• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Apple виплатить патентному тролю VirnetX майже $ 1 млрд

Цієї середи, 11 квітня, федеральний суд Техасу зобов'язав Apple виплатити компанії VirnetX понад півмільярда доларів за використання запатентованих технологій в FaceTime і iMessage

Цієї середи, 11 квітня, федеральний суд Техасу зобов'язав Apple виплатити компанії VirnetX понад півмільярда доларів за використання запатентованих технологій в FaceTime і iMessage.

VirnetX - знаменитий патентний троль, який з 2010 року тягає Apple по судам, звинувачуючи компанію в порушенні патентних прав. У минулому році VirnetX виграв в суді справу, змусивши Apple виплатити $ 439.7 мільйонів, але цією справою історія не закінчилася.

Тепер Apple втратить ще $ 502.6 млн. Глава VirnetX Кендалл Ларсен вважає, що ця сума цілком прийнятна для компанії такого масштабу. Юристи патентного троля вирахували розмір цього стягнення з продажів більш ніж 400 мільйонів пристроїв Apple, в яких були використані технології VirnetX.

Разом компанії з Купертіно доведеться виплатити $ 942 млн. Ймовірно, як і в минулий раз, юристи Apple подадуть апеляцію, після чого піде повторне розгляд. На момент написання матеріалу компанія ніяк не прокоментувала ситуацію.


Канал iG в Telegram - t.me/iguides_ru

Новости