• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як підключити ТВ приставку до Інтернету? Відповіді на найпоширеніші питання

 1. Підключення android приставки по Wi-Fi
 2. Підключення ТВ приставки через інтернет-кабель

Справа в тому, що цей гаджет, а саме цифрова приставка, має більш широкий спектр функцій і налаштувань. Приставка Смарт ТВ дозволить переглядати онлайн фільми і телепередачі, серфить в Інтернеті, спілкуватися в Skype і соцмережах, грати в улюблені ігри - і все це з екрану вашого ТБ. І ось, покупка здійснена. Тепер залишилося налаштувати. Як швидко налаштувати доступ в Інтернет на ТБ приставці? Читайте нижче.

Сучасні моделі TV-приставок - це компактні багатофункціональні пристрої, які здатні перетворити звичайний телевізор в зручний для користування гаджет. Купівля Smart tv box з легкістю замінить супутникову антену. У цій статті розглянемо, що необхідно для підключення до Мережі і яка послідовність дій.

Підключення android приставки по Wi-Fi

Бездротові технології настільки щільно увійшли в наше життя, що зараз майже в кожній квартирі можна знайти Wi-Fi роутер. Саме за допомогою цього девайса найзручніше підключити Smart TV приставку до мережі Інтернет. Для цього виконайте просту схему дій:

 1. Після приєднання пристрою до телевізора, зайдіть в меню налаштувань TV Box за допомогою мишки або пульта дистанційного керування;
 2. Знайдіть пункт меню "Wi-Fi". За замовчуванням ця функція вимкнена. Для того, щоб включити її, перетягніть повзунок в активний режим.
 3. Після декількох секунд пошуку, пристрій виведе на екран список доступних бездротових мереж. У цьому списку виберіть вашу мережу Wi-Fi.
 4. Введіть пароль, заданий при створенні вашої вайфай точки доступу та натисніть кнопку підтвердження.
 5. Якщо ваш роутер налаштований вірно, підключення до точки доступу займе лічені секунди.

Якщо ваш роутер налаштований вірно, підключення до точки доступу займе лічені секунди

У чому перевага такого методу? Підключення андроїд тв приставки до Інтернету по Wi-Fi дозволить розмістити телевізор в будь-якому куточку будинку або квартири, в межах доступу сигналу роутера - так ви не будете прив'язані до довжини кабелю. Головна перевага - підключайте і інші гаджети паралельно з телевізором.

Підключення ТВ приставки через інтернет-кабель

Інший спосіб під'єднання android tv box до глобальної мережі - це використання кабелю Ethernet.

 1. Знайдіть на корпусі TV-боксу роз'єм типу RJ-45 (відзначений на малюнку) і підключіть до нього кабель;
 2. Зайдіть в меню і активуйте повзунок навпроти пункту "Ethernet".
 3. Після декількох секунд автонастройки, з'єднання з мережею Інтернет в більшості випадків встановлюється автоматично;
 4. Якщо підключення не виповнилося - налаштуйте його вручну. Для цього в пункті Ethernet введіть ті ж настройки, які ви використовуєте при приєднанні свого комп'ютера до всесвітньої павутини. Єдина відмінність - в поле введення IP-адреси додайте або відніміть від останньої цифри одиницю.

Такий метод з'єднання дозволяє приставці по максимуму використовувати можливості інтернет-кабелю, не розділяючи швидкість передачі інформації між кількома пристроями. Однак на практиці цей тип підключення менш зручний, ніж бездротової. А все тому що вам доведеться виділяти окрему лінію для підключення андроїд ТБ приставки або постійно перемикати кабель між кількома пристроями. Тому для більшої зручності варто подбати про покупку роутера заздалегідь.

Перетворюйте ваш телевізор в мультимедійний центр розваг і користуйтеся всіма перевагами сучасних TV-боксів.

Як швидко налаштувати доступ в Інтернет на ТБ приставці?
У чому перевага такого методу?
Новости