнатися в техпідтримку вашого провайдера. В поле Використовувати MAC-адресу вибрати варіант Введений і нижче вписати той MAC-адресу, який був на комп'ютері перед установкою роутера, якщо ваш провайдер використовує прив'язку до обладнання абонента.

В поле Використовувати MAC-адресу вибрати варіант Введений і нижче вписати той MAC-адресу, який був на комп'ютері перед установкою роутера, якщо ваш провайдер використовує прив'язку до обладнання абонента

Якщо ви підключені по виділеній лінії без використання тв-кабелю

Виберіть варіант в списку пункту Налаштування параметрів IP варіант PPTP. В якості адреси сервера вписати адресу, який можна дізнатися у техпідтримки вашого провайдера, як ім'я користувача - ваш пароль від інтернет, в якості пароля - ваш пароль від інтернет. Метод перевірки автентичності залишаємо як Автоопределение, Безпека даних в положенні Не використовується, ставимо галочку навпроти варіанту Примусове скидання WAN-інтерфейсу при помилку підключення.

Налаштування бездротової мережі на роутері Zyxel Keenetic lite

Тисніть на плюсик поруч зі словом Мережа Wi-Fi. Перевірте, щоб стояла галочка для параметра Увімкнути точку бездротового доступу. В поле Ім'я мережі (SSID) наберіть на англійській розкладці назва вашої бездротової мережі, наприклад PROVIDER-IVANTEEVKA. Якщо ви будете використовувати бездротовий зв'язок на близькій відстані між ноутбуком і роутером, тоді потужність сигналу можна знизити до 75, 50 або навіть 3%. Потужність сигналу майже ніяк не позначається на споживаної потужності пристроєм, але зате дозволяє знизити рівень електромагнітного випромінювання і вплив на інші бездротові пристрої в будинку, а головне знизить вплив випромінювання на ваш мозок в плані здоров'я. Якщо після зміни рівня сигналу швидкість інтернет помітно знизилася, поверніть рівень на колишнє значення.

Виберіть тепер в меню зліва розділ Безпека. Щоб ваш сусід не підключився до вашого інтернету і не знижував швидкість інтернету своїми скачування за ваш рахунок, необхідно поставити пароль на ва-фай. Виберіть в списку Перевірка достовірності один з варіантів, наприклад, WPA-PSK / WPA2-PSK і в поле Ключова фраза впишіть ваш пароль довжиною 8 або більше символів латинськими буквами і цифрами, наприклад, UUzS45KLL. Намагайтеся уникати традиційних паролів виду password, 1234, 1111, qwerty, 999999 і т.п. Натисніть на кнопку Застосувати.

На цьому основні настройки роутера Zyxel Keenetic lite завершені. Можна відключити кабель від ноутбука або роутера з якого ви тільки що налаштували роутер і спробуйте підключитися тепер по вай-фай.

Порада. Якщо ваш ноутбук бачить вашу бездротову мережу, але при спробі підключитися видає фразу типу «задана мережа більше недоступна», спробуйте змінити на роутері тип перевірки автентичності на інший, наприклад, на WPA.

У мережі провайдера Івстар, як правило, зроблених налаштувань досить, щоб після них вийти в інтернет. Якщо настройки роутера відповідають даній інструкції, а інтернет не працює, спробуйте вимкнути живлення роутера на 15 хвилин, включити і через 5 хвилин перевірити інтернет. Якщо нічого не допомогло, зайдіть в настройки роутера, підключившись по дроту і перевірте, що нічого не злетіло, потім зверніться в техпідтримку провайдера або спробуйте налаштувати роутер ще раз, особливо звертаючи увагу на розкладку клавіатури, наявність зайвих пробілів і крапок.

Для просунутих користувачів наводимо деякі інші розділи налаштувань роутера Zyxel Keenetic lite.

Налаштування маршрутизації на роутері Zyxel Keenetic lite

Налаштування маршрутизації на роутері Zyxel Keenetic lite

Зміна внутрішнього IP-адреси роутера Zyxel Keenetic lite

Зміна внутрішнього IP-адреси роутера Zyxel Keenetic lite

Налаштування домашнього сервера на роутері Zyxel Keenetic lite

Налаштування домашнього сервера на роутері Zyxel Keenetic lite

Чи багато споживають енергії бездротові роутери?

Бездротові роутери для домашнього використання як правило споживають близько 3-5 Вт електроенергії на годину, що становить приблизно близько 3-4 кВт * год на місяць при безперервному включенні в мережу. Тепер помножте вартість кіловат-години на 4 і ви отримаєте суму, в яку обходиться вам зміст роутера при безперервному включенні в розетці - виходять сущі копійки. Тому турбуватися за велику витрату електрики і постійно вимикати роутер з мережі на ніч або йдучи з дому не варто. Роутер варто вимикати хіба що при тривалій відсутності вдома при поїздці у відпустку, але з іншого боку через вимкненого роутера ваша вайфай мережу буде відсутній, а це вже сигнал для навідників, що ваша квартира без нагляду

Додаткові технічні відомості по роутера Zyxel keenetic Lite

апаратна конфігурація

Пристрій виконаний на базі однокристальної системи Ralink RT3050, що включає процесорний ядро ​​архітектури MIPS з тактовою частотою 320 МГц, пятіпортовий Ethernet-комутатор і радіомодуль стандарту 802.11n в конфігурації 1T1R (максимальна швидкість передачі даних до 150 Мбіт / с). Об'єм оперативної пам'яті 32 МБ, а флеш для зберігання прошивки 4 МБ. Ніяких додаткових роз'ємів, крім антенного, на платі немає. Роз'єм консольного порту на платі не розпаяний.

Прошивка роутера Zyxel Keenetic Lite (оновлення прошивки)

Прошивка для роутера Zyxel Keenetic Lite від 05.05.2014 для ревізії A Прошивка для роутера Zyxel Keenetic Lite від 05.05.2014 для ревізії B

У порівнянні з більш старої прошивкою в нових прошивках роутера Keenetic Lite зроблені зміни:

 • Оновлена ​​бібліотека SSL з версії 1.0.1c до 1.0.1g
 • Додана можливість завантаження списку маршрутів з .bat-файлу
 • Додана функція запобігання конфліктів IP-адрес на WAN- і LAN-інтерфейсів
 • Введена можливість перепризначувати функціональність кнопок на пристроях
 • Додана можливість роботи з сервісом динамічного DNS компанії DNS-Master RU-CENTER
 • Додана можливість включення / вимикання режиму відладки в веб-інтерфейсі
 • Число облікових записів користувачів збільшено до 32
 • Інтернет-фільтр SkyDNS позбавлений впливу провайдерів, перехоплюючих запити до сторонніх DNS-серверів
 • Розширено сумісність служби IGMP-proxy для більшого числа провайдерів і ресіверів IPTV
 • Додана підтримка авторизатора KабiNET
 • Доданий компонент udpxy
 • 802.1х: додана підтримка EAP-PEAP / MSCHAPv2, EAP-TTLS / CHAP і EAP-TTLS / MSCHAP
 • Вирішено проблему з підвищеною завантаженням процесора при використанні IPv6
 • Збільшена швидкість передачі в тунелях L2TP
 • Посилено стійкість WPS до атак
 • Доопрацьовано веб-інтерфейс

Більш старі версії прошивок можуть стати в нагоді, якщо нові прошивки для роутера Кинетик Лайт тільки погіршили роботу роутера.

Прошивка для роутера Zyxel Keenetic Lite від 10.04.2012 для ревізії A Прошивка для роутера Zyxel Keenetic Lite від 10.04.2012 для ревізії B

У порівнянні з ще більш старими версіями прошивок роутера в прошивці від 10.04.2012 зроблені наступні зміни:

 • Додана можливість включити режим, в якому доступ до цифрового телебачення буде доступний тільки з приставки, підключеної в TVport;
 • Покращення в мережевому драйвер;
 • Покращення в драйвері апаратного NAT;
 • Внутрішні функціональні поліпшення в модулях PPTP і L2TP;
 • Покращення в модулі IGMP Snooping;
 • Додана підтримка служби DDNS DNS-O-Matic;
 • Поліпшення роботи з пристроями DLNA;
 • Покращення в роботі UPnP;
 • Різні поліпшення і виправлення в веб-інтерфейсі.

Причини поганої роботи Wi-Fi

Навіть незважаючи на те, ваш роутер зовсім новий або ви купили один з найдорожчих роутерів, проблема з поганою роботою вай-фай в квартирі може статися з будь-яким роутером і в будь-якій квартирі. Не будемо завантажувати вас навіть короткої теорією поширення радіосигналу, а лише наведемо «вичавлювання» з теоретичних і практичних спостережень, пов'язаних з поганою роботою Wi-Fi.

З якими проблемами WiFi можна зіткнутися

 1. Навіть сусідній кімнаті ледве працює бездротова мережа - сигнал дуже слабкий.
 2. Низька швидкість інтернет через вай-фай, по проводах ж через роутер все нормально.
 3. Через раз вдається підключитися до своєї мережі, хоча вона нікуди не пропадає.
 4. Через деякий час інтернет пропадає через роутер навіть по дротах.

Причини поганої роботи вай-фай і що робити

1. Перешкоди від інших роутерів в будинку, бездротових відеокамер. працюючих по сусідству. Рішення. Спробувати в налаштуваннях Wi-Fi роутера жорстко поставити номер каналу або поміняти його на інший шляхом підбору. Радикальний варіант - перемістити роутер на протівположную сторону квартири. 2. Перешкоди від Bluetooth-пристрої, що працюють в зоні покриття вашого Wi-Fi-пристрої. Bluetooth-пристрої працюють в тому ж частотному діапазоні, що і Wi-Fi-пристрої, - 2.4 ГГц, отже, можуть впливати на роботу Wi-Fi-пристроїв. Рішення. Якщо у вас працює блютуз в комп'ютері, роутере або ноутбуці - не використовуйте його або витягніть блютуз адаптер. Якщо він у сусіда за стіною - пошліть на нього прокляття. 3. Великі відстані між вашим роутером і ноутбуком. планшетом і т.п. В ідеалі в житлових будинках радіус дії вай-фай від сили пару десятків метрів метрів без урахування меблів. арматури в стінах, ліфтових кабін і металевих дверей. Рішення. Перемістіть роутер ближче до ваших пристроїв або самі пристрої ближче до роутера. Може ви надумали поставити роутер взагалі в щитку на лестіне?

4. Різні перешкоди (стіни, стелі, меблі, металеві двері, дзеркала і т.д.), розташовані між Wi-Fi-пристроями, можуть частково або значно відображати / поглинати радіосигнали, що призводить до часткової або повної втрати сигналу. Рішення. Змінити становище роутера в кімнаті або взагалі перемістити в інше місце. Як впливають перешкоди на вай-фай На відкритій місцевості впливають дерева, опади, особливо туман і проливний дощ. Вікно з металізованої поверхнею (тонування) послаблює сигнал на 50% (потужність сигналу множимо на 0,5). Дерев'яна стіна (!) Послаблює сигнал на 70% (потужність сигналу множимо на 0,7). Несучі стіни і монолітні залізо-бетонні перекриття послаблюють сигнал на 90%, міжкімнатні та бетонну підлогу або стелю - на 85%. 5. Різна побутова техніка, яка працює в зоні покриття вашого Wi-Fi-пристрої: мікрохвильові печі, старі монітори з трубкою, бездротові телефони, радіозв'язок таксі, дитячі няньки і т.д. Рішення. Доведеться змиритися.

Може ви надумали поставити роутер взагалі в щитку на лестіне?
Новости